Laddery GRID na GB w piątek!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Venomen

2009-01-18 13:08:14

Jeśli kogoś interesuje ta gra i chce się zmierzyć z innymi to zapraszamy w piątek o godzinie 19.00 na otwarcie ladderów Race Driver GRID. Poniżej krótka informacja i szczegóły:

“Na chwilę obecną trwają ostatnie ustalenia odnośnie regulaminów, ustawień gry czy składu administratorów ale spokojnie mogę powiedzieć, że datą otwarcia rozgrywek GRID na GameBack będzie piątek 23.01 godzina 19.00.

Cały czas jesteśmy w kontakcie z kilkoma osobami, które zaliczają się do kategorii “pro” sceny racingowej w Polsce i mamy nadzieję, że ta współpraca przyniesie same pozytywne skutki :). W planach póki co, są 4 laddery: 1on1 Drift, 1on1 normal, 2on2 i 1on1 PRO. Czym się różnią i po co takie?

Drift to przede wszystkim miejsce dla ludzi którzy lubią kłęby dymu i kontrolowany poślizg, tam wyłączymy kolizje aby nie przeszkadzały w combo ale zostawimy asysty - w końcu to zabawa ;). 1on1 normal jak sama nazwa wskazuje to wersja dla “niedzielnych graczy” z włączonymi asystami i kolizjami. Podobnie w lidze 2on2 (punktacja jak w żużlu) gdzie “kontakt” będzie miał znaczenie przy rywalizacji zespołowej (już mozecie szykować zespół!) :). Asysty i kolizje wyłączymy natomiast w rozgrywkach 1on1 PRO które jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są dla profesjonalistów - z resztą zgodnie z ich sugestiami.

Oczywiście cały czas prowadzony będzie swoisty “monitoring” tego czy ustawienia odpowiadają, czy potrzebny będzie jeszcze jakiś ladder, czy któryś nie pasuje.. Jeśli tylko dopisze obsada planujemy także zorganizowanie turnieju z nagrodami. Więcej szczegółów tutaj.

Pozostaje mi tylko zaprosić wszystkich na www.GameBack.net w piątek o godzinie 19.00 !!"

__

Użytkownik
kapiy

2009-01-18 13:16:47

w ta grę jest jakaś scena ?

__

Użytkownik
Zippi9

2009-01-18 13:19:10

szkoda że nie zrobiliście tego w wakacje, no ale chyba znów zainstaluję sobie GRIDa :)

__

Użytkownik
Forem

2009-01-18 13:19:17

Myślę, że znajdzie się spore zainteresowanie, zwłaszcza, że imo grid jest dużo przyjemniejszy niż NFS.

__

VIP
JamJestZuras

2009-01-18 13:19:52

Na Live’ie zawsze jest z kim pomłócić ;D

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
Zippi9

2009-01-18 14:03:22

A tak swoją drogą to ta “witaminka” nadal działa ?:D

__

Użytkownik
Venomen

2009-01-18 15:11:45

E tam witaminka ;d Mini image z gamecopyworld starczy i paczujesz ile chcesz.

__

Użytkownik
Zippi9

2009-01-18 15:30:48

o to mi chodziło :D, trza założyć konto na GB jednak

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4703 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie