Steelpad QCK vs Everglide Titan

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Cyr4x

2009-08-16 23:40:42

Może było, może nie, ale zależy mi na opinii kogoś, kto używał obie podkładki. Teraz mam QCK, ale po 4 latach jest już wysłużony i przybrudzony. No i teraz zastanawiam się, czy sięgnąć znów po QCK, czy może jednak droższy Titan Gaming Mat ma jakąś przewagę? Zależy mi na jak najlepszym szmaciaku. Oczywiście w grę wchodzi tylko i wyłącznie rozmiar zbliżony do standardowego QCK.

__

Użytkownik
un|T|ra

2009-08-16 23:47:31

Zobacz Roccat Sense.

__

Były Redaktor
so0fka

2009-08-17 00:00:21

O, tak się składa, że używałem obu :). QCK jest nieco mniejszy i znacznie cieńszy. Bardzo krótko z niego skorzystałem, bo mając oba modele do dyspozycji szybko sięgnąłem po Everglide’a. Myślę jednak, że nie ma on jakiejś wyraźnej przewagi, po prostu trafił w moje upodobania. Podkładka jest znacznie grubsza, przez co i miększa, a to mi odpowiada. Czuję, że mam pod ręką podkładkę, a nie kawałek chustki czy czegoś równie cieńszego. Po drugie primo Everglide jest, jak mówiłem, nieco większy, a ja gram na niskiej czułości, więc większa podkładka była pożądana. No i po dwóch czy trzech latach nieco tylko się starła, a narożniki się wygięły. Widać, że używana, ale sprawuje się wzorowo.

Jakbyś chciał jakieś szczegóły dotyczące użytkowania, czy jest przyjemna w dotyku gołym policzkiem czy coś równie absurdalnego, pytaj - odpowiem :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2895 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie