Poznań Game Arena - piątek (

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
degustator

2009-10-16 20:24:09

Ogólnie nie miałem co zrobić z tym tekstem to daje go tutaj:

Od godziny 8:30 ekipa Trackmanii w składzie: Sunrise, xar i exrat zameldowali się już przed wejściem do głównej sali tegorocznego Poznań Game Arena. Pomimo tak wczesnej godziny na hali można było zobaczyć już „pracujące” osoby. Najbardziej aktywną grupą społeczną byli… ochroniarze, którzy to skutecznie utrudniali nam wejście. Najpierw przyczepili się, że tym wejściem nie można wejść na halę, potem, że nie mamy wejściówek pomimo tego, że byliśmy na liście Hydra. Można powiedzieć mała paranoja, więc przyszło nam czekać dwie godziny na Ducha.

W końcu wybiła 10:30. Dostaliśmy plakietki, zobaczyliśmy po raz kolejny nasz „mały” kącik i niestety czekała nas niemiła niespodzianka – w miejscu gdzie miał odbyć się turniej TM postawiono konsole Xbox 360. Jednak dzielna ekipa nie załamała się i ruszyła w „pościg” za kompami. Po niespełna 10 minutach mieliśmy rozstawione wszystkie komputery. Fajnie się zapowiadało, właśnie zapowiadało. Po udanym początku przyszła pora na katorgę! Po rozstawieniu komputerów i podłączeniu do prądu, nie mogliśmy ruszyć z miejsca, ponieważ brakowało nam klawiatur, myszek i przede wszystkim sprawnie działającej sieci. Cały asortyment miał do nas dojechać w przeciągu godziny.

W między czasie do grupy trzymającej trackmanie dołączyła kolejna osoba – Paulina, która przez cały dzień targów paradowała w koszulce „Czarny nigga”, czyli przeróbce koszulki D-Link PGS. Sexi prawda? Jako, że nie mieliśmy jak instalować Trackmani postanowiliśmy zwiedzić halę. Jednak nasze zwiedzanie zakończyło się na wyjebistym stoisku Fear Factory. Od razu zobaczyłem znaną twarz – Proxa. Postanowiliśmy zagrać sobie 4fun duela. Niestety po 5 minutach zostałem wezwany na „naradę” i zastąpił mnie Sinus, który wtopił i to na moim koncie QuakeLive do minusa (sick!). Po powrocie na stoisko FF-ów, przez gąszcze fanów przedzierał się Fatal1ty, który po paru minutach zaproponował mnie, Paulinie i Sinusowi meczyk FFA. Oczywiście nie mogliśmy odmówić. Fatal pewny swego chciał nam pokazać jaki jest boski, lecz po dziesięciu minutach na pierwszym miejscu znalazłem się ja (czyt. Xar). Fatal1ty pogratulował mi i powiedział, że dm6 to nie jest jednak jego mapa (whine! xD).

Przy piciu red bulli i molestowaniu Pauliny (dobrze, że nie kręcili tego co się działo na scenie xD) czas szybko leciał, nie obejrzeliśmy się a była już godzina 15. Wreszcie dostaliśmy upragnione klawiatury. Sieć miała być za godzinę. Wszystko idzie coraz sprawniej. Po zainstalowaniu Trackmani na wszystkich komputerach przyszła pora na konfiguracje sieci. Wszystko podpięte jak należy i nagle zonk – sieci nie ma. Powodem tego było brak miejsca na podłączenie huba. Zaczęły się nerwowe poszukiwania przedłużacza. Jednak nikt nie mógł go znaleźć. Wszyscy byli już zrezygnowani, aż tu nagle spaliła się karta graficzna w jednym z komputerów. Wymiana kompa i instalacja wszystkiego przebiegła bardzo sprawnie, lecz w dalszym ciągu nie było zasilania dla routera. Jednak do czasu. Z pomocą przyszedł nam Onion, który znalazł przedłużacz. Leżał on przy naszych ryjach, a dokładniej pod komputerami….

Po tym jak wszystko na stoisku Trackmanii było ogarnięte przyszedł czas na zabawę! Przeprowadzone zostały dwa wywiady, jeden z Paulinką, a drugi z baba jagą. Panie odpowiadały na takie pytania jak: co sądzą o aborcji i czy gry komputerowe są dziełem szatana. W końcu nastała godzina 18, co było równoznaczne z naszym „wyjazdem” z hali. Wszyscy zmęczeniu dobili do domów, a inni idą dalej się bawić i pić. Cya =]

__
breeeeeeeeeee! :D

Użytkownik
qwe

2009-10-16 23:16:42

Fajne, kiedy kolejne epizody? : D

__

VIP / Fotograf
PawelS

2009-10-17 01:17:13

trochę biednie... :(

http://img377.imageshack.us/img377/791/pgatipheret.jpg

__
Senior Pablo Escobar

Użytkownik
degustator

2009-10-17 03:03:40

ogolnie nie wiem :D pewnie jutro sie cos napisze :D

co do zdjecia :D to chyba o 8 godzinie to bylo robione :D a teraz ide spac bo o 7 trzeba wstac :D

__
breeeeeeeeeee! :D

Użytkownik
ramm_pl

2009-10-17 08:44:09

o neo w tvn :D

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-17 11:35:40

ładnie opisane.

uśmiałem się w części o fatal1tym. ;d

__

VIP
cwir3k`

2009-10-17 20:52:29

ciekawie ciekawie ;D

__

Użytkownik
degustator

2009-10-17 23:26:25

relacja z dzisiaj już wkrótce na stronie hs (najprawodopodobniej) :D

__
breeeeeeeeeee! :D

Użytkownik
dess

2009-10-18 00:40:25

Przejazdy pkp na linii wrocek-poznań? Tragedia! 3 wagony i kilkaset osób w środku... taki ścisk, że nie szło wyciągnąć telefonu! (dosłownie!). Myślałem momentami, że umieram...
A co do PGA to zabrakło klimatu... małe hale, mniej stoisk, mniejszy rozmach... niestety - mnie się nie spodobało w tym roku.
Pomijam fakt, że nadal nikt z organizatorów nie wpadł na pomysł, żeby ktoś zawsze pilnował stoisk z grami.. niestety, ale niektórzy grywali sobie całymi godzinami, podczas gdy inni z chęcią by zagrali choćby 10 minut.. żal.

A i jeszcze jedno - w pawilonie 8(lub 7!) - nvm - w strefie rorzrywki zostały umieszczone stanowiska z xboxem (albo playem, tez nvm). Niestety do każdego stanowiska był jeden pad! Gratuluję głupoty. Bo mogły grać w większość gier po 2 osoby, a grały pojedyncze osoby. I tak np. widziałem gościa, który sobie pociskał w fifę w ustawieniu czasowym - ok. 20min. na jedną połowę.

Z świetnej imprezy, która przyciągała tłumy robi się chałtura, która niczym już nie przypomina poprzednich edycji.

__

Użytkownik
Hunter90pl

2009-10-18 00:48:52

Praktycznie 0 turniejów z otwartymi zapisami. Tylko promocja swojego sprzętu i rzucanie koszulkami/smyczami ;x Fajnie rozwiązane stoisko dla graczy co zakwalifikowali się na allegre, ale dla ludzi którzy chcieli pograć jakieś otwarte turnieje, to &%*&^%$^$ . Moim zdaniem jedno z najgorszych, jak nie najgorsze PGA jakie do tej pory było ;>

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-10-18 10:00:03

O jak dobrze, że nie pojechałem... i zaraz ktoś pokroju fronkiego czy DC napisze “czego się czepiasz, to była tylko prezentacja” xDDD

__
Ta strona umarła...

VIP
KonradM

2009-10-18 10:55:55

Hunter: HSTV z Allegro organizują otwarty turniej w Trackmanię, a z Platinetem w CSS i QL/Q3.

__
www.hstv.pl

Użytkownik
Hunter90pl

2009-10-18 19:12:34

No właśnie HSTV chyba jako jedyne robiło jakieś otwarte turnieje ;p Dopiero dzisiaj zauważyłem, zapisałem się na Quakea, ale tak jak się spodziewałem dostałem baty ;p Ale pierwszy mecz wygrałem 13 do -2 ! :D Szkoda, że cod4 nie było ;[ Co do trackmani i css, to nie chciałem nawet próbować ;p

Mieliście bardzo małe stanowisko i trochę ciężko było znaleźć ^^

__

VIP
V!ct!M

2009-10-18 19:37:54

w Q mialbys jeszcze jeden turniej ale nie zdazyli (tam tylko dwa komputery byly przeznaczone na turniej chyba)

__

Użytkownik
Hunter90pl

2009-10-18 20:05:23

no były 2 komputery na quakea i 2 na css ;p

//edit

Sorry... po 2 laptopy, a nie komputery :D

__


Warning: getimagesize(http://img377.imageshack.us/img377/791/pgatipheret.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

884 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie