Polish Duel Cup

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
GrEaTEyE

2004-06-13 01:22:09

Postanowiłem 5 minut temu zorganizować turniej 1on1 w UrbanTerror. Będzie to turniej jedno dniowy, który odbędzie się dnia 27 czerwca. Zapisy będą trwały do 25 czerwca, czyli macie jeszcze 12 dni na zgłoszenie się. Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00, a skączy kiedy zostanie wszystko wyjaśnione. Przewiduje 30 miejsc, zapisy zaczynamy od teraz, a prosze wysyłać je do mnie na e-maila : . Co powinno znaleźć się w takim e-mailu? a więc:

[list]
[*]Prawdziwy nick gracza (fake'i zostaną natychmiast odrzucone)
[*]Adres e-mail
[*]Gadu-gadu
[*]kanał IRC'u, na którym najczęściej przesiadujesz i mogę Cię tam znaleźć
[/list]

[hide=Jeśli chodzi o samą rozgrywkę]
[list]
[*]Timelimit: 0
[*]Fraglimit: 11
[*][hide=Mapy]
- ut_casa
- ut_turnpike
- ut_abbey2
- ut_docks
[/hide]
[*]Dwie mapy, każdy zawodnik wybiera jedną swoją
[*]antiwarp 1
[/list][/hide]

Tutaj znajdziecie króciutki regulamin, którego gracze będą musieli przestrzegać podczas turnieju, a także poza nim:

[hide=Regulamin]
1.0 - Zawodnicy muszą grać koniecznie pod swoim prawdcziwym nickiem, gracz, który nie będzie chciał ujawnić swojego pawdziwego nicka, zostaje wyrzucony z turnieju
1.1 - Obrażanie sędziego na meczu i poza (IRC, GG) po przedstawieniu dowodów jest równoznaczne z usunięciem z turnieju.
1.2 - Wszelkie kłótnie na serwerze między graczami/adminami będą karane w postaci usunięcia z serwera, zaś jeśli nad użyje ktoś polskiego słownictwa, patrz punk 1.1
1.3 - Zawodnik powinien stawić się 15 minut przed meczem na kanale IRC'a ligi #duelcup.pl
1.4 - Nie pojawienie się gracza na IRC'u w czasie określonym w punkcie wyżej, zostaje przyznany walkower dla jego przeciwnika
1.5 - Sędzia nie może nad używać swojej władzy w postaci RCON'a, a także w prowokowaniu przeciwnika
1.6 - Każdy użytkownik w czasie trwania meczu musi nagrać demo, jeśli nie może, z powodów słabego komputera, musi powiedzieć to dla admina, żeby ten nagrał demo z jego pov'u.

Wszelkie uwagi na temat regulaminu prosze zgłaszać do mnie po przez e-maila, a także prosze o nowe propozycje do regulaminu.
[/hide]

Gracze zostaną podzieleni na grupy, prawdopodobnie będzie to system 6 teamów, w każdym po 5 graczy. Grupy rozlosuję na chybił-trafił. W każdej grupie zawodnik będzie musiał zagrać z każdym przeciwnikiem w jego grupie.

Teraz trochę na temat organizacji. Potrzebuję 12 sędziów, którzy pomogą mi w organizacji, chętnych proszę o zgłaszanie się na mojego e-maila .

[hide=Czego oczekuję od sędziego]

[list]
[*]Kulturalny
[*]Umiejętność posługiwania się rcon'em
[*]Bezstronny
[/list][/hide]

[hide=Nagrody]
[list]
[*]Pierwsze miejsce : 100 zł
[*]Drugie miejsce : 60 zł
[*]Trzecie miejsce : 40 zł
*- nagrody mogą uledz zmianie, jeśli znajdzie się sponsor - oczywiście ich zwiększeniu.[/list][/hide]

Pogadam jeszcze z b0b3kiem na temat coverag'u na jego serwisie [url=http://www.urt.gamesnet.pl]urt.gamesNet.pl[/url], lecz jeśli eSports.pl byłoby chętne i znalazła by się osoba, która zrobiła by ten coverage - to bardzo chętnie.

Serwery - powinienem zorganizować około 6 serverów przeznaczonych do tej ligi, w tym 4 zagraniczne (kontaktowałem się już z ludźmi zza granicy, są chętni pomóc). Jeśli jakiś admin jest chętny pomóc w organizacji i jest w stanie postawić serwer do gry - to mocno byłbym wdzięczny. Na mecze półfinałowe i na finał przewidziałem GTV, a także shoutcast.

Zapraszam wszystkich na kanał IRC'a [url=irc://quakenet.org/#duelcup.pl]#duelcup.pl[/url]. Zbieramy na L

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2004-06-13 01:40:23

No więc zapisy rozpoczęte ;) Kto peirwszy ten lepszy, aha plz o swoje opinie na ten temat.

__

VIP
b0b3k_

2004-06-13 11:05:35

to osobone czy ten L4F ?

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2004-06-13 11:26:17

To jest osobne, wogle inna data jak widać ;)

__

Użytkownik
ShiftY

2004-06-13 11:29:25

ja sie wpisuje ;p

__

VIP
p4teex*

2004-06-13 11:35:25

gl -.-

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3072 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie