Monitor LCD gł. do gier i filmów do 1000 zł

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
LoOcas

2008-11-30 00:56:11

Myślę, że na tym forum spotkam specjalistów, więc chciałem się do Was zwrócić z gorącą prośbą o pomoc w wyborze monitora. W moim zamyśle ma być on przeznaczony głównie do gier i filmów (do 1000zł:). Ostatnio monitor kupowałem 10 lat temu, więc nie orientuję się w panująch trendach zupełnie. Jeśli bylibyście tak mili i powiedzieli mi krok po kroku na jakie parametry głównie zwracać uwagę przy zakupie, od jakich parametrów w ogóle zacząć się interesować danym monitorem, podajcie firmy na które zwrócić uwagę, a najlepiej by było gdybyście przytoczyli tu konkretne modele monitorów, które pasują do moich preferencji. Może słyszeliście o nich, że są dobre, może z własnego doświadczenia coś wiecie. Jako kompletny laik wydaje mi się, że chodzi przede wszystkim o to aby obraz nie smużył :). Także jeszcze raz serdecznie proszę o wskazanie mi monitorów do gier i filmów. Z góry WIELKIE DZIĘKI za wszelką okazaną pomoc. Proszę o jak najwięcej odpowiedzi :)
PS : do 1000zł :)

__

Zbanowany
DIE

2008-11-30 04:47:33

Jeśli do poważnego grania przez siec max 19-e cali .

Polecam Samsung SyncMaster T220(2ms) wersja z HD T220HD(5ms)

http://www.komplett.ie/img/p/400/347592.jpg

Piękne kolory,każdy kto wchodzi do pokoju mówi,że z@j333bistyyyy =] Jest to nowy model Samsunga,polecam.

__

Użytkownik
Attyla

2008-11-30 10:50:39

samsung 2232BW 22" mam i polecam^^

__

VIP
spec_u

2008-11-30 11:41:47

Iiyama ProLite PLE1902WSV-B1 19” Wide 2ms Black testuje od rpawie 2 miesięcy i nie mam powodów do narzekań :)

Subiektywna ocena:

+ 2ms, o smużeniu czy innych cudach możesz zapomnieć,

+ jakość obrazu,

+ żadnych martwych pixeli,

- brak DVi (o ile go potrzebujesz)

- dla niektorych moze sie wydać troche “plastikowy” design :D ale jak to nie jest monitor na “biurko prezesa” ktory ma tylko wyglądać to nie widze problemu, mi odpowiada, ale zalezy co kto lubi,

- podwśwetlnie matrycy, niektorzy narzekaja ze za minimalnie za mocna u dolu ekranu, ogolnie praktycznie niewidoczne i w zaden sposob nie przeszkadza, ale jak sie szuzka jakiegoś “ale” to zawsze moza sie przyczepic,

Btw troche zły moment wybrałeś na kupno sprzentu: idą święta = ceny w góre, dolar prawie 3zł = ceny ostro w góre... Przykładowo niecałe 2 miesiące temu płaciłem za niego 599,00 zł, teraz kosztuje... 689,00 zł xd

__
ema

Zbanowany
DIE

2008-11-30 16:20:23

Iiyama ProLite brzydki monitor ;p

__

Użytkownik
Kombatant

2008-11-30 18:38:52

polecam 22calowy Samsung SyncMaster T220(2ms) i wszystko gra i buczy nawet ;)

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!


Warning: getimagesize(http://www.komplett.ie/img/p/400/347592.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

104 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie