Sprzedaż/kupno

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
reaktiv

2009-04-05 20:18:57

Kazdy ma swoje zdanie na ten temat. Fakt samej zamiany na E8400/E8600 bylby ciekawszy(i chyba tanszy, nie jestem w cenach tego teraz). Chodzi o to, ze on chce tego kompa na, zgaduje, kolejne 2-3 lata. Myslisz, ze oplaca mu sie krecic tego proca pod HD4*** czy tez GTX2** i trzymac to przez kolejne lata?

Ja mu nie nakazuje kupowac tego sprzetu, sugeruje tylko. Czy sie zdecyduje na taka wymiane, czy na podkrecanie, to jego sprawa. Niech sam poczyta testy i recenzje, najlepiej na zagranicznych serwisach i sam posklada sprzet, pozniej co najwyzej mozna powiedziec czy dobrze, czy zle.

__

Użytkownik
Raptil

2009-04-05 20:29:23

Dokładnie to podałeś linka do forum purepc:> nie prawda? To, że porównanie rzetelnego testu daje większe możliwości to oczywiście prawda, ale teraz pytanie, który test jest rzetelny ? Masz 100% pewności co to pradomówności redaktorów tych serwisów ? A jeżeli kupisz w sklepie masz, przynajmniej punkt odniesienia jakby były jakieś problemy, bo masz fizycznie obecny sklep (to czy długo będzie istniał to osobna historia).Ja tutaj podaje rozwiązanie najbardziej logiczne i odpowiednie dla laika.

btw. Wiesz co ale chyba niechcesz mi powiedzieć, że ktoś z szanowanych redaktorów na purepc czy w jakimś serwisie komputerowym napisał brednie, żeby high end-owy sprzęt wsadzać w płytę z najniższego segmentu ?

@Mefisto
Nie kojarzysz chyba sposobu produkcji, poszczególnych serii, każda jest inna a samsung to lotteria.Nie mają wypracowanej marki i jakiegoś pułapu którego muszą się trzymać, bo ich grupą docelową są “nie wymagający” klienci i o tym w tym wypadku mówimy.

Wystarczy kierować się zasadą zdrowiej logiki, to logiczne, że super wtrysk paliwa, wsadzony do silnika trabanta nie będzie działał tak jak trzeba, możliwe, że zanotujemy wzrosty wydajności tylko...kosztem czego.

__

VIP
reaktiv

2009-04-05 20:46:49

"Dokładnie to podałeś linka do forum purepc:> nie prawda?"

Nie podalem :] Dalem(ten z testem) do www.purepc.pl, forum to juz inna czesc.

Test testowi nierowny, dlatego sprawdza sie jak najwiecej tylko mozna.
Sam fakt kupowania w sklepie nie jest jakis zly, jesli zna sie czesci jakie chce sie kupic. Gorzej jak nie znasz i chcesz zeby sprzedawca ci cos polecil. Tu sie problem pojawia, bo nie zawsze jest to sklep z osobami, ktore sledza nowosci i to co jest najlepsze do np. gier. W moim przypadku kupowalem w sklepie gdzie maja Modecomy, grafy z przed paru lat itp. myslisz, ze by mi dali taki sprzet jaki wybralem? :) Nie wydaje mi sie, oczywiscie czesci mi sprowadzili takie jakie chcialem.

Co do plyty, czy ja wiem czy to taki najnizszy segment. Plyta kosztuje kolo 500zl, nie wydaje mi sie, zeby byl to low-end. Tyle samo dalem za mojego Asusa P5K PRO. Tez zalezy jakie plyty uwazasz za high-end, te od 400zl w gore, czy te po 800zl w gore.

__

Użytkownik
mefistomek

2009-04-05 20:48:01

Nie kojarzysz chyba sposobu produkcji, poszczególnych serii, każda jest inna a samsung to lotteria.Nie mają wypracowanej marki i jakiegoś pułapu którego muszą się trzymać, bo ich grupą docelową są “nie wymagający” klienci i o tym w tym wypadku mówimy.



Czy ktoś tu poleca inne serie niż samsung f1? Pokaż mi dlaczego te dyski sa złe a nie argumentujesz swoje wypowiedzi jak przedszkolak: “nie, bo nie” Co do dalszej części to aż nie chce mi się tych bredni czytać : (

__

Użytkownik
nanijq

2009-04-05 22:52:45

SPRZEDAM!!

nowe(7 dniowe) słuchawki SPEEDLINK MEDUSA GAMER EDITION 5.1 / STEREO !!!
dla prawdziwych graczy, a nie dla mnie :)
http://allegro.pl/show_item.php?item=604182187

pozdrawiam

__

Użytkownik
FATxB

2009-04-07 12:09:45

Uwaga, alarm.

Wczoraj podkręciłem mój procesor z 2.6 na 3.46 i.. nic się nie dzieje. Temperatura 37, żadnych spięc.. czy to możliwe? :P Czy najgorsze jeszcze nastąpi? :P

__

Użytkownik
wiecek.

2009-04-07 16:06:29

B33MN, a katowałeś go orthosem przez nocke? 15min nie wystarczy aby uznać proca za stabilnego, tak samo przy wielu rdzeniach odpuść sobie SPI bo przestaje być miarodajny.

__

Użytkownik
FATxB

2009-04-07 20:04:17

Nie Wiecus, po prostu zmienilem w biosie z 8x333 na 8x433 :D

Nic nie zmienilem, nawet napiecia. :P

__

Użytkownik
wiecek.

2009-04-08 10:53:50

napięcie zmienia się w ostateczności gdy proc robi się niestabilny ;) na początku kombinuje się z samym FSB i ramami dopiero później jest podnoszenie napięcia bo znacznie zwiększa temperaturę ;)

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4766 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie