Razer Sphex

Dostosuj

Autor Wiadomość
Zbanowany
necowow

2009-11-19 21:40:53

Witam,
mam kilka pytań na temat podkładki Razer Sphex, jak wiemy jest ona ultra cienka, jeżeli używał jej ktoś prosił bym o recenzję, najlepiej na łamach tego serwisu :D Drugie me pytanie, skierowane jest edycji specjalnej z logami teamów, jeśli za ktoś sklep, w którym się one znajdują był bym bardzo wdzięczymy za opinię podkładki i link do sklepu, w którym bym ją kupił.


Pozdrawiam, NEC.

__

Użytkownik
eXblanco =]

2009-11-19 21:49:04

http://cgi.ebay.pl/Razer-Sphex-Serious-Gaming-Desktop-Mouse-Skin-Pad-New_W0QQitemZ120488004055QQcmdZViewItemQQptZAU_Computers_Networking_Accessories?hash=item1c0da509d7

__
Hala Madrid !

Zbanowany
necowow

2009-11-19 21:56:48

A jakiś polski sklep ? Co do ebay nie wiem czy można tam płacić przy odbiorze, raczej nie więc odpada ...

__

Użytkownik
eXblanco =]

2009-11-19 22:17:26

W Polsce raczej nie uraczysz tych specjalnych podkładek :)

__
Hala Madrid !

Zbanowany
necowow

2009-11-19 22:50:59

Jak by był, ktoś taki miły i kupił tą podkładkę na ebay’u po czym by ja wstawił na Allegro i ja bym ją kupił, czy była by osoba chętna na taki układ ?

__

Użytkownik
FATxB

2009-11-19 23:13:59

ona jest materiałowa czy śliska?

jeśli materiałowa, to ja też chcę iść z kimś na taki układ, płacę za nią stóweczkę. :)

__

Użytkownik
Castiel

2009-11-19 23:35:09

ona jest materiałowa czy śliska?


Raczej coś na wzór Destructora tylko, że cieńsze. Jak trwałością przypomina Destructora to proponuję kupić ze 4 szt, bo długo działać to nie będzie chyba, że jako podstawka pod kubek z kawą :D

__

Użytkownik
fantz

2009-11-19 23:54:04

@Castiel

ja mam destructora juz bodajze pół roku czy nawet 8 miesiecy... i jest w porzadku, dalej jak najbardziej do uzytkowania.

uzywaam slizgaczy everglide, oczywiscie trzeba co jakis czas zmieniac (i wtedy czuc mega poprawe) ale juz zalozylem ostani zestaw jakies... 3 miesiace temu ? :XD

nie mniej jednak, podkladka dalej daje rade, sa tam jakies czasem akcje ze sie w dziwny sposob zbiera zdarty slizgacz na niej, takie kropki sie robia, wystarczy paznokciem zdrapac. no i pod swiatlo widac dwa lekko wyjechane pasy w miejscah gdzie glownie mysz porusza sie horyzontalnie...

ALE DZIALA !!!!

ps. tak czy inaczej nie sadze zeby JAKAKOLWIEK podkladka byla warta takiej kasy co chca za destructora... ja go mam po dostalem po bardzo okazyjnej cenie od opses’a (<3)

__

VIP
j3sh

2009-11-19 23:56:45

o tutaj widzę nawet natłuszczone pośladki, gang rozwija się w zaskakującym tempie :D

wracając do tematu tak mouz chyba najlepiej się prezentuje :D nie możesz kupić ze sklepu razera? aha jeszcze jedno, mi się wydaje czy to jest taka przyklejana do blatu?

__

Użytkownik
FATxB

2009-11-20 00:02:01

kupiłem destructora i po tygodniu grania połamałem i wyrzuciłem do kosza bo była tak chujowa.

tej też już nie kce. dziekuje. :<

__

Użytkownik
Castiel

2009-11-20 00:39:49

Ja najpierw używałem Lachesis’a na standardowych ślizgaczach przez jakiś miesiąc, bo po tym czasie się zjechały, później przykleiłem jakieś inne (nie pamiętam z jakiej firmy). Co do podkładki no to przez pierwsze 3 tygodnie działała całkiem fajnie oprócz tego syfu co się na niej zbierał i trzeba było zdrapywać :D Po jakiś 2 miesiącach cały środek się wytarł i nie dało się już na tym grać (przy rogach dalej była jak nówka :D). Dałem jeszcze raz nowe ślizgacze, które na QCK za 35 zł śmigały mi przez grubo ponad pół roku, a na tym syfie za ponad 100 zjechały się prawie do zera w kurwa 2 dni... Wkurwiłem się i zakupiłem jakiegoś szmaciaka ROCCAT Sense i śmiga elegancko do dzisiaj.

Odesłałbym tego destructora żeby wymienili na nówke, bo niby dają na to jakąś gwarancje, ale podkładke dostałem i nie miałem do tego szajsu paragonu (może to nawet i lepiej, bo jakbym to ja musiał zapłacić ponad 100 zł za ten syf to wnerwiłbym się jeszcze bardziej)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1236 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie