Slizgi Hyperglide

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Insect

2004-08-05 18:02:08

Chcialbym wiedziec jak te slizgi Hyperglide dzialyby na moim sprzecie:
myszka - Creative Mouse Optical 3000
pad - Allsop Raindrop
Czekam na opinie zarowno posiadaczy takiego zestawu jak i wlascicieli tylko myszek lub pada i tych slizgow

__

Użytkownik
westlan

2004-08-05 22:59:44

wg mnie slizgi to szpanerskie zabawki dla pr0gamerow, chociaz moga pomagac w grze ale niewiele.

__

VIP
Empty

2004-08-06 00:48:14

chyba nie takiej sodpowiedzi spodziewal sie iNsEcT :)

__

Użytkownik
Insect

2004-08-06 09:28:51

w takim razie ty pewnie grasz na Icemacie bez slizgow - albo specjalne pady to tez szpanerska zabawka, a co sadzisz o myszkach - moze nimi tez sie szpanuje, chyba sie przerzuce na klawe skoro kolega tak radzi

__

Użytkownik
mic

2004-08-06 10:56:44

ja gram na IME 4.0 i DKTpad. zamawiałem DKt wraz z slizgaczami hyperglide. no i spoko, przysłano mi wszystko w kopercie (podkładak byłą w rulon zwinięta =/) wraz z slizgaczami. kłade swą myszke na DKt i... i... i... chodzi jak myszka... nie zauwazyłęm wiekszych róznic między tym a raindropem, lecz wtedy zauważyłem slizgacze... starannie je założyłęm tak jak jest w instrukcji, kłade myche na DKt i... i... i... CUDO!!!! myszka sie slizga chocby wogóle nie miałą oporu. Sens musiałem z 2,5 do 1,9 zmniejszyc żebym mógł normalnie grac. a więc polecam gorąco DestructPad i do tego hyperglide, rozmiary podkłądki w połączeniu z tymi slizgaczami to rewelacja, jeszcze raz gorąco polecam!!

__

Użytkownik
Insect

2004-08-06 13:57:22

a jakie dostales slizgi kolka czy te elipsy takie - to sie wybiera jakos i czy musiales zrywac oryginalne ??

__

Użytkownik
fpp|fr3zzer

2004-08-06 15:32:50

wedlug mnie tak. roznice male, jest to tylko i wylacznie dla jaj. taki sam efekt przyniosloby kupinie nowego wygodniejszego kszesla.

__

Użytkownik
D3molk4

2004-08-06 15:39:27

a jak sie sprawuja z mx500 na fUnc_u?

__

Użytkownik
westlan

2004-08-06 20:19:29

kolego insect, po pierwsze to niejestesmy kolegami po 2, to nieumiesz czytac bo niemialem zamiaru cie obrazic tylko wyrazalem opinie na temat slizgaczy ktore wg mnie sa zbednym dodatkiem bo dobra myszka i podkladka w zupelnosci wystarcza, a teraz czekam na plusa, pa

__

Użytkownik
Insect

2004-08-07 09:42:55

ja tez nie mialem zamariu cie obrazac ale "dobra myszka i podkladka w zupelnosci wystarcza" to jest smieszne - przecierz na twardych padach typu steel, icemat czy jakis inny to ani rusz bez slizgow !!

__

Użytkownik
mic

2004-08-07 11:33:45

przy zakupie musisz wybrac model myszki do których chcesz slizgacze, do IME akurat są elipsy. a co do oryginalnych slizgaczy to nie trzeba je zrywac, jedynie w mx-ach trzeba je odrywac. naprawde polecam mycha sie slizga jak P*****na... =P

__

Użytkownik
mic

2004-08-07 11:36:49

kolega na racje, jeżeli zagrasz na steelpadzie czy na icemat bez slizgów to hoho, albo ci sie slizgacze z myszki do dna wyjadą albo podkładka ci sie wyjedzie, przy steelapdzie to jest chyba szkoda... a wiec ja mysle ze lepiej zainwestowac te 50zł i nie miec problemów niz sobie cała myszke albo podkładke zniszczyc... peace.

__

Użytkownik
Insect

2004-08-07 14:19:39

a ktore wybrac zeby byly okragle koleczka bo ja mam myche Creative Mouse Optical 3000 i w niej sa kolka i nie wiem ktory rodzaj wybrac

__

VIP
lecho

2004-08-07 16:44:22

gralem na viperze z teflonowymi slizgaczami jesli te hiperglajdy przynajmniej w polowie daja taki sam efekt to stary kupuj w ciemno, teflon to nie to samo co jakies tasmy albo standardowe slizgi uwierz mi ...

__

Użytkownik
mic

2004-08-07 20:07:57

jeżel ichcesz kółeczka musisz kupic slizgacze do mx-a, lecz pierw sie dowiedz czy to nie bedzie miało wpływu na sensor. ponieważ nadklejenie slizgaczy powoduje podniesienie sie myszki ok 0.5mm co może spowodowac ze sensor może sie poprostu zaczynac "gubic" i moze przy szybkich ruchach poprstu sie zatrząs, w takim przypadku trzeba odrywac oryginalne slizgacze.
dostane [+] ^^ =P

__

Użytkownik
Insect

2004-08-09 21:04:15

a co powiecie o slizgach z allegro moze mi ktos cos o nich powiedziec - ktore najlepsze, bo tam 3 rozne w ofercie widzialem, bo tak nie za bardzo mi sie chce 40zl w ciemno wykladac na takie slizgi, wolalbym chyba na probe te z allegro, bo to beda moje pierwsze slizgi

__

VIP
minineo

2004-08-12 02:58:19

te slizgi za piataka z allegro sa identyczne jak te co produkuje icemat ktory je sprzedaje po 20-25zl. jezeli masz szmatke to kupuj bez problemu, bedziesz zadowolony. jezeli masz szklo to nie polecam, lepiej kupić coś lepszego.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4085 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie