Dziwny problem z komputerem

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
mrozu

2008-10-22 17:23:09

Witam wszystkich,

Wiem, że to już drugi temat w ciągu dwóch dni, ale znowu potrzebuje pomocy specjalistów :P

Mam drobny problem z komputerem, a mianowicie zdecydowałem się na położenie świeżej pasty termoprzewodzącej na procesor i procesor karty graficznej, jako, że sam składałem ten komputer i nie raz wymieniałem różne rzeczy, bez obaw podszedłem do tego zadania.

Po położeniu pasty według zaleceń różnego rodzaju internetowych speców, poskładałem wszystko jak należy i zaczęły się jaja.

Komputer losowo wybiera dzień kiedy działa, a kiedy nie. Nie odpalanie komputera objawia się tym, że włącza się, ale nie ma tego pierwszego piknięcia z płyty i nie odpala się w ogóle obraz. Ten sam problem pojawia się bez karty graficznej, o braku zasilania też chyba nie ma mowy, bo wszystkie wiatraki i światełka odpalają, tylko bez piknięcia i dalszego etapu inicjacji (:P) więc jeśli już to może coś z procesorem...

Najlepsze jest to, że jednego dnia komputer nie uruchamia się, a drugiego działa jak gdyby nigdy nic, a nic w nim nie ruszam, nawet go nie przesuwam, wszystko zależy od jego "widzi mi się"

Jeśli ktoś kto się zna nieco lepiej ode mnie ma jakieś pomysły to byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam :D

__

VIP
mrozu

2008-10-22 17:29:06

jeszcze dodam, że bardzo mnie to wkur***

ot taka puenta

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6959 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie