Szukam Sennheiserów dobrych do 200zł lub jakichś innych słuchawek.

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
ChomikDiesel

2009-07-25 23:59:36

Tak jak w temacie.Jest coś takiego?Ewentualnie do 250.Wysoka jakość dźwięku itp mile widziane ;p

Jeśli ktoś by miał do sprzedania jakieś Sennheisery używane np. 515/555 też by było super :) ale więcej niż 250 nie dam :<

Szukam słuchawek do grania.Do słuchania muzyki i filmów mi nie potrzebne,bo filmy oglądam na DVD lub na PSP a muze na wieży albo PSP.Więc jeśli słuchawki miałyby służyć tylko do grania w CoD4 to może jednak jakieś inne słuchawki niż Sennheisery?Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam i proszę adminów o nie usuwanie tematu,gdyż jest to dla mnie bardzo ważne :)

A tak btw. słuchawki miałyby współdziałać z X-Fi Xtreme Gamer :)

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-07-26 00:34:15

http://allegro.pl/item694646901_sennheiser_hd_555_hd555_gwarancja_2_lata_w_wa.html

doloz i ciesz sie jakoscia... bylo 10000 takich tematow, i co do xfi u mnie w profilu masz ustawienia, bo napewno o to bedziesz pytal i zakladal kolejny durny temat...

__

Użytkownik
ChomikDiesel

2009-07-26 13:42:07

cOw miły jak zawsze :D
Nie będę zakładał takiego tematu,gdyż już czytałem na ten temat.I widziałem, że masz w profilu te ustawienia ;s
Pytam się jakie słuchawki kupić.Podaję przedział cenowy.Jakbym miał 300zł to bym kupił HD555.Ale nie mam więc zakładam ten temat i pytam o zdanie innych.

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-07-26 14:14:29

no to zbieraj!

__

Użytkownik
Castiel

2009-07-26 14:37:04

KOSS UR 40 / Philips SHP 8500, z tymże te pierwsze ostatnio sporo podrożały, bo przed wakacjami kosztowały ok 135 zł i przy obecnej cenie są średnio opłacalne.

Jak jesteś w stanie wydać więcej to SENNHEISER HD 485 (lepsza i tańsza opcja niż HD 555).

HD’ki z serii 20x czyli między innymi HD 201 / HD 202 też sobie odpuść, bo nie ma co ukrywać te słuchawki są po prostu kiepskie. HD 215 są fajne, ale nie do używania z kartami dźwiękowymi za 300 zł, więc na nie też nie patrz, bo kiepsko się sprawdzą w grach. Dużo lepiej wypadną HD 485, które normalnie idzie napędzić kartami dźwiękowymi typu SB X-Fi czy lepszym Xonar DX.

KOLEJNY DURNY TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5907 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie