co dalej???

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
iVon3ry

2009-11-06 18:20:19

gdy już w 90 procentach jest pewne ze modern warfare 2 bedzie nie wypałem a cod 4 juz mnie nudzi zas6tanawiam sie w co mozna by bylo pograc przez zime? Podajcie jakies ciekawe tytuly

__

Użytkownik
esportfun

2009-11-06 19:37:32

obowiązkowo BF: Bad Company 2 ale to dopiero luty/marzec.. Jeśli chodzi o singleplayera to Mafia 2 powinna ogarniać :d

__

Użytkownik
jombsik

2009-11-06 22:07:24

BF: Heroes <3

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-11-06 22:21:15

Quake Live
Counter-Strike
Team Fortress 2
Enemy Territory
UT (ale chyba jak juz to to stare a nie UT3)

to jeśli chodzi o FPS-y które jeszcze żyją

w nowościach raczej bida, ostatnio wyszły Wolfenstein który nieszczególnie wypalił i Battlefield Heroes który nawet nie jest FPS-em


edit. o - lada dzień będzie Left 4 Dead 2

__

Użytkownik
diGi

2009-11-06 23:12:46

Chodzi Ci o multi?
Bo jeżeli nie (a do tego lubisz różne gatunki) to jest/będzie multum gier.
- Dragon Age
- Football Manager 2010
- Tropico 3
- Borderlands
- Torchlight

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-11-06 23:24:15

Jezeli jestes fanem Warhammera to polecam nadrobic SP: Mark of Chaos + dodatek. Z RTS: Dawn of War: Soulstorm - jest do kupienia za jakies 30zl a pograsz srogo, oraz podupadajace Dawn of War 2, w ktore gra sie ciezko (niedlugo wychodzi dodatek). Polecam tez hardkorowe granie w Total War. Od biedy mozna sie zabrac za mega trudne Homeworld 2.

Z FPSów niestety nic nie polece. Czekamy na Mass Effect 2, Diablo III, StarCraft 2, Aliens versus Predator.

__

Użytkownik
iVon3ry

2009-11-07 08:29:20

najbardziej chodzi mi o sieciowki tylko ostatnio taka bieda sie zrobila ze procz cs nie ma nic godnego uwagi

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-11-07 16:50:07

"ze procz cs nie ma nic godnego uwagi” - nic godnego uwagi ? Nie wiem czego oczekujesz ale mi wygląda na to, że chcesz “nowego C-S’a/CoD’a” który jest taki sam jak stary ...
Więc grać w stare dobre gry po prostu.

Piszesz, że znudził ci się CoD4 a więc zakładam, że grałeś w to przez ostatnie 2 lata. Niestety (albo stety) skoro podoba ci się taki typ rozgrywki to dla ciebie pozostanie tylko BC2.

Przecież nie zaczniesz nagle grać w Quake Live (już nie wspomnę o Quake 3 Promode) bo tam jest całkowicie inna mechanika i typ gry.

No chyba, że chcesz spędzić rok czasu grając 3-6h dziennie żeby liznąć podstawy grania w QL albo 2 lata uczyć się biegać w PROMODE :-]

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
xnc

2009-11-17 03:09:56

http://www.tribesnext.com/


ale to stare i trudne to dla fanow codow raczej sie nie nada

__

hitonn

2009-11-17 14:31:59

@alien
gram w cod4, a w wolnych chwilach w qlka sobie pociskam albo duelki albo insta, i mi sie podoba: D

__

Użytkownik
cord

2009-11-17 19:26:24

zależy kto co lubi ja sam czekam na
-Mafia 2
-Max payne 3 ( ale coś mi się wydaje ze wyjdzie z tego straszny gniot)
-BF Bad Company 2 (singiel) bo BF to BF nie to co cod4 w MP
-Just Cause 2 też gra godna uwagi ostatnio widziałem reportaż o tej grze na Gry online i fajnie wygląda
-Assassin’s Creed 2

Wszystkie te tytuły w lutym mają premiery ale to też zima : D dziwnie zrobili bo wszystko w jednym miesiącu wypuszczają

__

Zbanowany
necowow

2009-11-17 19:33:41

bc2 nie do multi ? omg ... widac ze sie nie znasz

__

Użytkownik
qwe

2009-11-17 19:36:58

@alien
Czlowieku, co z tego, ze jest inna mechanika gry?
Neo z Again pogrywa w QL, goscie z BF project reality pogrywaja w promode’a.
Zoom sie przerzucil z cpma na cod’a.


No chyba, że chcesz spędzić rok czasu grając 3-6h dziennie żeby liznąć podstawy grania w QL albo 2 lata uczyć się biegać w PROMODE :-]



Mam rozumiec, ze to jakis zart, prawda? Podstawy grania w QL mozna zalapac w tydzien, biegania w promode’a na podstawowym poziomie mozna sie rowniez nauczyc w tydzien-dwa.

O ile nowicjusz w q3 mial dosc ciezko, jesli nie mogl znalezc wyrownanego przeciwnika, o tyle w QL mozna latwiej znalezc partnera o podobnym poziomie gry.

__

Użytkownik
tobster

2009-11-17 20:43:14

Tydzien w CPMA ? Dobry j0k3. W tydzien to nie ogarnie nawet 1/10 map z CPMA Mappack -.-

__

Użytkownik
qwe

2009-11-17 21:12:20

@tone
czytaj ze zrozumieniem
biegania w promode’a na podstawowym poziomie mozna sie rowniez nauczyc w tydzien-dwa. "


Co do map z mappack- duela gra sie tylko na paru mapkach, wiec bez przesady

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-11-18 14:20:41

tone: a ktoś coś pisał o graniu Cpma tylko przez tydzień bo nie rozumiem twojego komentarza ? Sądzę, że jak ktoś już zacznie to mu się spodoba i pogra więcej czasu.

__
Ta strona umarła...

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3007 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie