ISS z Playstation + OE 2008 ONLINE! :)

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
CzarnyWEOL

2008-04-23 21:03:29

Witam wszystkich! :)

Jestem fanem pewnej gry, która ostatnio robi niemałą furorę na polskiej scenie gier piłkarskich, a grywalności i realizmu trybu Online mogą pozazdrościć jej takie tytuły jak najnowszy PES, czy FIFA. W temacie celowo napisałem “ISS” , bo każdy szanujący się posiadacz (były posiadacz) konsoli grę skojarzy właśnie po tym tytule. Jeżeli ktoś z Was grał kiedyś w International Superstar Soccer 98 na konsoli PlayStation i był fanem tej piłki to jesteśmy w domu :) Docelowo chciałbym przedstawić tutaj grę o nazwie Winning Eleven 2002, czyli ostatni wypust Konami na Play’a w Japonii (odpowiednik europejskiego ISS PRO 2) Różnice między ISSem, a przedstawianym tutaj WE2002 są niewielkie, poza dopracowaniem licznych błędów starszego ISSa.

Dzięki swojej popularności gra Winning Eleven 2002 doczekała się organizacji różnego typu Turniejów, Ligi, Rankingu i wiele innego typu rozgrywek (Klany itp.) w których zawodnicy mogą spróbować swoich sił i zmierzyć się ze sobą :) Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jest grupa osób ciągle pracująca nad uaktualnianiem gry! W ten sposób stosunkowo niedawno miała miejsce premiera najnowszego patcha stworzonego przez największy polski serwis traktujący o tej grze - WEOL.pl
Gra stworzona przez WEOL składa się z dwóch części: National Teams - wszystkie reprezentacje świata, oraz Club Teams - wszystkie najlepsze drużyny klubowe na świecie oraz nasza rodzima Orange Ekstraklasa. Oczywiście aktualne składy, stroje i statystyki wszystkich drużyn! Dla polskich graczy to chyba największy smaczek :) Mogą grać, rywalizować ze sobą swoimi miejscowymi klubami!

Nie musisz martwić się o to jak odpalić grę z PSXa i jeszcze grać na niej Online na komputerze! :)
Osoby zajmujące się tworzeniem aktualizacji pomyślały o tym i stworzyli Automatyczny Instalator, dzięki któremu unikniecie żmudnych ustawień emulatora, wyszukiwania serwerów do gry (jest polski serwer dla graczy WEOL) i innych problemowych spraw.

Tutaj znajdziesz wszystkie czynności jakie musisz wykonać po zainstalowaniu gry, aby rozegrać mecz Online/Offline:
Jak zagrać Online/Offline?


Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z serią piłek od Konami to tutaj możesz zapoznać się z opisem gry i jej opcji:
Winning Eleven 2002 FAQ


DOWNLOAD:
Instalkę Gry Online na najnowszym patchu zawsze znajdziesz na stronie WEOL.pl i ściągniesz za darmo! :)

Na stronie prowadzimy rozgrywki Rankingowe dla wszystkich, rozgrywki Ligowe dla najlepszych oraz liczne Turnieje na forum!


Dzięki powyższym linkom, z łatwością każdy odnajdzie się w świecie Winning Eleven 2002. Grając Online, nie można nie znać tych adresów, w żadnym wypadku nie chciałem spamować, jednakże gra jest nierozłącznie połączona z tymi adresami. Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem Wam tą grę, która mimo swojego wieku nie traci na popularności, a nawet jest wręcz przeciwnie.


BONUS:
Filmik przedstawiający grę i najnowszego patcha Winning Eleven 2002 Online by WEOL:
YOUTUBE



Do zobaczenia na serwerach! :)

Pozdrawiam!

__
:)

Użytkownik
CzarnyWEOL

2009-06-17 00:46:15

Organizowane są zaawansowane rozgrywki rankingowe dla wszystkich graczy (link). Zapisany gracz może rozgrywać mecze z kim chce i kiedy chce. Przed rozpoczęciem rozgrywki wysyłane jest zaproszenie do gry, które przeciwnik musi potwierdzić, a po meczu/ach gracze dodają wyniki. Wszystko jest automatyczne. System punktacji został opracowany na podstawie szachowego systemu ELO. Punkty liczone są na podstawie miejsca zawodnika w rankingu, siły drużyny (jest podział na koszyki) i różnicy bramek. Obecnie do rozgrywek rankingowych zapisało się 3715 graczy, z czego 854 rozegrało ponad 10 spotkań. Do niedawna mieliśmy sponsora na nagrody dla zwycięzców poszczególnych edycji rankingu, czym były pady Sony Dual Shock 2: 1, 2, 3, 4


Czy byłaby możliwość napisania newsa na łamach esports.pl na temat ISS Pro z Playstation Online i organizowanych rozgrywek Rankingu Graczy?

__
:)

Użytkownik
dezCartezz

2009-06-17 00:58:39

uu iss pro? :D to sciagam! dzieki za info

__

Redaktor
tbla

2009-06-17 11:58:55

git majonez. na pewno sie przylacze ;]

__

Użytkownik
CzarnyWEOL

2009-06-17 14:04:17

I jak tam panowie? Skopać któremuś tyłek? :D

PS. tbla może Ty jako redaktor mógłbyś skrobnąć newsa o ISS Online?

__
:)

Użytkownik
tobster

2009-06-17 14:44:18

Nie może. Posiadana i modyfikowana wersja ISS nie jest legalna. Tak więc na dobrą sprawę temat też może za raz zniknąć :D choć sam się przyłączę do rozgrywek ;D

__

Użytkownik
yeltzyn

2009-06-17 15:59:17

wow co za grafika, przypomina mi symulator 4D SPORTS BOXING [url=http://www.stare-gry.info/133-gra-4d-sports-boxing.html]http://www.stare-gry.info/133-gra-4d-sports-boxing.html/url]

gameplayem moze nadrabia

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
Pajda

2009-06-17 17:26:36

W pierwsze Pro sie zagrywalem, w sumie to byl pierwszy ISS na psxa, ktory mi sie podobal i nic dziwnego bo zdaje sie byl robiony przez oba zespoly od ISSow.

__

Użytkownik
emitar

2009-06-17 18:20:43

a ja iss znam tylko z n64 :P kupe czasu w to gralem, ale jakos nie widzi mi sie teraz granie w kwadraty, jak sprawa z rodzielczoscia ? sa jakies tryby wyswietlania grafiki do wyboru ?

__

Użytkownik
CzarnyWEOL

2009-06-18 07:04:14

tobster dlaczego nie jest legalna? Chciałbym powiedzieć, że trochę zorientowałem się w tym temacie jakiś czas temu i wyjaśnić, że gramy na japońskiej wersji - Winning Eleven 2002 z PSOne, czyli w odpowiednik europejskiego Pro Evolution Soccer 2. Oczywiście napisy zostały zmienione z krzaczków na angielskie. Celowo na tym obrazie, ponieważ nigdy u nas w kraju, ani w Europie ta gra nie była w sprzedaży, a także rozmawiałem z użytkownikiem WEOL z Japonii i ustaliłem, że tam także tego cacka już nie uświadczymy w ich sklepach, bo dla nich to czasy 100 lat za murzynami :) Także można śmiało powiedzieć, że gra w takiej postaci powoli zyskuje status Abandonware. A to, że tworzymy patche i w grze mamy wszystko aktualne, pełno dodatkowych drużyn, nasza rodzima OE to tylko się z tego cieszyć nieprawdaż? :P

wzf | yeltzyn nie przesadzaj, że grafika jest aż taka do dupy ;) Powiem szczerze, że jeśli chodzi o samą animację biegu piłkarzy i fizykę piłki to stary poczciwy ISS wypada w moich oczach lepiej niż najnowszy PES, gdzie piłkarzyny biegają jak po lodowisku, a piłka nienaturalnie się turla...

Pajda KCET to firma :)

HNdK gra posiada opcje graficzne, jak i możliwość zmiany rozdzielczości :)


Największa siła tej gry to GRYWALNOŚĆ w trybie ONLINE! :D a nie grafika...
Jeżeli zależy Ci tylko na grafice to graj w drewnianego i zabugowanego PESa. Męcz się z niedorobionym trybem rozgrywki Online jaki Konami serwuje nam co roku, a w dodatku za ciężkie pieniądze...

__
:)

Użytkownik
tobster

2009-06-18 09:04:46

Zapoznaj się z tematem licencji. Prawa autorskie ma Konami to ta firma zadecyduje kiedy gra dostanie status abadonware lub freeware. Nie użytkownicy. Ponadto modyfikujecie grę, na co nie macie pozwolenia od Konami. Ja nie mam nic przeciwko, robicie dobrą robotę, ale nie jest ona zgodna z prawem. Nie robicie tego dla korzyści materialnej dlatego was nie potępiam. Proszę jednak, abyś nie wprowadzał ludzi w błąd. Pobieranie obrazu gry na konsolę i odpalanie jej na PC za pomocą emulatora też jest łamaniem prawa.

NVM. Jak ktoś ma chwilę w wekend to chętnie popykam :D

__

VIP
Pajda

2009-06-18 12:15:11

Czarny, tak, ale gdzies kiedys widzialem informacje, ze przy Pro Evo wspolpracowali takze ludzie z KCEO. Jest to o tyle ciekawe, ze przykladowo 98 Pro od KCET mi sie nie podobalo w ogole.

__

Użytkownik
Rudi

2009-06-18 15:34:56

No nieźle, nie wiedziałem, że jeszcze gra w to tyle osób, nawet ze starej gwardii :) Aż sam z chęcią ściągnę i popykam. Jakby ktoś chciał czasem posparować to walić na gg (w profilu).

__

Użytkownik
N00binator

2009-06-18 20:44:24

kurde pamietam to intro
aj es es pro iwoluszyn tu :D

__

Użytkownik
tobster

2009-06-18 20:51:51

Jest emulator pod Linuxa ? I czy ktoś odpalał ?

__

Użytkownik
Rudi

2009-06-18 20:58:08

Z tego co pamiętam to jest wersja ePSXe na linuksa, ale gorzej było z pluginem to gry online, chociaż może już coś poradzili.

__

Użytkownik
tobster

2009-06-18 21:08:54

No to czas rozkminić :D

__

Użytkownik
demisen

2009-06-22 21:40:45

Pobrałem i zainstalowałem. Jak uruchamiam to mam okno z Ronaldo i nad jego głową chyba ze 4 gotowe konfiguracje. Powiedz mi drogi kolego gdzie mam wejść, aby ustawić własne klawisze bo nie mam pada i jestem zmuszony grać na klawierce.

Proszę o łopatologiczną instrukcję :D

__

Użytkownik
CzarnyWEOL

2009-06-23 00:37:10

eQq!aW -> KLIKNIJ! masz jak byk I punkt, bardziej łopatologicznie się nie da :)

__
:)

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4572 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie