FILMOWE PRODUKCJE PK

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
ZWIASTUN

2009-05-10 12:48:17

Rok 2009 wnosi jakiś powiew świeżości. Mam na myśli nowych twórców filmików, fragmovie. Dziś mam do zaprezentowania fragmovie pt. “VIOLENT DREAMS”, którego twórcą jest PA1NER. Autor zebrał na materiale kilkunastu naprawdę świetnych graczy, tj sK1p, killua-chan, medic, YANS, AndySyS i innych. Komponując to wszystko w bardzo ciekawie dobrany nastrój muzyczny.
O ile się dobrze orientuję to jest to pierwsze dzieło PA1NER-a o tematyce PK.
Wkrótce będzie udostępniona wersja w wyższej jakości. Jak dla mnie kawałek już robi wrażenie i z miłą chęcią zobaczę go w lepszej wersji.

Materiał dostepny do obejżenia na YouTube pod tym linkiem
Zapraszam.

__
www.empeka.bplaced.net

Użytkownik
tobster

2009-05-10 14:59:03

Czy scena PK jest taka sama jak scena Trackmanii ? Wystarczy wam nędzny stream na YT ? Czemu nie ma filmów zakodowanych do formatu .mp4 / .mkv za pomocą x264 z krystaliczną jakością (CS/Q3/ET) ?

__

Użytkownik
ZWIASTUN

2009-05-10 23:29:06

Wiesz.... Najmocniej Cie przepraszam, ale wydaje mi się że czegoś nie rozumiesz. Ta gra dla nie których jest jak zajawka. Ludzie się spotykają, grają. A nie którzy tacy jak PA1NER, BoReK, czy PANDEMONIUM starają się coś zrobić dla tych właśnie ludzi co lubią sobie w tą grę pograć. Ja wiem, że łatwo jest krytykować, ale potraktuj to jako właśnie zajawkę kilku ludzi. Chcesz to oglądaj, nie to .... dziękuje. Jasne fajnie by było tak jak mówisz, mieć na materiałach krystaliczny obraz i cała resztę, ale jak dla mnie to jestem szczęśliwy z tego co jest. A co więcej wiem, że tego będzie więcej i więcej, mimo że są nowsze gry i ecetera... A skąd to wiem? Bo znam tych ludzi i wiem, że robią to dla zajawki, nie dla kasy. Czyli z serca, a nie z kieszeni...
Ale żeby nie było, tu prosze masz kawałek pt.“EXPERIENCE#5” w jakości HD, którego autorem jest dobrze znany wyjadacz AndySYS. Jest to połączenie trików z singla i multi.
Zapraszam...

__
www.empeka.bplaced.net

Użytkownik
El-Mo

2009-05-11 01:03:19

no fajnie, ale to ty chyba czegoś nie rozumiesz bo co ma jedno do drugiego? jeden lubi mp3 - 128kbps a drugi winyle, ale nie możesz winić tego 2 że nie słucha czegoś co w jego odczuciu jest tak kiepskie jakościowo że do słuchania się nie nadaje (bo nie słyszy muzyki tylko trzaski).

ps
tak więc można odbić piłeczkę - jeżeli koledzy robią to dla zajawki i drażni ciebie jakakolwiek negatywna krytyka to ... trzeba było iść na forum PK.

ps2
film jak na “zajawkę" to całkiem fajny, nie wyróżniający się na tle innych

__

Użytkownik
tobster

2009-05-11 08:26:28

Sam zrobiłem kilka filmów z gier. I też robiłem to z zajawki. Tylko nie wrzucałem marnego streama, a dawałem download w dobrej jakości. I te linki do YT “HD” to nie ma nic wspólnego z “HD” bo jakość i tak jest marna. Skoro robią film jakiś czas to dlaczego wysiłek marnują poprzez wrzucenie na YT, które to minimalnie zmniejsza rozmiar pliku, który potem buforujesz, a pogarsza jakość 10 krotni ? Można posiedzieć nad kompresją, użyć poradnika “all in 1” do .mp4 i wrzucić na serwery typu filefront coś co cieszy oko.

__

Użytkownik
ZWIASTUN

2009-05-14 00:08:52

W sumie to macie częściowo racje, poniosło mnie - sorki.
Ja też nie przeczę, że chciałbym zobaczyć każdy z tych filmików jak i wszystkie kolejne w jak najlepszej jakości.
Zrobie tak, heh poprostu przekaże waszą propozycję i może coś z tego wyjdzie. I w ten o to sposób możliwe, że następnym razem przedstawie Wam coś co w miarę zaspokoji każdego...

__
www.empeka.bplaced.net

Użytkownik
tobster

2009-05-14 09:48:35

I to jest właściwa odpowiedź. Jeżeli mmaker ma problem z kompresją to: poradnik. Tylko w cfg należy dać bitrate z 10k do 3-3,5k i będzie dobra jakość + mały rozmiar pliku.

__

Użytkownik
ZWIASTUN

2009-05-14 20:43:02

tobster- serdeczne dzięki! Poradnik sam nawet przeczytałem, mimo że na tworzeniu movie wogole się nie znam. Co więcej fajna stronka. Jeszcze raz sorki, za moje zachowanie i brak tolerancji w tamtym poście. El-Mo, ja też lubie winyle i tym mnie przekonałeś do swojej racji. Prawda jest taka, że próbuje coś tu napisać, urozmaicić. Choć wcale nie jest łatwo ;] Nie jestem ani doświadczonym graczem, ani znawcą manier jak widać. Chcę sie z wami tylko podzielić tym co się dzieje na “scenie” PK. Ale potrafię się przyznać do błędu. Jeszcze raz dzieki i mam nadzieję, że uda się to zrobić z przyszłymi filmikami tak jak mówisz i mimo tego że gra już troche wiosenek ma, to za pomącą takiego sposobu da się rzucić nowe światełko na nasze stare, poczciwe PK... :]

...peace...

__
www.empeka.bplaced.net

Użytkownik
Linkin

2009-05-15 10:57:32

fajny film, az spróboje pograc w pk :)

__

Użytkownik
BoReK

2009-05-15 11:04:43

Ale o so chozi...? Wszystkie produkcje są do ściągnięcia w lepszej jakości, może to nie “winyle” ale “mp3 - 224 kbps” ;) Nie mówię tu o produkcji SYSa, którą właśnie ściągnąłem i to jest bez wątpienia “winyl”, czyli po prostu filmik zrobiony w HD, aż ostrością w oczy kuje :) Na YT wrzuca się po to, żeby każdy mógł zobaczyć czego może się spodziewać po produkcji, zresztą większości to wystarczy. Taka prawda, że większość graczy nie jest jakimiś “wideofilami” i tej większości wystarczy YT. A dla zapaleńców są linki do ściągnięcia zawsze ;)

...peace... :)

__
Painkiller jest w pytkie :)

Użytkownik
ZWIASTUN

2009-05-15 12:58:48

No to chyba już mamy trochę jaśniejszą sytuację. Tylko tak dalej. O i nawet dzieki tej małej inicjatywie mamy nowego gracza :] Carnivale-. Oczywiście zapraszam na empeka.
I o to chodzi...
Dzieki ludziska...

__
www.empeka.bplaced.net

Użytkownik
boorack

2009-05-16 16:00:25

Wejdzie i dostanie 20:0, może dostać nawet lepiej niż 20:0 ale to nie znaczy,ze gra mu się nie spodoba. Czy Ty gdy wchodzisz pierwszy raz na serwer jakiejś nowej gry dla ciebie, to zaraz wygrywasz? Czy po prostu nie wchodzisz, bo tam mogą znaleźć się lepsi od Ciebie i przegrasz.
Ja dostaję czasem nawet więcej niż 20:0 i nie przestaję grać, bo czasem udaje mi się wygrać nawet więcej niż 20:0 :D.
Nie chcesz, nie graj i nie przejmuj się tym ile dostanie Carnivale, bo to nie Twoja sprawa ;)

__

Użytkownik
ZWIASTUN

2009-05-16 18:41:16

Pa1ner, a może zupa była zasłona?
Filmik jest na yt, dostępny więc moge umieszczać link gdzie chcę, a więc :P

__
www.empeka.bplaced.net

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3656 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie