uTorrent i sieć DHT

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
enj0y

2008-09-15 12:52:02

Pytanie za 100 punktów*.
Czy można wyłączyć DHT dla wybranych torrentów?


* - w przeliczeniu na esporty = 1 plus


__

Użytkownik
yeltzyn

2008-09-15 14:50:40

1. PPM na wybranym torrencie
2. Wlasciwosci
3. Na samym dole jest ptaszek

__
więcej sprzętu niż talentu

Użytkownik
enj0y

2008-09-15 15:55:45

zauwazylem - problem tylko taki ze ta opcja jest nieaktywna...tzn jesli DHT jest wylaczone to jest nieaktywna dla wszystkich torrentow, a jesli wlacze DHT to (wlasnie zauwazylem ze) jest aktywna tylko dla torrentow z publicznych trackerow, a mi chodzi o to zeby ja wylaczyc dla torrentow z prywatnego trackera, bo w regulaminie jakimis banami grożą za uzywanie DHT...

...hmmmm czy moze jesli ta opcja jest nieaktywna dla prywatnych to oznacza, ze DHT w ogole z nimi nie dziala i nie musze sie tym przejmowac? :E

__

Użytkownik
Zippi9

2008-09-15 15:58:12

Jeśli grożą bany za takie coś to jest opisane w FAQ jak to wyłączyć, jaki to tracker?

__

Użytkownik
enj0y

2008-09-15 16:08:32

PT

PS faq i regulamin jest dlugi jak papier toaletowy, czytalem go dawno dawno temu i zapamietalem tylko tyle, ze bana mozna dostac za wszystko, a nawet za nic :) ale teraz luknelem co tam pisza o tym i sie okazuje ze jednak ban nie grozi, tyle tylko ze jak sie uzywa dht to moze zle naliczac upload (na niekorzysc ofkorz ;s)

__

Użytkownik
Zippi9

2008-09-15 16:17:36

Ja w Utorrencie zmieniłem tylko foldery gdzie ma ściągać itd + port i wszystko śmiga od ponad roku żadnych dziwnych rzeczy z uploadem nie miałem

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-09-15 16:24:47

Prywatne trakery nie maja dht, wiec nawet jak bedziesz to mial wlaczone w programie to nie zadziala. Nie ma obaw.

__
więcej sprzętu niż talentu

Użytkownik
enj0y

2008-09-15 16:25:25

aha, hmm ja kiedys albo sciagalem z publicznych albo z PT, a ze cos tam przeczytalem w faq, ze dht jest 'be' to je przy torrentach z PT wylaczalem, ale teraz na PT wymagaja zeby 72 godziny kazdy torrent trzymac (lub do ratio 1, tylko ze jak torrent ma kilka dni i jest 100 sedow, a zero peerow no to...) no to musze to jakos pogodzic i stad ten 'problem', bo jak wylacze DHT to slabiej sssie z publicznych, ale skoro mowisz, ze nie ma problemow to je wlacze

__

Użytkownik
enj0y

2008-09-15 16:26:22

lol to po co tym straszą w fakju ;p

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5708 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie