Do Pana rr i reszty ekipy

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
reurion

2009-03-30 13:36:57

Zaczne od tego w roku 2007 powstał bug z znajomymi do tej pory nie jest naprawiony druga sprawa od zmiany laya na starym layu który użytkuje błąd popularnosci, pokazują mi się newsy i topicy z forum z dzialu CODA ( nie mam go zaznaczonego) newsy z q3 oraz reszty działów które MNIE NIE INTERESUJA!!, ogólnie musze to wreszcie stwierdzić od kąd Panie rr zawitaleś do redakcji pierw jako menager i w koleji jako głowny redaktor esp cały czas sie pie...... i jest coraz gorzej z błedami w stronie i brakiem rekacji na nie oraz z zawieszaniem się www ja rozumie ze to trzeba poprawiać kod strony ale k**** 2-a lata???? wtf? prosze też nie odpisywać mi suchymi kawałkami typu cały czas pracujemy itp itd

__

Użytkownik
qwe

2009-03-30 13:40:37

Najlepsze jest to, ze do tej pory nie ma drzewka odpowiedzi na forum, no i nie mozna wybrac z listy newsow ktore nas interesuja (np tylko z quake3) tak jak bylo na starym esports.

Ogolnie nowe esports = stare esports + krok w tyl.

Takie rzeczy tylko na esp.

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-03-30 13:43:24

to pytanie ode mnie: po ch*ja zescie to wszystko zmieniali? bylo dobrze

__

Użytkownik
eXblanco =]

2009-03-30 14:06:48

Bo wszyscy się domagali zmiany laya. :)

Nie można po prostu jakby wrócić do starego laya, nawet na tym starszym serwerze? Wszyscy najlepsi redaktorzy poodchodzili (garo, kaboom itp.)
dupa, dupa, dupa.

__
Hala Madrid !

Użytkownik
qwe

2009-03-30 15:24:05

@exbowski
Bo wszyscy się domagali zmiany laya. :)

:oooooo

Byl temat o zmianie lay’a to ponad polowa twierdzila “po co zmieniac cos, co juz jest dobre”.
Z tego co pamietam wiekszosc byla przeciwna diametralnym zmianom.

__

Użytkownik
eXblanco =]

2009-03-30 15:35:27

qwe

może mnie pamięć myli, ale,było pod newsami albo na forum: “dawać nowy lay bo wszystkie inne strony o esporcie już dawno zmieniły wygląd na nowocześniejszy, a tylko esp ma takiego samego laya od x lat”

W każdym bądź razie niektórzy użytkownicy esports pragnęli nowego laya jak m***** wody.

__
Hala Madrid !

Użytkownik
dezCartezz

2009-03-30 16:04:51

ja tez chcialem nowego laya, ale LAYA a nie ku*wa jakies gowno, co to ma byc w ogole? :X

__

VIP
Preak

2009-03-30 21:19:36

Przez nowy wyglad ludzie mieli na mysli funkcjonalny i zarazem ladny lay, a nie Lay ala blog z masa bledow i ubogim wygladem

__

Szef
rr

2009-03-30 22:26:32

Hmmmm, w sumie nie mam nawet co odpowiadać bo i tak mam wrażenie że potrzebujesz się wyładować a nie dostać odpowiedź.

Wiesz czemu była zmiana, bo nie było nas stać na to żeby strona stała na 3 serwerach (teraz zużywa 10% jednego), nie było nas stać żeby nie dało się wstawić w nią reklam (sądzisz że kasa dla redaktorów skąd się bierze?) oraz nie mieliśmy możliwości dodatnia czegokolwiek w starym kodzie. $ rządzi światem, zmiany albo off taka była ewentualność, strona nie może się podobać tylko czytelnikom ale też potencjalnym reklamodawcom. Pomysł na poprzedni lat był koło roku 2000 (prehistoria).

Błąd z filtrami, nie jesteśmy w stanie go odtworzyć u siebie, nie wiemy co go powoduje, stąd problem z naprawieniem tego, na moim kompie kategorie wyświetlają się poprawnie i beż błędów, skasuj ciastkam pomaga 9 na 10 razy w wypadku problemów. Inna sprawa czasem WAŻNE wydarzenie z jakiejś sceny dostaje kategorie gaming dlatego ją widzisz, taka jest nasza polityka redakcyjny.

Z reguły pomagamy użytkownikom w rozwiązywania konfliktów działania przeglądarka / strona. Form, mail ([email protected]) itd, jeżeli wiemy o co chodzi dajemy odpowiedzi.

Zawieszanie się www jest poprawiane na bierząco (w przeciwieństwie do reszty bugów), większość tego typu błędów została wyłapana i naprawiona w zeszłym tygodniu, zostały tylko ataki typ DDOS które różne osoby próbują pod naszym adresem (pozdrawiam pana prokuratora w tym miejscu), niestety powodują one krótkotrwałe przestoje w działaniu strony (sieć potrzebuje czasu na nauczenie się co jest atakiem a co normalnym ruchem, czasami trzeba ręcznie reagować).

Co rozumiesz pod pojęciem bug ze znajomymi? błąd popularności?

ps - w którym miejscu pokazują ci się newsy z innych gier niż twoja (screan)?, podaj przykład
ps2. internet jest na szczęści wolnym medium i możesz zrobić własną stronę kiedy i jak chcesz, staramy się jak można ale bardzo ciężko jest wszystkim dogodzić

nie wiem czy jest sens dalej dyskutować tutaj, zapraszam do wymiany zdań na prv

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-03-30 23:21:33

Ja chcę zmianę swojego loginu :P I widoczne podpisy i obrazki w nich !

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
rambiak

2009-03-31 06:20:16

"Chcieli stary lay, maja stary lay a teraz niech sie odpie*****, mamy problem z glowy” - takie cos mi sie nasuwa na mysl jak widze co sie tu dzieje. Mieliscie go caly czas poprawiac a tu nawet nadal malych, glupich obrazkow do newsow nie ma. Rozumiem ze caly czas pracujecie ...

__

Użytkownik
Sprzatacz

2009-03-31 13:45:01

Wiadomo reklamodawcy, oni są najważniejsi, czytelnicy i szeroko pojęte “community” schodzi na dalszy plan. Z takim podejściem to może idź do banku pracować. Dlatego esp.pl wygląda jak wygląda i w tej chwili jak to pisze na stronie jest 16 użytkowników, ilu było zwykle przed twoimi eksperymentami?. Jak komentowane są newsy? 7,8 komentów przeciętnie? Ilu redaktorów i użytkowników odeszło? Co mi sie jeszcze nie podoba, forum - najgorszy moduł jaki kiedykolwiek widziałem, nawet podglądu tematu nie mam, bieda. Ale reklamodawcom sie pewnie podoba.

__

VIP
joCkero

2009-03-31 15:54:04

ja sie doloncze do tematy z cyklu “co nie pasuje”

dzis dostalem email ze spamem ;d
http://img14.imageshack.us/img14/8302/esportsq.jpg

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-03-31 17:10:07

Haha to samo lol ! Popatrzcie na ten tekst z translatora hihihii

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
tomciO2411

2009-03-31 17:11:09

Po jakiemu ona mowi hahaha

__

Szef
rr

2009-03-31 19:28:45

joCker jest taka opcja w profilu nie pakazuj maila, wiemz e spam wnerwia ale moze jeszcze za głód na świecie na obarcz :/ i tak też mnie to wnerwia bo dostalem 20 sztuk tego maila :/ ....

xionc, nie zrozumiales mnie, nie ma reklam nie ma esports.pl, tak to wygląda, smutne ale niestety prawdziwe, hosting strony tej wielkosci kosztuje juz duzo i nie mozemy tego ignorowac (tak jakos wyszlo :/), natomiast prosze przestan sie bawic w porownania idzcie pracowac w banku, nie probuje tutaj nikt zarobic na czymkolwiek co robimy, czasy się zmieniają i musimy się do nich przystosować, strona tak jak była nadal jest przede wszystkim dla czytelników

__

hitonn

2009-03-31 19:38:16

a mi ktos ukradl moje -500! SPALIC ESP!

__

Użytkownik
qwe

2009-03-31 19:51:20

@OFFTOPIC (by nie zakladac nowego temaru, mozecie to nawet walnac do dzialu plotki :D)

http://webhosting.pl/YouTube.rewolucja.wkrotce rewolucja youtube

__

VIP
priAm

2009-03-31 22:24:36

Jeśli chodzi o komentowanie od zawsze starałem się być bezstronny, choć nigdy nie byłem przychylny dla RR’a. To ani nic innego nie zmienia faktu, że argumentacja w pierwszym poście RR’a jest rzeczowa i dalsza dyskusja na ten temat jest bezcelowa. Niedługo będziemy mówić jak górnicy: “To nie nasz kryzys. Nie będziemy płacić za wasz kryzys." Sytuacja jest taka a nie inna i nic tego nie zmieni.

__

VIP
conish

2009-03-31 22:36:55

@kumar & @rr

Wiesz czemu była zmiana, bo nie było nas stać na to żeby strona stała na 3 serwerach (teraz zużywa 10% jednego), nie było nas stać żeby nie dało się wstawić w nią reklam (sądzisz że kasa dla redaktorów skąd się bierze?) oraz nie mieliśmy możliwości dodatnia czegokolwiek w starym kodzie

Strona firmy, do ktorej nalezy 40% rynku sprzedazy biletow lotniczych w naszym kraju stoi na jednym serwerze. Co wiecej, podstrona pierwszego polskiego portalu internetowego na tym samym.
Podstrona najwiekszego polskiego portalu natomiast bedzie stac na dwoch serwerach (co prawda wspieranych przez loadbalancery, ale przez dwa), tylko dla tego, ze sla jest po prostu samobojcze.

Gmeranie w kodzie... no coz... wszystko zalezy od tego jak byl wczesniej napisany.

$ rządzi światem, zmiany albo off taka była ewentualność, strona nie może się podobać tylko czytelnikom ale też potencjalnym reklamodawcom. Pomysł na poprzedni lat był koło roku 2000 (prehistoria).

XD toz to ja myslalem, ze reklamodawcow interesuje ilosc odwiedzin stron, a nie to jak im sie podoba. Coz... co kraj to obyczaj, co portal to reklamodawcy.

zostały tylko ataki typ DDOS które różne osoby próbują pod naszym adresem (pozdrawiam pana prokuratora w tym miejscu)

O ile jeszcze rozumiem problem ddosow, to nie mam zielonego pojecia o co chodzi z prokuratorem. Chyba ze miales na mysli adwokata... to juz ujdzie.

sieć potrzebuje czasu na nauczenie się co jest atakiem a co normalnym ruchem, czasami trzeba ręcznie reagować
Stac was na serwerownie z ai a nie stac na 3 serwery? O tempora!

a na koniec konkursik... jakie slowo sie odmienia z bieGac?

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
qwe

2009-03-31 22:41:07

@conish

Doszlo piwdo ?? ;D

W sumie wyslalem je dawno temu i zadnego potwierdzenia nie dostalem. Chyba mozna tego typu rzeczy wysylac poczta.

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2009-03-31 22:45:08

a mi zaje*ało 2000 komentarzy.

__

VIP
conish

2009-03-31 22:52:50

@qwe

nie doszlo <foch>

;)

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

VIP
priAm

2009-03-31 22:53:30

nie wiecie o kobe i jego labiryncie w kodzie :)

__

Szef
rr

2009-03-31 23:08:07

kumar thx, ale jestesmy w necie kazdy moze pisac co chce...

conish
Gmeranie w kodzie... no coz... wszystko zalezy od tego jak byl wczesniej napisany.

tym zdaniem mniej wiecej odpowiedziales skad zmiany, kod byl napisany dobrze na 1/4 tego ruchu i ilosci danych ktore byly, stad problemy

reklamodawcy nie patrzą ślepo w ilość odsłon tylko w wygląd strony, dochodzą też bariery techniczne we wprowadzeniu reklam na site

pozdrawiałem prokuratora któremu zgłaszamy sprawy takie...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

729 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie