Słuchawki do ipod'a

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
CrazyIvan

2009-12-13 22:01:50

Hejo Hejo

Ostatnio kupiłem sobie ipod touch i chciałbym się Was doradzić o słuchawki do nich. Chce mieć dobry bass i czysty dzwięk. Podłączałem go niego S&S siberia i mam na nich dźwięk jakiego oczekuję. Tylko nie chce takich wielkich słuchawek. Słyszałem że dobre są JBL’a ale strasznie drogie więc odpadają.

__

VIP
V!ct!M

2009-12-13 22:11:46

Sennheiser cx400

__

VIP
CrazyIvan

2009-12-13 22:13:54

tyle samo co jbl’a kosztują ;x

__

VIP
pablopl16

2009-12-13 23:30:25

Sennheiser HD-218

ostatnio kopiłem i jestem zadowolony, są warte swojej ceny

__

Użytkownik
Tymek

2009-12-14 00:13:09

nie napisałeś o jaki typ słuchawek konkretnie ci chodzi, więc ja ci polecę creative ep-630/ep-635. używam 635 razem z touchem i osobiście uważam, że nie potrzeba nic więcej. są taniutkie, bardzo dobrze izolują (komfortowe słuchanie np. w tramwaju/autobusie, wystarczy połowa mocy odtwarzacza i słyszysz tylko muzykę). porównywałem z cx-300 i różnica jest niewielka, powiedziałbym nawet, że bez wskazania na którekolwiek, po prostu jest kwestią indywidualnych preferencji. porównywałem też z jakimś modelem shure za ponad 1000 zł i na pewno brzmienie było bardziej zrównoważone, naturalne itd ale nigdy za tą różnicę nie zapłaciłbym ponad 1000 zł.

epki są co prawda troszkę przebasowane, ale jeśli ustawisz sobie korekcję dźwięku 'więcej sopranów' albo 'akustyczna' uzyskasz brzmienie o charakterze typowej paraboli. mi taki dźwięk odpowiada i mam w dupie, że audiofilie śmieją się z ludzi, którzy preferują cofnięty środek oraz podbite wysokie i niskie tony, mi słuchanie muzyki w ten sposób sprawia najwięcej przyjemności, a chyba o to chodzi.

__

VIP
pablopl16

2009-12-14 00:38:53

zawsze miałem problem z bassem, żadne badziewia douszne nie “zaspokajały” moich potrzeb (:D)
pierwszy raz spotkałem się z naprawdę dobrym dźwiękiem :

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=48335

fakt są to słuchawki do telefonu ale same słuchawki nadrabiały, raz ze były bardzo komfortowe, dwa bass i czystość dźwięku była zajebista, niestety musiałem sprzedać bo mi się zrypało wejście od fona

jeśli chodzi o te obecne senki boję się o ich trwałość i czy przynajmniej wytrzymają mi ten rok, muzyki słucham praktycznie wszędzie, uczelnia-dom-deszcz-śnieg-narty:d-wszędzie gdzie mogę, jak na razie najdłużej wytrzymały douszne soniaczki

__

hitonn

2009-12-14 01:41:07

a ja mam douszne z jiggi i sa w kosmos: D

__

Użytkownik
El-Mo

2009-12-14 12:15:07

niby soundmagic, ale tam raczej jest równo i szeroko

__

VIP
CrazyIvan

2009-12-14 16:09:08

tymek dzięki Tobie i wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi. Pomogłeś mi i jednak decyduję się na creative ep-635 :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2166 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie