tlo i top z konkursu

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Szef
rr

2009-02-03 00:22:13

adray muprosze cie troche pokory... to byl nasz wybor, zasady bly jasne

konkurs byl na tlo, 5 ludzikow malenkich i cien, rozmaz + cien to nie jest tlo, zmiany ktore zaproponowales zajely by strasznie duzo czasu dlatego tego typu prace odpadly w przedbiegach, jezeli bedzie konkurs na lay bedziemy je brac pod uwage

__

Użytkownik
xar!on

2009-02-03 02:05:42

normalnie czuje się jakbym odwiedzał jakiś profil “gorącej 13-tki” na fotka.pl ;/

__

Użytkownik
qwe

2009-02-03 02:22:23

Kurde, chcialbym cos napisac o tym serwisie, ale nie chce by zarzad tego serwisu poczul sie urazony.
Jest źle :/

edit: ciekawe ile ta beta bedzie tu widniala i kto pierwszy zaprezentuje finalna wersje- Wy waszego esports czy Blizzard Starcrafta II :D

__

Szef
rr

2009-02-03 02:44:06

qwe

beta bedzie wisiala az uznamy ze serwis jest gotowy, roku nie bedzie to trwalo, narazie jest 2 meisiace a ty juz jakies argumenty jakbymiala wisiec dwa lata, jak ci serwis tak nie podoba czemu na nim chcesz pisac?

do wszystkich: posty ktore nie będą zachowywały elementarnego poziomu kultury będą kasowane, jeżeli ktoś przekracza te granice a jednocześnie daje do zrozumienia że nie chce więcej oglądać tej strony musi się liczyć z tym że jego życzenia będą spełniane

ludzie rozumiemy krytykę, jeżeli jest konstruktywna, albo jeżeli chociaż nie jest chamska akceptujemy ją i cieszymy się z niej ale są pewne standardy, ich przekraczanie nie będzie tolerowane

__

Użytkownik
toxiknoizz

2009-02-03 07:46:48

dajcie konkurs na laya, moze ktos cos na prawde ciekawego zaproponuje? co wam szkodzi :P
bo tamta poprzednia wersja byla niezbyt ladna a ta to sie ni kupy ni dupy nie trzyma :D
teraz pluje sobie w brode ze nie bralem udzialu w tym konkursie :ASD se mysle a co bede wysylal jak pewnie juz cala armia grafikow sie rzucila :P

__

Użytkownik
ady

2009-02-03 09:50:33

AAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA,

lepiej zle wycietego kolesia z chujowym cieniem + patern ktory robi sie niecale 2 sekundy. A ponadto macie zle wyciety napis gigabyte.

__

VIP
JamJestZuras

2009-02-03 09:54:29

adray ma racje

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
Zippi9

2009-02-03 09:55:58

@rr
\myślę że on tu wchodzi jak wielu innych użytkowników, ponieważ można z kimś tu normalnie porozmawiać na forum. Bynajmniej ja wchodzę tu tylko w tym celu + pośmiać się trochę ze sceny CODa

__

Były Redaktor
raul

2009-02-03 10:15:16

1. mi sie tlo podoba i top i mowie to calkowicie obiektywnie jako odbiorca a nie ze jestem zwiazany z esp.pl jakos tam.

2. wiekszosc z Was chyba zapomniala o tym malym znaczku w gornym lewym rogu “BETA”. Jestesmy bardzo zadowoleni, ze zglaszacie bledy i propozycje, ale na prawde nie jest milo czytac komentarze typu “wypierda**c z tym go**em” pomimo tego, ze nikt tu na dupie z nas nie siedzi, tylko caly czas cos robi, aby to Wam dogodzić (przeciez nie robimy tego dla siebie).

Takze spokojnie, cierpliwosci. powoli dojdziemy do tego, ze znowu wszyscy bedziemy sie tu czuc jak w domu.

Na dowod tego, ze kazdy tu bierze pod uwagę Waszą opinię wklejam Wam 2 screeny z testów nowego (starego) layoutu. (bez zgody rr-a, mam nadzieję, że mnie nie okrzyczy za bardzo :D) ale to specjalnie dla Was: #1, #2.

edit: no dobra, dopiero teraz wziąłem rozdziałke na większom i zobaczyłem ten napis Gigabyte xD

__

VIP
marikkkk

2009-02-03 11:04:01

ja nie widze zadnego gigabyte napisu :P naszczescie chyba ;]?

@adray :D haha twoj jest zajebisty i te topici na forum, CoD: Debilna scena :DDDDDD !

__

Użytkownik
rambiak

2009-02-03 11:42:49

Bez urazy Adray ale te twoje dzielo jest dla mnie jeszcze gorsze niz poprzedni wyglad strony ... Fakt, redakcja moglaby pokazac wszystkie nadeslane prace.

__

Użytkownik
campR

2009-02-03 12:29:12

imo jest coraz gorzej i w rogu co jakis czas chyba powinniscie zmieniac z Bety na Gamme, z Gammy na Delte, z Delty na Epsilon itd. rr bez urazy ale pamietasz Twe slowa 'w piatek bedzie cos tam' i jak ja sie pytalem, 'w piatek za tydzien, za miesiac, za rok?'. Ile to juz wszystko trwa? Ja rozumiem, ze to mozolna praca, etc, etc i wy chcecie wrzucic wszystkie poprawki na raz. A bedzie tak samo jak z NOWA-BETA wersja esp.pl, czyli wyeliminujecie jedne bledy, dodacie nowe. I tu nadejdzie ver. Gamma. Za nastepne 2 miesiace poprawicie bledy z Gammy i wejdzie ver. Delta. Kolo sie zamyka. Wezcie w koncu sie za poprawianie bledow, a nie gadanie ze 'w piatek' bedzie.

Co do nowego esp.pl. Jak ktos sie interesuje troszke grafika, ma znajomego grafika, wie ze gradienty sa na porzadku dziennym. Na nowym esp widac mhm zebym nie sklamal 3 + plaski design jak placek niczym blog.onet.pl. Do tego dorzucacie logo Gigabyte swiecace jak psu jajca, badz kosmicznie kolorowe 'Tylko u nas relacja...' ktora jakby to powiedziec, mozna psu o przyslowiowa dupe potluc.

Ale tylko jestem skromnym uzytkownikiem, Wy mozecie byc jak Jurek Owsiak i powiedziec takim jak ja wiecie prawdopodobnie co.

Pozdrawiam
Dawid

__

Użytkownik
ady

2009-02-03 14:27:15

rambiak, musi Ci sie podobac:) ale to co jest na esports to jest cofanie sie do kamieniołomów.

__

Użytkownik
eXblanco =]

2009-02-03 14:48:53

Spokojnie... W piątek będzie nowy 'stary' lay :)

__
Hala Madrid !

hitonn

2009-02-03 14:53:16

finally, stary lay moze i byl ciezko w operowaniu, ale dla zwyklego uzytkownika jak ja, byl naprawde chyba najlepszym ze wszytskich serwisow tego typu;)

__

Użytkownik
Zippi9

2009-02-03 19:48:58

raul proszę nie załamuj mnie “edit: no dobra, dopiero teraz wziąłem rozdziałke na większom i zobaczyłem ten napis Gigabyte xD"

__

VIP
conish

2009-02-03 19:58:58

popraw od razu naprawde

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
tomciO2411

2009-02-03 20:37:27

To czemu nie dacie starego laya jak większość użytkowników tego chce?

__

Użytkownik
Zippi9

2009-02-03 20:45:54

rlx nie umiesz czytać ze zrozumieniem że jest testowany przez redakcję?

__

Użytkownik
tomciO2411

2009-02-03 20:53:56

A co tam testować jak przecież był? o.0

__

Użytkownik
bangladesz20

2009-02-03 20:59:27

był na innym cms, toteż cięzko im podpiąć po nowego cms.
nie wiem czy znasz standardy współczesnego “webmasterstwa” ale to trwa zwykle pół roku :D :D

__

Użytkownik
tomciO2411

2009-02-03 21:02:09

Trudno :( Gdyby nie zmieniali to prawie wszyscy byliby szczęśliwi i byłoby 2x więcej użytkowników

__

VIP
JamJestZuras

2009-02-03 21:05:51

Kurcze.

Juz samo to, ze po opublikowaniu nowego esp uzytkownicy wywalczyli bluzgami mozliwosc wyboru starego laya powinno Was troche zdolowac.

Bo kilka lat bylo robione wielkie bum o nowe esp a po pokazaniu nowego esp kazdy zaplakal za starym.

Logo gigabyte to zal, placz.

Ktos testuje nowe wp.pl?
Byly tam okropne tla pod naglowkami tabel, napisalem wiadomosc i zrobilo tak pewnie kilkuset uzytkowniow.
Nie ukrywam zdziwienia, jakie mnie naszlo, kiedy zobaczylem, ze wrzucili bardzo mile dla oka gradienty.

__
gdzietenwosk.pl

VIP
Van Helsing

2009-02-03 22:07:24

adraya lay bardzo dobry, szkoda tylko ze zart na nim slaby

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
reaktiv

2009-02-03 23:04:08

E tam zmiany, prosciej i szybciej bedzie jak zmienicie nazwe serwisu na codesports.pl i po klopocie. :d

__

Użytkownik
campR

2009-02-03 23:06:26

Ogolnie idzie zauwazyc, ze po 'fiasku' laya esp.pl nastapil wysyp vortali o esportowej tematyce. GL tym co probuja.

@reactywe: cod (znak wiekszosci) boulder dash!

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3180 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie