Opera 10 alpha

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Hakan

2008-12-04 14:24:09

Opera 10 alpha Własnie ukazala sie wersja alpha przegladarki Opera 10. W nowej wersji zastaniemy:

- najnowszy silnik - Presto 2.2
- jeszcze wieksza szybkosc renderowania (nawet do 30%)
- zgodnosc ze standardem css na najwyzszym poziomie Acid3 - 100/100
- wbudowane sprawdzanie poprawnosci
- i inne

A to juz w niedalekim 2009 roku. Chetni moga zapoznac sie juz dzis z wersja alpha.

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

VIP
Mateck

2008-12-04 14:50:23

ściągnąłem, chwile na niej posiedziałem i uznałem, że w porównaniu do FF jest gorsza. Strony się wolniej wczytują i do tego jej wygląda mi się nie podoba.

__

Użytkownik
qim

2008-12-04 17:23:30

Poczekam do finalnej wersji lub do bety przynajmniej. Narazie wystarcza mi opera oznaczona numerkiem 9.62 ;)

__

Użytkownik
TroPtyN

2008-12-05 14:07:58

Cieszę się, że dziesiąte wydanie Opery coraz bardziej się zbliża. Właściwie nie wiem dlaczego, od lat korzystam wyłącznie z Fx, którego nie zmienię, gdyż wspaniale spełnia moje zapotrzebowania. Ale gdy widzi się, że świetny produkt staje się jeszcze lepszy, od razu robi się milej. :D

Jeśli dodać do tego jeszcze nadchodzące Fx 4 i nowe Safari, to sytuacja Internet Explorera 8 zaczyna wyglądać coraz gorzej (a szkoda, miało przecież być tak dobrze). :(

PS. Orientuje się ktoś, czy podano dokładną listę stylów dodanych lub poprawionych w Operze 10? Na witrynie producenta znalazłem tylko ogólny artykuł o 'ficzerach' w tej przeglądarce.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5907 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie