Słuchawki KOSS UR40

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
tapcZan

2009-08-10 12:57:28

Witam,
od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem nowych słuchawek. Dysponuję kwotą +- 150zł. W szczególności zależy mi na wysokiej jakości dźwięku nie tylko w grze, ale również podczas słuchania muzyki. Dobrze by było, gdyby słuchawki wyciszały dźwięki z zewnątrz - zdarza mi się grywać na “większych” lanach. Słuchawki muszą być lekkie i nie mogą męczyć uszu nawet po kilku godzinnym korzystaniu. Zastanawiam się nad KOSS UR40 (są lekkie i wygodne, wyciszają dźwięki z zewnątrz) jednak jeżeli znacie jakieś dobre słuchawki godne polecenia to jestem otwarty na propozycje.
Pytanie dodatkowe: jakieś dobre sklepy w których znajdę te słuchawki w atrakcyjnej cenie?

__

VIP
Eragorn

2009-08-10 13:08:14

"słuchawki wyciszały dźwięki z zewnątrz”

Koss UR-40 nie wyciszają dźwięku z zewnątrz. Dodatkowo ostatnio podrożały z tego co pamiętam, więc coraz mniej opłacalne są. Polecić Ci nic nie polecę, bo się ostatnio nie interesuję :(

__

Użytkownik
qzk

2009-08-10 13:24:47

ja tam kossow bym nie kupił, ponieważ budowę to one maja jak icemat siberia ;d ,proponuje używane CAL
w ogóle ile to już takich tematów było?
WON MI NA GOOGLE ALBO FORUM.MP3STORE.PL LENIU ŚMIERDZĄCY

__

Użytkownik
majan

2009-08-10 14:04:53

http://allegro.pl/item700498292_sennheiser_hd415_profesjonalne_sluchawki_otwarte.html

google nie boli

wyjście na dwór i przejażdżka do najbliższego sklepu ze sprzętem elektronicznym i przetestowanie na własnych uszach słuchawek też nie boli

poza tym jeśli nie jesteś audiofilem, albo nie posiadasz dobrej karty dźwiękowej to i tak nie odczujesz większej różnicy w dźwięku

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
tapcZan

2009-08-10 14:19:21

fckr wyobraz sobie ze nie kazdy mieszka w warszawie, poznaniu, lodzi czy innym duzym miescie, w mniejszych miastach nie ma dobrych sklepow z elektronika a placic 40zl na dojazd do wiekszego miasta zeby mierzyc sluchawki i kupic je duzo drozej niz w internecie nie jest na moja kieszen

__

Użytkownik
fantz

2009-08-10 14:29:11

Dobrze by było, gdyby słuchawki wyciszały dźwięki z zewnątrz - zdarza mi się grywać na “większych” lanach.

http://allegro.pl/item700498292_sennheiser_hd415_profesjonalne_sluchawki_otwarte.html

cos tu sie nie zgadza :<

__

Użytkownik
mental

2009-08-10 22:21:42

tapczan apropo tego ze dobre sklepy to tylko w duzych miastach (pewnie masz na mysli MM - tylko dla idiotow), a w internecie jest taniej:

Mieszkam na wsi, do Lodzi mam ok 30km (jakies 25min autkiem bo fajna droga jest), do Zgierza gdzie pracuje mam ok 20km. 10km od mojej wiochy jest mala miescina Ozorkow. W tej miescinie jest malutki sklep komputerowy. Kupilem juz tam router, procka, ram, plyte glowna, myszke i wszystko to bylo o ok 10 - 15% tansze niz znalazlem w necie. A allegro to juz w ogole ma marze wyjebane. Takze nie zaszkodzi ruszyc dupe czasem nawet do niepozornego sklepiku, bo koles ktory tam siedzi czesto ma 30x wieksze pojecie co sprzedaje niz palant z marketu, a ceny w internecie wcale nie sa ekstra, wystarczy tylko poszukac.

A jesli chodzi o sluchawki to ja rowniez bylbym za sennheiserami, chociaz jak podlaczasz to pod zintegrowana karte dzwiekowa to spokojnie moga to byc nawet sonki albo philipsy za 50-60zl - mozesz sie kierowac wygoda i wygladem. Mowie to jako pracownik branzy RTV - tej prawdziwej, nie z MM ;)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5822 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie