Zmiana forum?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
div1nity

2008-05-24 21:53:20

Droga administracjo serwisu eSports.pl,

Temat jest skierowany głównie do was i ucieszyłby mnie fakt gdyby owy wątek tryskał waszymi odpowiedziami. Przeglądając “nasze” forum kilkakrotnie nasunęła się mi się myśl by zmienić je całkowicie. Nie mam pojęcia czy przypadkiem nie planujecie czegoś wielkiego, jakiegoś zaskoczenia dotyczącego zmiany wyglądu całej strony, ale uważam, że można by zmienić system kącika dyskusji na bardziej wydajny i atrakcyjniejszy w najbliższym czasie. Na jaki? Np. phpBB2 czy SMF. Jeżeli eSp.pl posiada jakąś mamonę w swoim budżecie można rónież zaaplikować Invision Power Board lub vBulletin. Myślę, że to odmieniło by wszystko na lepsze i uczyniło je bardziej popularne i wygodniejsze w obsłudze. Same plusy :) Zapraszam do wyrażania swojej opinii głównie twórców serwisu choć uwagi samych userów również są mile widziane.

Pozdrawiam!

[hide=Trzeba działać - więc do dzieła! :)]

http://img405.imageshack.us/img405/4299/fflz4.jpg

Przepraszam za poruszenie tego tematu, może się to wydać trochę idiotyczne w tym dziale, ale korzystając z tego, że udzielają się ludzie mający tutaj władze proszę, a raczej mógłbym nawet zaapelować o to by administratorzy eSports.pl Test Server #3 zostali w końcu wybrani (jeżeli nie są) lub bardziej aktywni podczas gry. Rozumiem, że nie każdy w każdym momencie o danej porze dnia i nocy ma czas na pogrywanie sobie w COD4, ale admini w tym przypadku są naprawdę potrzebni. Pełno biega dzikusów (codziennie) spamujących cały chat tak, że zasłania pół ekranu, ludzi, którzy przez mikrofon wyzywają się, puszczają muzykę na full czy Bóg wie co jeszcze. Uważam, że trzeba nad tym zapanować. Kiedyś o ile mnie pamięć nie myli próbowałem coś zdziałać wysyłając prywatne wiadomości do różnych ważniejszych osób, ale było to dawno, a efektu nie widać. Ten temat nie jest poruszany tylko przeze mnie. Wystarczy poszperać po forum. Ponownie zapraszam do rozmowy przede wszystkim administracje ;-)

*dodam również, że w życiu nie widziałem admina na serwerze, a gram na nim codziennie :)[/hide]

__

VIP
marikkkk

2008-05-24 21:37:06

Mi tam sie podoba jak jest ale gdyby mialobyc jeszcze lepiej to nie mam nic przeciwko ;]

__

VIP
cwir3k`

2008-05-24 21:57:45

Korzystamy z vBulletin jako redakcja, ale nie wiedze sensu, by zmieniac stare, sprawne forum portalu, ktore jest integralnym elementem serwisu, nie jest jej zewnetrzna czescia, a tak musialoby byc, gdybysmy wstawili tu vBulletin.

Oczywiscie myslimy o innowacjach :)

__

Użytkownik
adi

2008-05-24 22:09:27

cwir cwir

__

Użytkownik
TroPtyN

2008-05-24 22:11:23

Chyba nie przesadziłbym za bardzo, gdybym powiedział, że obecne forum sprawuje się bardzo dobrze? Może przydałyby się jakieś poprawki, ale żeby całkowicie zmieniać mechanizm? Po co? Sztuka dla sztuki? :)

__

Użytkownik
kaboom

2008-05-24 22:18:51

a co to zmieni?

__
Cybersport.pl

VIP
cwir3k`

2008-05-24 22:20:59

jakich zmian chcecie? czego wam brakuje?

__

Użytkownik
Hunter90pl

2008-05-24 22:38:24

IPB ? vB ?? Nieeeeee. Niech zostanie tak jak jest. IMO tak jest lepiej.

__

VIP
Van Helsing

2008-05-24 23:01:03

po co wyciągać nowe gówna ala phpbb skoro to jest wkodowane w serwis nie ma jakiśch bezsensownego podziału gdzie aby znaleźć coś nowego trzeba by przegrzebać całe forum tonami kliknięć, tu co klikniecie jestem tam gdzie chce, a nie szukam tego co chce znaleźć ale do końca nie wiem co ;)

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
esportfun

2008-05-24 23:14:10

dobrze jest jak jest: )

__

Użytkownik
div1nity

2008-05-24 23:18:25

Dziękuję za wypowiedzi...
PIERWSZY POST ZOSTAŁ NIECO WZBOGACONY O TROCHĘ TREŚCI.
... i zapraszam do dalszej dyskusji.

__

VIP
cwir3k`

2008-05-24 23:18:27

yyy...?

__

Użytkownik
dnl666

2008-05-24 23:20:03

popieram przedmowcow, aktualnie jest naprawde dobrze ;)

__

Użytkownik
qwe

2008-05-24 23:21:19

nie chcemy zadnych zmian :)
jest bardzo dobrze wiec po co to zmieniac??


ORG tez byl kiedys ladny ale po n-tej poprawce wyglada gorzej niz zle

__

VIP
marikkkk

2008-05-24 23:41:06

Lud wola: admina dla smirnoffa !

Jeszcze byscie mogli dac public z pamem a nie z rankami bo w polsce nie ma zadnego gdzie ktos na nim gra a jak nie ma co robic to mozna pograc.

__

VIP
cwir3k`

2008-05-24 23:41:20

w sprawie serwerow pisz na [email protected]

__

Użytkownik
diGi

2008-05-24 23:46:18

Ło kurde ale żeś się postarał z tymi obrazkami :D

Niech zostanie jak jest. Lubię w tym forum choćby taką drobną rzecz jak emotikony, które funkcjonują w ich naturalnych formach np - :D :F :/ :O , a nie jakieś badziewne gify.

:)

__

Użytkownik
Zippi9

2008-05-24 23:51:03

Jeśli coś zmienić to jedynie layout, chociaż i tak niezbyt chętnie, a sam system forum jest znakomity

__

Użytkownik
garo

2008-05-24 23:55:15

Aktualne forum eSports.pl wbudowane jest w kod całej strony, a nie jest zewnętrzne, które można dowolnie modyfikować. "Podmiana" forum na ewentualne nowe (na nowym mechanizmie) jest tym samym wręcz niemożliwa.

Nie wiem co tak na prawdę miałoby ulec zmianie. System Odpowiedzi jak i kolejkowania postów to na prawdę dobra koncepcja, która IMO nie wymaga żadnych zmian. Nigdy nie mieliśmy doniesień o tym, że coś tu jest nie tak i trzeba naprawiać, zmieniać, czy ulepszać. Ja oraz bardzo szerokie grono użytkowników uważamy, że bardzo dobrze jest - tak jak teraz jest i nie zamierzamy nic na dzień dzisiejszy zmieniać.

Nieuchronnym ruchem jest jednak odświeżenie wizerunku eSports.pl w przyszłości. Chodzi oczywiście o nowa szatę graficzną, nowy serwis, w który na pewno wbudowane będzie forum. Jakie? Tak ogromne przedsięwzięcie jakim niewątpliwie jest tenże serwis wymaga tego, aby wszystko było unikatowe i profesjonalne. Także forum będzie (ewentualnie) pisane pod serwis od podstaw i nie będzie opierało sie na powszechnie stosowanych mechanizmach (phpBB2, MF, Invision Power Board, vBulletin etc.) na których stoją inne niekomercyjne fora.

Zarząd ^^

__

Użytkownik
div1nity

2008-05-25 00:18:14

Spełnienie marzeń :)

__

Użytkownik
div1nity

2008-05-25 00:18:55

Czysta przyjemność :)

__

Użytkownik
div1nity

2008-05-25 00:44:28

Mail wysłany.

__

Użytkownik
div1nity

2008-05-25 00:55:37

Co do lay'a to nie ma praktycznie nic do zarzucenia. Hmm.. Po przeczytaniu waszych wypowiedzi chyba rzeczywiście nie ma potrzeby zmieniać forum. Oczywiście czekam na wasze dalsze wypowiedzi, ciekaw jestem nowych opinii :-]

__

VIP
postal1

2008-05-25 01:36:07

on cie podrywal a ty taki oziebly :-)

__

Użytkownik
Q3b3

2009-01-06 18:35:32

Jak dla mnie forum spełnia się zarówno pod względem wydajności, stylistyki jak i ogólnej organizacji(podział na kategorie itp.). Zmiana kodu? Tylko pytanie na ile warto przebudowywać właściwie wszystko, skoro aktualne nie jest złe, jest nawet bardzo dobre i jak widać powyżej wielu sobie to chwali. Tym bardziej, że wymagało by to przebudowy całego kodu a nie tylko forum, bo wbudowane jest w kod całej strony, a nie jest zewnętrzne, jak napisał garo. Więc ja nie popieram tych zmian, ponieważ na prawdę forum działa bardzo dobrze.

__

Użytkownik
majan

2009-01-06 18:42:05

http://www.positivo.pl/upload/wysiwyg/FAQ/odkurzacz/Odkurzacz.jpg

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
qim

2009-01-06 18:54:15

Niezły koleś jesteś - 7 miesiączny temat odkopywać, który mówi o starym forum lol :D

__


Warning: getimagesize(http://img405.imageshack.us/img405/4299/fflz4.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166

Warning: getimagesize(http://www.positivo.pl/upload/wysiwyg/FAQ/odkurzacz/Odkurzacz.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1168 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie