Nowe ślizgacze do Razer DeathAdder

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
bociam

2009-05-14 08:06:37

siema,

przeszukalem forum i znalazlem to ale temat nie do konca odpowiadajacy na moje pytanie wiec zakladam ten. Mam Razera DA juz od ponad roku, wlasnie koncza mi sie slizgacze i przydaloby sie rozejrzec za nowymi. Najszybciej dotarlem do tych:klik jednak poczytalem opinii ze sa za niskie i trzeba podklejac 2 komplety itd wiec wstrzymalbym sie z tym pomyslem. pogooglowalem troche i znalazlem te klik jednak nie wiem o nich praktycznie nic. do tego jest ich tylko 2 komplety a everglide daje az 5. pytanie do Was. Co wybrac? Ktos mial stycznosc z tymi od Q-pada? A moze jest 3 opcja o ktorej nie wiem i jeszcze jakas firma produkuje slizgacze do DA?

czekam na odpowiedzi, z gory dzieki za fatyge

__

Użytkownik
ravosss

2009-05-14 10:34:31

`b0ciaM! Everglide’y odpadaja, sam takich uzywam i nie jestem z nich zadowolony, sa za niskie, zle wyprofilowane do nozek DA ( wystaja kanty), jak podkleilem druga warstwe to w ogole myszka stracila na akceleracji i byla zbyt wysoko od podkladki, dodam ze uzywam podkladki IceMat 2nd, troche slizgacze dostaja w dupe, ale przynajmniej nie czuje zadnego oporu ;p i niestety tez musze kupic nowe bo nie mam zamiaru podklejac ponownie Everglide’ow. Kilka osob polecalo mi miceskatez i podobno sa duzo lepsze od Everglide’a, maja ciut wyzszy profil.Aczkolwiek slizgacze Q-pada moga byc rowniez bdb, chociaz tez nic o nich nie nie wiem. Tazke opcjonalnie pozostaja do wyboru miceskatezy i jesli ktos lubi kupowac w ciemno to Q-pady ;p

__

VIP
bociam

2009-05-14 11:36:01

cena podobna , w sensie Q-pad i Everglidy. masz link od miceskatez’ow?

__

Użytkownik
ravosss

2009-05-14 12:19:14

Cena ceną, Everglide zacheca do kupna iloscia slizgaczy , a nie jakoscia (na czym sie przejechalem) i tylko pozniej postaje wymienianie w nerwach slizgaczy co 2-3 miechy. Wolal bym wydac troche wiecej pieniedzy i kupic 2 zestawy miceskatezow albo Q-Pada niz bawic sie w niewyprofilowane badziewne cos co Everglide nazywa slizgaczami.

http://www.cooling.pl/miceskatez-slizgacze-razer-deathadder,produkt,2039.html

hmm dziwne, zawsze myslalem, ze miceskatez daje 2 komplety slizgaczy w zestawie

__

Użytkownik
sch

2009-05-14 14:25:02

nie zauważyłem nigdy jakiejś specjalnej różnicy miedzy miceskatezami a everglide ;p oprócz koloru

tak czy siak teraz mam hyperglide i nie narzekam :S

__
Jakby ktos szukal - kilka Allsopow Raindropow do opchniecia

VIP
samolot

2009-05-14 14:45:16

ja mialem everglide’y i nie narzekałem na nie, miceskatezy tez byly ok, oryginalne steelseries tez

__

Użytkownik
qwe

2009-05-14 15:32:24

No wlasnie.

Kiedy zakupilem Razera 2 lata temu, slizgacze byly niesamowite. Slizg byl po prostu nieziemski, nie dalo sie tego z niczym porownac.
Niestety slizgacze byly zbyt niskie i spod myszki zniszczyl mi podkladke.
Gdy wymienili mi na gwarancji i dali model z wyzszymi slizgaczami to ruch myszka mimo, ze bardzo lekki to jednak mysz stawiala odczuwalnie wiekszy opor.

Na slizgaczach z pierwszego razera moglem puknac myszke na QCK HEAVY i sunela przez 3/4 dlugosci. W tym nowych wersjach juz nie dodaja tak znakomitych slizgaczy.

__

Użytkownik
eCko

2009-05-14 15:50:22

Qpady sa bardzo dobre. Byly to moje 1 slizgacze i nie zauwazylem roznicy wzgledem orginalu. Mysle ze warto je kupic i jesli nie przypadna ci do gustu to wtedy every. A tak nawiasem to nei sadze zeby te 5 zestawow ostalo sie do czasu wykozystania ostatniego :P

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2228 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie