standart czy przyszłość ???

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
kai

2004-07-26 08:58:39

:D znalem kiedys jednego kolesa z qw :D szczena mi opadala jak on gral :] mial nick iMpact czy jakos tak :D

__

VIP
rapek

2004-07-26 09:32:06

wydaje mi sie że slawni gracze zostana w q3 ciupac. z tego co wiem strasznie slaby ma byc ten q4 :/ nie zebym byl jakims przeciwnikiem ale mysle ze lepiej zostac tym razem przy starych smieciach :) zreszta niewielka czesc graczy bedzie mogla pograc w q4 - chodzi mi o wymagania sprzetowe q4

__

Użytkownik
Old3R

2004-07-26 22:09:27

być może tak by było gdyby zależalo to od samych graczy, że zostawalibyśmy przy starych tytułach np q3,
ale jak znam życie to "słaby q4" przyciągnie na sieć w ciągu pól roku wielokrotnie więcej graczy niż obecnie gra w q3,
pojawią się sponsorzy- id i reszta, turnieje i okaże się że opłaca się wyjadaczom zmienić platformę bo mozna wiecej zarobić i tak jak teraz, raczej hobbystyczna jest scena qw i q2, tak tez będzie z q3,
oficjalnym quakem turniejowym jest najnowsza wersja gry wraz z charakterystyczną fizyką,
pomysł że gracze ustalą reguły np. zrobią z q3 podobną do q1 szybką gre i nazwą to pro nie chwycił - promode a później cpma jest modem bardziej 4fun niz pro - póki co ustala reguły ten kto ma kasę a w tym wypadku id i sponsorzy
nie ma co kręcić nosem tylko dostosować sie

kto szybciej korzystając z doświadczen z q3 rozpracuje q4 multiplayer, podstawowe mapy movement, nowe użycie broni taktykę ten ma szansę zarobić i wejśc na scenę ogólnoświatową
myślę że jeżeli nasi najlepsi szybko zaczną uczyć się nowego q4 i nie stracą czasu tak jak matrox w q3 na promoda, to mogą nawet nieźle sobie pograć na świecie
Inną sprawą jest to, że aby podnieść poziom całej sceny powinno się pomagać w rozumieniu podstawowych zasad gry i bardziej zaawansowanej techniki początkującym, czołówka powinna dzielić się wiedzą z nowymi - tak jak np robi to polos na cyberfight, robił też to w ograniczonym zakresie rozz - z tym że informacje takie powinny być jak najszerzej dostępne w praktyce na każdej stronie klanowej nie wspomnę o takim serwisie jak ten :))

__

Użytkownik
Old3R

2004-07-30 17:10:24

dzieki za radę, była jedna płytka na całym tym bajzlu ale kupiłem,
70 zeta za 6-cio letnią gre to sporo ale właściwie to juz unikat - oryginal piekna czarna płytka i chyba nie kopiowany cd-key,
pozdro :)

__

VIP
sEctOr

2004-07-30 22:57:47

np ;-) ja ją kiedys kupilem za 100zl w sklepie ;-)

__

Użytkownik
Old3R

2004-07-30 23:06:23

a myślałem, że hardcor-zawodowcy i kuldebeściarze dostają za darmo od ID
:)

__

VIP
scR

2004-07-31 00:20:54

Tak nie maja co robic tylko grac w malo oplacalne q3. Moim zdaniem pojda tam gdzie jest kasa. Z tego co wiesz strasznie slaby ma byc ten q4? A co masz wujka w Raven Software? Bo jak nie to nie wiem o co ci chodzi..

__

VIP
kai

2004-07-31 21:31:55

wyluzuj :D moze sie mu niepodoba juz po samych artukulach :D ja uwazam ze q4 bedzie zajefajny ale bede musial sobie nowy sprzet kupic :d

__

Użytkownik
Zielek

2004-08-01 14:33:05

"A ze temat oklepany, do bani, wszystko juz w tym kierunku zostalo powiedziane (czyli tak naprawde nic), to inna sprawa."


taaaa ,ach ten jEnsyk polzki .... peace !

__

Użytkownik
Old3R

2004-08-01 16:22:45

q4 wyjdzie najwcześniej za rok, przez ten czas kazdy nawet w tej chwili dobry sprzęt bedzie do wymiany :), tak że nie ma co gdybać , ciekawsze bardziej aktualne co będzie minimum aby wyciągnać parę klatek w doomie, na tyle dużo żeby mozna było sobie spoko pograć,

__

Użytkownik
westlan

2004-08-02 14:17:22

whatever

__

VIP
kai

2004-08-02 15:35:05

fakt

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5310 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie