Profesjonalny gaming w Polsce!!!

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
nOx

2008-10-29 15:05:06

Taka prawda :P

__

Użytkownik
Raptil

2008-10-29 15:07:05

ja uważam, że problemem jest bierny sposób życia Polaków.Społeczeństwo Polskie jest przyzwyczajone do tego, że wszystko zostanie im podane na srebnej tacy, a tak w życiu nie jest.Żeby coś osiągnąć trzeba podejmować drastyczne decyzje i być zawziętym.
A nie ograniczać swojego rozumowania do "a kupie A4techa pogram troszkę w ligach i będe czekał aż intel do mnie napisze"

Jeżeli czuje, że mam to coś, mam zgraną drużynę kupuje tego razera dobre słuchawki i gram aż mi palce odpadną i wyjeżdżam na LAN'y, próbuje znaleźć się o własciwym czasie we właściwym miejscu.Żeby czerpać zyski trzeba najpierw zainwestować, a nie siedzieć biernie i czekać aż z nieba zgłosi sie do nas AMD czy INTEL.

A drugą sprawą jest zgranie, nie chodzi tutaj o teamplay, tylko o czysto między ludzkie więzi w druzynie, szacunek do współgraczy oraz lojalność, ale niestety w druzynach których członem są osoby w wieku 15 lat nie może takie coś istnieć...ciągle kłótnie, wyciąganie brudów...ileż można.

__

Użytkownik
andrzejq

2008-10-29 15:17:34

Nie twierdzę, że nie =)

Sam to stwierdziłem jakiś czas temu =)

__
Sygnatura SPAM !

Użytkownik
andrzejq

2008-10-29 15:21:30

Zgodzę się tylko co do tego ostatniego i to nie do końca ale to nie ważne.

Ad.1

Palnąłeś jak chory w kubeł. Twoim zdaniem Polacy są przyzwyczajeni do podawania im wszystkiego na tacy? Przepraszam Cię bardzo ale nie w tym leży problem. Po czymś takim jak komunizm nie można być przyzwyczajonym do brania wszystkiego na tacy =) Jest to tylko i wyłącznie kwestia odpowiedniej motywacji!

Ad.2

Tutaj znowu się mylisz bo wcale nie sprzęt decyduje o tym, że jesteś dobry. Owszem nadaje jakąś formę prestiżu na scenie ale wiesz ilu profesjonalnych graczy gra na A4tech'ach za 4 zł z kiosku?

__
Sygnatura SPAM !

VIP
ZnowuJa

2008-10-29 16:32:37

moja specjalnoscia (jako taka) sa jezyki i uwierz mi, ze jesli codziennie poswiecasz czas na nauke jezyka + masz mozliwosc spedzac czas w kraju, ktory sie tym jezykiem posluguje to po 2/3 miesiacach potrafisz nim operowac na w miare komunikatywnym poziomie.

__

VIP
ZnowuJa

2008-10-29 16:33:53

Tak, z czyms takim mozna sie w pelni zgodzic :)

__

Użytkownik
kaboom

2008-10-29 16:46:24

reklama? :D

__
Cybersport.pl

VIP
ZnowuJa

2008-10-29 16:49:58

to swoja droga ;p

__

Użytkownik
Yakcyll

2008-10-29 16:54:05

Ad.2

W dzisiejszych czasach, epoce bajerów trzy gie, prestiżem jest zajęcie top3 na trójprzyciskowej myszce kulkowej.
Wniosek? Cztery zeta i ćwiczyć!

__

VIP
ZnowuJa

2008-10-29 17:04:07

Moim zdaniem ta ironia byla zbedna. To co pisze Andrzejek to prawda ;p Swoja droga pisalem o tym kiedys artykul... Sprzet robi roznice dopiero kiedy jestes na pewnym poziomie gdzie kazde klikniecie sie liczy, jakoa amatorzy badz semi-pro nie musicie grac na SUPER myszkach czy innych pierdolach zeby byc dobrymi.

__

Użytkownik
n4rf

2008-10-29 17:06:01

byl jakis wywiad w ktorym draco wyjasnil dlaczego postapil tak a nie inaczej. pierw przeczytaj, pozniej osadzaj

__

Użytkownik
andrzejq

2008-10-29 18:10:11

= )

__
Sygnatura SPAM !

Użytkownik
Raptil

2008-10-29 18:15:51

primo. Nie ? Nie mam racji, że polacy są narodem cholernie biernym ? Bo jeżeli uważasz,że jesteśmy otwarci,pełni ochoty i czynów to żyjemy w innych krajach.

secundo. Tak sie składa, że od pewnego poziomu sprzęt robi ogromną różnice.Miałem okazje grać na wszystkich produktach firmy razer oraz w różnych kombinacjach i przy każdym czuje różnice...w prowadzeniu myszki, przy każdym muszę zmieniać sens.Różnica jest znaczna, szczególnie jak robisz przesiadke z kulki na laser.Ale akuratnie to jest bardzo obiektywne, tutaj nie chodziło o sprzęt tylko o sam fakt zainwestowania w siebie aby osiągnąć jakiś sukces i z tym raczej się zgodzisz, bo tak jest w każdym sporcie, najpierw wtapia się swoje pieniądze a potem dopiero zbiera mamone od sponsorów czy nagrody.

__

Użytkownik
andrzejq

2008-10-29 18:19:49

Ad.1

W takim bądź razie mylisz pojęcia =] Ja pisałem nie o bierności Polaków lecz o tym, że wcale wszystkiego nie podaje się im na tacy. Według mnie to akurat z ochotą i pełnią życia niewiele ma wspólnego ; )

Ad.2

Jak sam raczyłeś zauważyć od pewnego poziomu. Rozumiem przez to moment, w którym wiesz, że masz szanse się wybić. Po co zwykłemu, szaremu graczowi myszka za 500 zł skoro taką za 4 także może postrzelać? Inwestowanie w siebie jak najbardziej ale najpierw trzeba dojść na tych "tanich" do tego odpowiedniego poziomu = )

__
Sygnatura SPAM !

Użytkownik
Raptil

2008-10-29 18:21:57

primo. To mogliśmy się nie zrozumieć ;).
secundo. Cytat z mojej wypowiedzi "Jeżeli czuje, że mam to coś," ; dokładnie napisałem,że jeżeli uważasz ta drogę za służna to kup coś porządniejszego.

__

Użytkownik
andrzejq

2008-10-29 18:23:39

=]

Tak ale chyba włączając pierwszy raz grę nie masz takiego uczucie, że jesteś mistrz i wszystkich zniszczysz co? Ja mówię o pierwszych krokach aż do tego wspomnianego przez Ciebie momentu =)

Dzięki za wymianę zdań ale muszę uciekać na lekcje ; )

Masz [+] !

__
Sygnatura SPAM !

VIP
ZnowuJa

2008-10-29 19:33:05

ja nie osadzam, tylko wyrazam opinie.

__

Użytkownik
Yakcyll

2008-10-30 17:25:56

To nawet nie ironia, to jest moje zdanie na ten temat, po prostu dostaję świra, kiedy czytam enty temat a la 'którą myszą będę lepiej wymiatał'.

__

VIP
ZnowuJa

2008-10-30 19:20:10

To jest po prostu temat rzeka ;p

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3821 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie