kupno laptopa

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
mrozu

2008-10-20 19:43:05

witam!

niestety kiepsko orientuje sie w temacie ostatnio bardzo popularnych laptopow, a przymierzam sie do kupna 2 sztuk, wiec prosze was o porade
oczywiscie
jak wiekszosc ludzi interesuje mnie cena/jakosc oraz wasze osobiste odczucia :)

1 model dla mnie:
dobry do gier, moze z mozliwoscia rozbudowy, przy okazji moglby byc multimedialny w stylu pavilionow hp, z kamerka, dwoma wyjsciami na glosniki, ale tylko tak dodatkowo wspominam

2 model dla ojca:
laptop typowy do pracy biurowej, jakies supernowosci z rynku gier nie musza na nich chodzic, wazne zeby dzialal windows i youtube :P

Najlepiej zeby obydwa mialy 17,1 cali
Dzieki za ewentualna pomoc, pozdro

update:

proponuje 3 przedzialy cenowe

1: 1,5-2,5 tys
2: 2,5-3,5 tys
3: 3,5-4,5 tys

__

Użytkownik
shakespeare.own

2008-10-20 19:46:07

kasa, ile kasy chcesz na to wydać - mniej więcej żeby łatwiej było wybrać w jakich granicach oscylujesz ?

__

Użytkownik
adi

2008-10-20 19:58:41

Mrozu, Dell xps, Tata pavilion obojetnie jaki


__

Użytkownik
Kris^u

2008-10-20 20:03:20

dla Ciebie sony vaio fw11e - prawdziwy HIT za cenę 3000-3200 zł !

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Sony_VAIO_VGN-FW11S_z_Centrino_2-751.html

macałem i jest zajebisty! mój faworyt w cenie ok 3 tys.

__

Użytkownik
qwe

2008-10-20 20:12:11

dell = szajs jest produkowany w Lodzi :D

__

Użytkownik
Forem

2008-10-20 20:17:17

Powodzenia dla ludzi kupujących Dell'e w Polsce po tych astronomicznych cenach, a co do stwierdzenia szajs, możesz to rozwinąć?

__

Użytkownik
Forem

2008-10-20 20:23:28

Sony vaio którego polecił Kris^u lub Dell XPS M1730 do grania. Sam mam xps tylko wersje 15,4", cfg w profilu i wszystko śmiga aż miło, jest kamerka 2mpix, czytnik kart pamięci, bluetooth, wifi-N, 2 wyjścia na głośniki, wyjście HDMI, nie grzeje się no i w tej chwili można już kupić z matrycą podświetlaną diodami LED, która pobiera znacznie mniej energii niż zwykła, ładniej prezentuje kolory no i ma szersze kąty widzenia ;>.

__

Użytkownik
qwe

2008-10-20 20:26:18

Moj brat i pracowal tam 3 miechy a kolega ponad 4 i opowiadali mi co tam sie dzieje :DDD
Stary jaja takie, ze padalem ze smiechu, jak zwrocili pol serii laptopow bo byly krzywo zlozone i pracownicy prostowali je na kolanach ;D
A jak laptop komus upadnie i sie porysuje to ryse zamalowywuje sie takim specjalnym markerem, ktorego widac po dokladnym przyjrzeniu sie. Ofc niektore laptopy wyjezdzaja z fabryki tak pokreslone tymi markerami, ze szok :D

Nawet na stronie komputronika mozesz zauwazyc zle zlozone laptopy z fabryki z Lodzi, a to klawisze wystaja zbyt mocno, a to ekran jest krzywo wlozony itp.
Tam przyjmowali takich swirow do Della, ze dziwie sie, ze tego jeszcze nikt nie podpalil ;D

__

Użytkownik
Forem

2008-10-20 20:35:30

A to nawet nie wiedziałem, że takie jajca się robi u nas, dobrze, że swojego sprowadzałem i dotarł w idealnym stanie. ;D

__

VIP
virus~T

2008-10-20 20:43:24

qwe widzę znawca od wszystkiego :D

__

Użytkownik
zwrss

2008-10-20 22:16:06

ASUS M51VA-AP079C za 3200 w sklepach komputronik :) Dobra maszyna do gier / o ile mozna tak powiedziec o laptopie /
- polecam ;o

__

Użytkownik
Forem

2008-10-20 22:25:08

Ja bym asusa odradzał ze względu na kłopotliwy serwis w razie awarii, a dell ma gwarancję na zasadzie: psuje się lap>dzwonimy>w ciągu 24h wpada do nas gość i naprawia, lub wymieniają sprzęt na nowy, no i przyzwoity serwis pogwarancyjny. Nie chwalę della dlatego, że go mam, a dlatego, że 3 miesiące szukałem laptopa dla siebie, prześledziłem setki for i ostatecznie podjąłem decyzję której nie żałuję i gorąco delle polecam ;).

__

VIP
cwir3k`

2008-10-20 22:41:40

Skusze sie pewnie na Sony Vaio FW21E, cena ok 3,5k. Od ok. miesiąca przeglądam oferty:)

__

Użytkownik
t2

2008-10-21 00:03:00

Nie byłem w fabryce Della, ale:

-- to jest firma, która zaopatruje pół korporacyjnego świata w komputery, w tym też firmę, w której pracuję (m.in. laptopy, desktopy, monitory i wyposażenie serwerowni) i z własnych doświadczeń z maszynami, wsparciem technicznym i serwisem mogę o nich powiedzieć, że są solidną firmą,
-- nie wiem jak składają komputery w fabryce w Łodzi, ale mój XPS (kupiony w zeszłym tygodniu) jest Made in Poland i nie ma żadnych niedoróbek, nie wygląda też na komputer, który spadł komuś z taśmy,
-- Dell serwisuje wszystko na miejscu, u klienta -- żadnych zwrotów do sklepu, żadnego wysyłania laptopa do serwisu za granicę (miałem tak z Acerem, serwis mają chyba w Czechach), jeśli coś jest nie tak to dzwonisz do nich, mówisz w czym problem i przyjeżdzają do Ciebie do domu z zapasowymi częściami w następnym dniu roboczym,
-- Dell to jedna z najlepszych marek laptopów, więc nie sądzę, żeby takie HP czy Asusy składano lepiej.

No i jeszcze odnośnie tematu: polecam Dell XPS, bo to naprawdę wszystkomające, solidne komputery renomowanej firmy, zwykle z 3 letnią gwarancją.

__

Użytkownik
qwe

2008-10-21 01:05:02

Nie pisze, ze KAZDY laptop Della made in Lodz jest zle zlozony.
Ponadto piszac wrocili pol serii laptopow bo byly krzywo zlozone nie mialem na mysli tego, ze laptopy wrocily od klientow, bo to jest chyba oczywiste, ze podczas kontroli wykryto te skrzywienia.
Po 3 z tego co pamietam to seria XPS przechodzi potrojna kontrole, wiec odsetek wadliwych laptopow jest tutaj znikomy.

pzdr

__

Użytkownik
emitar

2008-10-21 17:09:59

robi sie robi : D kolega pracowal pod toruniem w fabryce sharpa (jesli dobrze pamietam) i byla akcja w stylu, ze jakas tam partia ekranow lcd byla do naprawy i juz byla 'w smietniku', ale przyszedl ktos tam powiedzial, zeby je normalnie zapakowac i oznaczyc jako klasa A (no smiech na sali)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2497 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie