Drastycznie spadające FPSy;/

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
si3l

2008-12-23 18:11:56

Cześć, a więc tak, dostałem nowy komputer wszystk oby było ok, ale problem mianowicie jest taki. Wchodzę do gry, wybieram team;) jest stałe 250 fpsów, baaa nawet byłoby stałe 333 jeśliby na to serwery pomagały, ale tak jest przez yyyy... 10 sekund... potem drastycznei fpsy spadają do 4-5. Po 15 sekundach znów wraca do 250;// i tak w kółko. W call of duty 2 FPSY również tak drastycznie spadają.;/ Na starym komputerze, wszystko jest ok, ale na nowym nie:( pomocy

Czego może to być wina?

Bo facet od komptuera mówi, ze to na pewno nie jest wina sprzętu.

__

VIP
V!ct!M

2008-12-23 18:27:58

to ze tak powiedzial to nie znaczy ze to prawda, bo imo mogla to by byc np. przegrzewajaca sie albo wadliwa grafika :D

jesli jestes 'pewien' ze to nie sprzet, to w ostatecznosci mozesz formata zrobic

ja bym przeskanowal dysk roznymi programami (antywirus - np. NOD32 - oraz Ad-Aware etc.) i zdefragmentowal dysk. sprawdz tez, czy nie chodza Ci w tle zadne dziwne procesy (ja np. nie iweidzalem czemu mi ostatnio FPSy ciagle spadaja, i to bardzo, a okazlo sie ze jakis proces z GTA4 caly czas chodzil w tle, mimo iz nigdzie tej aplikacji nie bylo widac)

__

Użytkownik
emitar

2008-12-23 19:09:25

na 1 miejscu obstawiam zasilacz, jakiej mocy i jakiej firmy ?

__

Użytkownik
si3l

2008-12-23 19:19:08

zasialcz własnei jakiś gówniany 450 W HellFire podobno, poleciłem facetowi, żeby wyminił na lepszy, mówił, że zmieniał i nie jest to wina zasilacza:x
karta to 9800gt, a procek athlon 6400+płytki głownej nie pamietam:D

__

Użytkownik
esportfun

2008-12-23 19:35:48

sciagnij program everest i sprawdz dokladnie. To wyglada jakby procesor niestabilnie pracowal albo rzeczywiscie cos z zasilaczem... W trakcie gry sprawdz procesy (ctrl+alt+del) i odszukaj plik PnkBstrB.exe - jezeli bedzie on zuzywal 70-80% procesora (nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale u niektorych po ostatnim pb update tak sie dzieje) to zrob reinstal coda i zrob pb update. Sprawdz jeszcze temperatury :p

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6335 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie