Section 8 - następca Tribes?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
varfare

2009-08-05 10:25:49

Ostatnio natknąłem się na grę Section 8 - beta testy w Europie ruszają 10 sierpnia, premiera we wrześniu. Gra wygląda jak połączenie battlefielda, tribes oraz quake wars. Są deploye, pojazdy, kilka rodzajów pancerza (różnią się prędkością poruszania się, ilością hp oraz możliwością noszenia cięższych/lżejszych broni), dużo broni, tryb objective, jetpacki itp.. Gra śmiga na silniku ut3. Być może coś z tego wyjdzie i kilka klanówek się rozegra ;]

Do bety zapisać się można tutaj http://www.joinsection8.com/eurobeta/euro_beta.php

Dla zainteresowanych gameplaye
http://www.youtube.com/watch?v=KJQ0Wd0KEo4
http://www.youtube.com/watch?v=YoJ8NWAANSo

http://www.youtube.com/watch?v=jP5beqDQR28&NR=1

EDIT; są pojazdy :)

__

Zbanowany
esportfan

2009-08-05 10:29:27

Wygląda na spoko gierke, jakbyś kiedyś chciał możey iść na jakieś dupy (:

__

Użytkownik
NIKOM

2009-08-05 11:10:58

jak dla mnie to gra wyglada zajebiscie i moze w koncu bedzie to teamowy fps, ktory dorowna csowi i cod4 (albo juz nie bawem mw2) grywalnoscia :) thx za info

__

Użytkownik
varfare

2009-08-05 12:27:05

nie zamaco. Gra będzie wymagała promoda, ale po obejrzeniu ton gameplayów stwierdzam, że dużo tej gry do bycia platformą esportową nie trzeba. Trzeba wywalić lockona- takie cudo, które powoduje że włącza ci się autoaim na konkretną część ciała przeciwnika (głowa, górna/dola część korpusu, ręka lewa/prawa, noga lewa/prawa). Pewnie będzie trzeba lekki litring broni oraz takie dodatki jak pauza podczas meczu.

Szkoda tylko, że nie ma jakiegoś polskiego serwisu o tej grze (a domena section8.pl nie wykupiona) więc community polskie nie będzie miało się gdzie zbierać, chyba że na esp i ladderach :P Gdyby ktoś był chętny do zrobienia serwisu, jestem chętny do współpracy (gg: 7074043 ).

__

VIP
Eragorn

2009-08-05 12:32:38

No Vafelek świetny pomysł i dzięki za info na gg i tutaj. Jak ktoś dostanie bete to info tutaj i jeżeli będzie dobre to można rozkręcić community polskie.

__

Użytkownik
stan

2009-08-05 14:10:29

Jakies pojazdy sa http://www.youtube.com/watch?v=jP5beqDQR28&NR=1

Ale to latanie/skakanie + speed jakos mi sie nie podoba :/

__
blub

VIP
Eragorn

2009-08-05 14:25:33

Wydaję mi się, że to skakanie to tylko na filmikach żeby było bardzo szybko. Gra wydaje się przypominać BFa w 1:08 filmiku, który podałeś Stan jest normalne zwykłe skakanie infantry. Dodać promoda, który casualowe sprawy odejmie i gra wydaje się porządna. W sumie przypomina bardzo również ETQW, ale już zoptymalizowanego :DDD

edit: [juz wiem o co chodziło - jetpack]

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-08-05 14:30:14

obejrzałem jeden z tych filmów i eee o ile bieganie przez pustynie jest faktycznie szybsze to w momencie kiedy zdejmujemy palec ze sprintu i wchodzimy w duel ta gra chyba ustępuje dynamika nawet call of duty, jakieś to ślamazarne

żeby nie wyszło kolejne combat arms :[ no ale wyjdzie beta to zobaczymy

ps.drugi trailer = 76 sekund biegu zanim koleś znalazł wreszcie przeciwnika, nie ma to jak akcja na serwerze

__

Użytkownik
exile

2009-08-05 14:43:02

sprzedam domenę www.section8.pl :DD

__

Użytkownik
varfare

2009-08-05 14:52:42

Nie skakanie tylko jetpack, który ładuje się dobre kilka sekund.

Co do czekania 76sek żeby kogoś znaleźć- w opisie jest, że serwer przeznaczony na 40 osób a było 16. Można więc założyć, że jest skalowanie mapy w zależności od ilości graczy jak w bfie.

__

VIP
conneh

2009-08-05 14:54:24

W Tribesy malo gralem, ale patrzac na filmiki to nie ma nawet porownania pomiedzy tymi dwoma tytulami jesli chodzi o dynamike. Bardziej Tribesowa rozgrywka jest w Fallen Legion: Empires, dostepnym jak QL przez www na instantaction.com

__

Użytkownik
varfare

2009-08-05 15:09:42

Na pierwszy rzut oka mi to tak wyglądało- ale fakt, jak dłużej popatrzeć to różnic jest cała gama. Ale to nie zmienia faktu, że twórcy twierdzą iż inspiracja dla tworzenia S8 było m.in. Tribes.

http://www.youtube.com/watch?v=vuGcVHnZHF4

__

Użytkownik
Shenlong

2009-08-05 15:37:20

Ile czasu się czeka na klucz oraz ile waży klient bety ?

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-08-05 15:39:38

zaaapisalem sie, beeedeee karal

__

VIP
Eragorn

2009-08-05 15:41:52

Skąd mamy wiedzieć skoro jeszcze nie wiadomo co z tą betą, bo jeszcze nikt z tutaj zebranych nie ma? :D

edit: Amerykanskiej wersji klient bez patchów 2 gb ma a z patchami ponad pół giga więcej.

__

Użytkownik
varfare

2009-08-05 15:44:57

Klient dostępny dla mieszkańców USA oraz Kanady wazy prawie 2gb (1,916.8 MB).

Najprawdopodobniej 10 sierpnia rusza w Europie. W każdym razie w sierpniu.

A tak w ogole to będzie demo przed wydaniem gry ;)

__

VIP
Eragorn

2009-08-05 16:24:50

"Obecnie nie da się jeszcze ocenić Section 8. Gra ma właściwie wszystko, co sieciowej produkcji FPS potrzebne jest do osiągnięcia sukcesu, ale trzeba nad nią jeszcze trochę popracować, by całość została dopięta na ostatni guzik. Dopiero gdy autorzy wprowadzą poprawki w balansie klas i broni, zrobią coś z niebywałą wytrzymałością piechoty i pojawią się nowe mapy, będzie można powiedzieć coś więcej na temat tego tytułu. Póki co fani gatunku powinni mieć go na oku i śledzić wszystkie informacje z nim związane."

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=5883&STR=2

Jakby co patche do bety w sumie zliczając ważą około 700 mega poprawki mają i balansują grę. Będzie ciekawie :D

data premiery świat: 25 sierpnia 2009
data wydania PL: 04 września 2009

__

Użytkownik
san

2009-08-05 17:44:45

no no ciekawie sie zapowiada

__
Blue is the colour and football is the game ;]

VIP
Pajda

2009-08-05 23:04:02

Tribesy to przede wszystkim movement, a tu go nie ma.
A co do inspiracji to przykladowo ETQW mialo wskazniki nad glowami graczy i pare innych drobiazgow z Tribesow bezposrednio pozyczonych. Wlasciwie to mi to wlasnie ETQW bardziej przypomina, tyle ze engine znajomy.

__

Użytkownik
varfare

2009-08-13 10:28:54

Open beta już jest. Wystarczy posiadać konto na fileplanet a potem zapisać się tu o http://www.fileplanet.com/promotions/section-8/ .


http://forums.timegate.com/showthread.php?t=14429

__

Użytkownik
m3ribo

2009-08-13 10:58:49

Jesli ktos bedzie posiadal innego linka do dl niz te z fileplanet to bylbym wdzieczny za podzielenie sie : P

__

Użytkownik
tobster

2009-08-13 13:06:24

"There has been an error loading this file. This may be due to your browser settings. Please check your security settings and try the link again. Or, go to Tools, Internet Options in your browser and choose Delete Files button. Close all browser windows and try the link again. NOTE: You could also be recieving this error because you are under 18 years of age and trying to access an adult rated file. You shall not pass! Should you reach this error again, please contact Customer Support."

Fajnie, ale wiek podany odpowiedni.

__

Użytkownik
san

2009-08-13 13:10:23

dzizus ile tych keyow, ID, hasel :asdf po wpisaniu cd-keya prosi o log i pw, wg. instrukcji “Step 3: After entering your key, please log in using your GameSpy ID and password." zalogowałem sie na gamespy żeby dostać ID, pass mam wszędzie taki sam wiec nie ma możliwości zeby mi sie pomylił. pomimo wielu prób do teraz nie udało mi się zalogować :asdf

EDIT. varfare2win

__
Blue is the colour and football is the game ;]

VIP
conneh

2009-08-14 03:05:58

GameSpy i Fileplanet naleza do IGN, wiec loguj sie na konto, na ktore dostales klucz.

Proponuje ostudzic zapal, bo ta gra to jakis niegrywalny konsolowy potworek. Probowalem podejsc do gry z pozytywnym nastawieniem, chociaz jak na dloni widac, ze to jakis niemrawy klonik Battlefielda w kosmosie i - wbrew zapowiedziom TimeGate - z dynamika ma mniej wiecej tyle samo wspolnego co America’s Army, a tego osobiscie nie trawie.

Wszystko z poczatku bylo ladnie i fajnie, bo wykorzystali silnik Unreala, przez co gra w odroznieniu od ostatniego mp-hiciora (Wolfailstein) przynajmniej funkcjonuje tak jak powinna i nie wyglada jak cos, co wypelzlo z kibla. Nie ma sztywno ustawionych klas, za to mozliwosci konfiguracji postaci sa calkiem spore. Mozna dobrac bron, equipment i... dowolnie rozdysponowac punkty wzmacniajac w ten sposob roznego rodzaju pasywne lub aktywne umiejetnosci. Jedna z umiejetnosci uruchamianych na zyczenie jest lock-on/zmniejszony spread, co w praktyce dziala jak legalny aimbocik z cooldownem... No i w tym momencie niestety ch bombki szczela, uninstall. Nie wiem na czym mialaby polegac rywalizacja w grze FPS, w ktorej gracz juz nawet celowac nie musi.

__

Użytkownik
varfare

2009-08-14 11:50:34

Gra zdecydowanie nadaje się do gry klanowej (ale na jakąś dużą scenę to ja bym nie liczył)- lockon to poważna wada, która musiałaby być usunięta wraz z promodem, inaczej skutecznie eliminuje ją z gry klanowej. Movement mógłby być szybszy bo w chwili obecnej jedynym sposobem ucieczki od wroga lub też elementem podnoszącym tempo dueli to jetpack.

Gdyby te dwie wady zostały szybko załatane promodem, to kto wie...

Pozostaje kwestia balansu broni- w chwili obecnej jest tylko jedna, góra dwie słuszne konfiguracje.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4920 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie