q3 lag

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
qkasz

2008-12-23 15:16:21

[email]witam mam problem taki mam lagi podczas gry w q3 i csa i inne ze strony mi sciaga przy predkości 160kb/s czasem nawet szybciej a jak wejde na jakis sewer to jak ping zejdzie ponizej 80 to cud jest jakis . Czy jest mozliwoc złej anteny (mam internet raiowy)?? a moze cos innego

Licze ze mi pomozecie !!!!![/email]

__

VIP
Mateck

2008-12-23 15:46:51

Radiówka mówi sama za siebie. Przy internecie radiowym normą jest taki ping. O ile dobrze pamiętam to PawelS mówił, że są jakieś porządne anteny do radiówek, ale ich ceny są bardzo wygórowane, więc nie opłaca się ich po prostu zakupywać. Rozglądałeś się może za ofertami internetu z kablówek czy od prywatnych dostawców przy pomocy kabla? Stałe łącze na pewno poprawi Twój ping. Radiówka nie jest do grania. Radio internetowe, gg, surfowanie to tak.

__

Użytkownik
mefistox2

2008-12-23 16:20:05

Za dużo ludzi(przeciążone łącze, lan), znam ten problem , sam mam radiówke i w dzień nie ma szans żeby pograć. Powiedz adminowi może coś z tym zrobi ( na własnym przykładzie wiem że nic nie zrobi.. :P) albo uciekaj na jakieś inne łącze po kablu jak masz możliwość.

__

Użytkownik
matpk19

2008-12-27 08:04:32

zgadzam sie na radiowce nie pograsz...sam mialem to wiem ze w dzien nie ale w nocy to sie poprawia,ale komu sie chce czekac tak dlugo zeby pograc najlepiej to wlasnie droga kablowa :P powodzenia w grze na radiu :P :D ;) :)

__

Użytkownik
kertal

2008-12-28 01:13:48

I tu was zagne. Ja mam dobrze wpiętą radiówkę 2mbit, przy czym płacę bardzo niedużo (100zł montaż z anteną i 80zł na miesiąc) i mam 6 pinga na asterze :)

__

Użytkownik
sch

2008-12-28 01:31:32

ja place 55 :P

__
Jakby ktos szukal - kilka Allsopow Raindropow do opchniecia

Użytkownik
mefistox2

2008-12-28 01:57:11

@kertal , wiadomo że są wyjątki : ) , ale przeważnie radiówki są złym netem do grania- admini chcą mieć więcej kasy więc zapychają łącza a nie ulepszają sprzętu

__

Użytkownik
kaboom

2008-12-28 11:25:34

sch tylko twoja dosc czesto nawala :D a kertala nie :)

__
Cybersport.pl

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4189 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie