Rozkmina w MW2

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
brAjxZuaRru

2009-11-24 23:58:03

Dobry, we wtorkowy wieczór wpadł do mnie wujek z komputerem i miałem mu coś tam ogarnąć bo jakiś error wyskakiwał, wpadł na pomysł żebym mu zainstalował mw2 pograłby sobie w singla. I teraz rozkmina tego typu.

CoD4 mu zainstalowałem na moim keyu i gra sobie singla
CoD5 to samo

ale MW2 potrzebuje steama i nie można grać we dwie gry naraz na tym samym koncie
Gdy załoze mu osobno konto to krzyknie pewnie że key jest przypisany do innego konta.
Doszedłem do wniosku że pozostaje sciągniecie pirata i zainstalowanie mu, czy jest inne wyjście?
I teraz pochodne pytanie , wręcz smieszne (activision fail of the year!) , jeśli ktoś kupi sobie grę bo mu sie o spodobała z okładki i będzie ją chciał zainstalować tylko to po żeby pograć w SINGLA , a w domu internetu nie ma to co pizda? Bo przeciez trzeba w steamie keya wpisać? ;o

Piszta czy musze mu pirata instalować czy jest inny workaround.

__
In this country you have to get the money , when you got the money , than you get the power , and when you got the power , then you get a woman.

Użytkownik
Zippi9

2009-11-25 00:07:26

ściągnij samego cracka

__

Użytkownik
Zacky

2009-11-25 00:09:41

Chcialem ci pomoc ale twoj avatar skutecznie mnie zniechecil.


>> I teraz pochodne pytanie , wręcz smieszne (activision fail of the year!) , jeśli ktoś kupi sobie grę bo mu sie o spodobała z okładki i będzie ją chciał zainstalować tylko to po żeby pograć w SINGLA , a w domu internetu nie ma to co pizda?<<
Znasz kogos kto ma dobrego kompa i nie ma neta?

__

VIP
zoom

2009-11-25 00:20:46

Awatar tragiczny jak to jego twarz to wygląda jak czekoladowy ludzik...
Co do cod’a to wyraźnie jest napisane na pudelku że gra wymaga połączenia z internetem więc nie wiem o jakim “fail’u” piszesz.

__
Play more promode.

Użytkownik
FATxB

2009-11-25 00:41:57

Podsumowując zostałeś oficjalnie zjedzony briksu, można zamknąć topic.


*chwila na aplauz*

__

VIP
Van Helsing

2009-11-25 08:59:49

niech sobie kupi oryginał, to nie taka wielka kasa, a z tego co wyczytałem to wujek, więc jakąś powinien mieć. chyba że na bezrobociu chce pograć w tego coda.

nie da się zmienić konta i grać na 2 na raz. możesz ewentualnie sciągnąc mu wszystko itd i u niego ustawić tyb offline (nie w znajomych, tylko konta! - plik - przejdź w offline) ja tak rgałem tydzień bez netu w doom 1 i doom 2 które u mnie na steamie tez potrzebują połączenia z netem i możliwe że będzie dało się zagrać choć100% nie dam. w dodatku zawsze ktoś może kliknąć online bo pojawia się to pytanie non-stop i wyloguje Ciebie.

także najlepszym sposobem kupić oryginał.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
Dziubasek

2009-11-25 09:26:14

no stary jeśli to Twoja facjata na tym avatarze to zacznij lepiej zachowywać sie jak facet, bo ta czekolada na gębie to pasuje Ci jak negral do dody :D

a wracając do tematu, ściągnij pirata cracka i tyle. Nie wydawaj kasy na oryginała bo szkoda pieniedzy na to gówno.

__

Użytkownik
brAjxZuaRru

2009-11-25 09:47:11

Tylko tutaj mogłem sie dowiedzieć chociaż czegoś , zacky kurwa teraz taki wielki bohater na kabelku a w elblągu czmychałeś szybciutko nie pyskując


// btw , zacky tak znam kogoś kto ma dobry komputer i nie ma internetu , ja wiem że dla ciebie
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:OnGyscwKhRnA0M:http://files.ithink.pl/Image/wtyczka.jpg
oznacza życie , ale nie każdy ma internet.

__
In this country you have to get the money , when you got the money , than you get the power , and when you got the power , then you get a woman.

Użytkownik
cortmaZ

2009-11-25 10:06:01

Na pudełku widnieje informacja o tym, że bez neta sobie nie pograsz więc w czym problem?
Osobiście nie znam nikogo kto chciałby kupić grę dla 5h singla.

__

Użytkownik
brAjxZuaRru

2009-11-25 12:08:03

No to dobra olać singla bez neta , ale i tak jest lipa że żeby pograć na 2 kompach trzeba miec 2 gry :CXZ

__
In this country you have to get the money , when you got the money , than you get the power , and when you got the power , then you get a woman.

Użytkownik
Dziubasek

2009-11-25 13:18:37

Stary czytaj ze zrozumieniem, ściągnij sobie pirata razem z crackiem i po problemie, po co sobie głowę zawracasz jak dzielić konto...itp...

__

Użytkownik
majan

2009-11-25 16:43:52

w necie jest wersja, która zajmuje 4gb i jest to mw2 okrojone tylko do singla, bez multi

działa bez zarzutu - sprawdzone

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
Zacky

2009-11-25 18:15:35

>>Tylko tutaj mogłem sie dowiedzieć chociaż czegoś , zacky kurwa teraz taki wielki bohater na kabelku a w elblągu czmychałeś szybciutko nie pyskując <<

Balem sie ze wpadne w pole grawitacyjne ktore wytwarzasz dzieki swojej masie :(

__

Użytkownik
brAjxZuaRru

2009-11-25 23:56:18

Ty kurwa jednak jestes głupi

__
In this country you have to get the money , when you got the money , than you get the power , and when you got the power , then you get a woman.

Użytkownik
RaFiTi

2009-11-25 23:58:52

brixu jaki gangsta style na tej focie :D

__

Użytkownik
Shakal

2009-11-26 01:08:11

kocham te napinki ludzi przez kabel czy glupie komentarze do wyglądu a później na lanie każdy cicho siedzi po czym wraca do domu i znowu się spina przez kabel to tylko w cod4 takie cuda xD co do mw2 to grę nawet warto kupi dla multi bo zabawa na pubie jest nie ziemska ;p

__

Użytkownik
N00binator

2009-11-26 01:18:07

nie ma to jak skóra muśnięta słońcem

__

hitonn

2009-11-26 03:06:06

promyyyyykiem sloncaaaaaaaaaaaaaaaaaa

__

Użytkownik
brAjxZuaRru

2009-11-27 00:09:52

no kurwa monitor was nie opali :Q soz wakacje były

__
In this country you have to get the money , when you got the money , than you get the power , and when you got the power , then you get a woman.

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-11-27 00:23:47

nie martw sie ja niby na solarium chodzilem wedlug nich, ale spoko

__

VIP
pablopl16

2009-11-27 00:27:57

bo chodziłeś : D i nie pitol sam jeszcze żeś na vt mówił do desira ze idziesz na solar : D ale nie martw się wszystko dla ludzi mnie osadzają o picie przed monitorem

__

Użytkownik
N00binator

2009-11-27 02:43:16

krowa taki chocolate to ty nie jestes jak kolega wyzej :D
nicejoke, to byl niezłyżart :D

__

Użytkownik
FLE5H

2009-11-27 12:49:55

siedzą ciągle na kompie to nie wiedzą, że słońce opala :D

__

Użytkownik
ryanek

2009-11-27 19:13:53

brixuzaorus czy jak sie tam zwiesz- skąd kuva mieliśmy wiedziec który to Ty w Elblągu? nawet jakbyśmy wiedzieli ze taki robaczek jak Ty istnieje, to szczerze- kogo to obchodzi? ;/ ogarnij sie i nie skacz. Zacky jak to zacky jest prześmiewczy, ale to może i dobrze..trzeba sie liczyć że jak sie założy głupi topic to będą adekwatnie do poziomu komentarze.

Pozdrawiam brązowy chłopcze!

__

Użytkownik
TOMe

2009-11-27 20:37:12

ale bym Ci wpierd****il za te glupoty .... poczekaj , poczekaj.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5599 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie