Wywiad z |{onaN'em ! (hot!)

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Chester

2004-05-26 16:11:16

Już od pewnego czasu dochodziły mnie słuchy, o pewnym graczu, który z pochodzenia jest Polakiem, ale na stałe mieszka w Anglii. Nieoficjalnie mówi się, że jest najlepszym Polakiem grającym w UrT, gdyż chyba jako jedyny zarabia za granie, a a także zdobył kilka cennych nagród poprzez zajęcie czołowych miejsc w różnych turniejach. Poniżej możecie przeczytać wywiad z |{onaN'em, dzięki czemu poznacie go bliżej.

Chester: Na początek przedstaw się czytelnikom eSports.pl, jak masz na imię, nazwisko i coś o swojej osobowości.

[list][*]|{onaN: Nazywam sie Grzegorz "|{onaN” Milczek i mieszkam w Anglii. W naszego wpsanialego urbana gram juz od 2 lat, zdobywajac po drodze rozne miejsca w turniejach. Mam 24 lata.[/list]

Chester: Jak zaczęła się Twoja przygoda z UrT?

[list][*]|{onaN: 2 lata temu, to byla bodajze beta 2.0 wtedy chyba. Bylem u kolegi Toma, ktory pokazal mi gierke. pozniej sam zainstalowalem sobie i zalozylem moj 1szy klan z Tomem [ :* ].[/list]

Chester: Jesteś Polakiem, więc czemu mieszkasz w Anlgii? Długo tam już żyjesz?

[list][*]|{onaN: W Angli mieszkam juz 12 lat, wyjechalem tam razem z rodzicami ktorzy mieli tu prace i nawet mi sie tu podoba. Ladny kraj duzo ciekawych miejsc, zapraszam.[/list]

Chester: Jak oceniasz Anglików? Tęsknisz za Polską?

[list][*]|{onaN: Mili i uprzejmi ludzie, zawsze ci ktos pomoze jezeli tej pomocy potrzebujesz. W Polsce nie bylem dlugo, bo ostatnio 4 lata temu, ale tak tesknie. Chetnie bym przylecial ale niestety narazie nie mam funduszy.[/list]

Chester: W jakich klanach grałeś? Który z nich wspominasz najlepiej?

[list][*]|{onaN: Gralem w dwoch klanach. pierwszy to byl ten zalozony przeze mnie i toma o nazwie urban robbers. Natomiast drugim i ostatnim klanem w ktorym gralem byl sk - sick killers. Oba bardzo milo wspominam a takze ludzi ktorzy w nich grali.[/list]

Chester: Jakie są Twoje największe osiągnięcia jeżeli chodzi o zajęte miejsca na zawodach?

[list][*]|{onaN: W Angli bylo kilka wiekszych i mniejszych turnieji. moim najwiekszym osiagnieciem bylo zajecie 1szego miejsca w EC - england cup. Byl to turniej tylko dla brytyjczykow jak nazwa mowi.[/list]

Chester: Ile wygrałeś kasy na tych wszystkich imprezach i co z nią zrobiłeś?

[list][*]|{onaN: Nie liczylem lacznie, nagrody nie sa najwazniejsze. Pamietam ze na jednym z turnieji za zajecie 2giego miejsca dostalem monitor lcd 17". Na ostatnim turnieju zobaczyli mnie wkoncu sponsorzy z czego jestem bardzo zadowolony.[/list]

Chester: Sponsorzy? Masz już jakiegoś oficjalnego sponsora? Jeśli tak, to co dostajesz od niego?

[list][*]|{onaN: Oficjalnym sponsorem jest reebok. Jestem zadowolony ze wspolpracy z ta firma. Wzamian za dopisek przy nicku -rbk sponsoruja wszystkie wyjazdy a takze sprzet. Ostanio dostalem nawet nowe buty.[/list]


Chester: Czy miałeś prozocyje od Anglików by grać w ich drużynie narodowej?

[list][*]|{onaN: Niestety nie. Mam paszport brytyjski ale nie dostalem oferty gdyz wszyscy wiedza ze tak naprawde jestem polakiem. Nie dostalem takze propozycji od polskiego kapitana co mnie troche smuci.[/list]

Chester: Grasz na Polskich serwerach?

[list][*]|{onaN: Polskie serwery... Wszyscy wiedza, nie musze chyba ukrywac, ze sa to jedne z najgorszych. Niestety nie gram na PL gdyz sie nie da normalnie. najczesciej mozna mnie spotkac na angielskich, sporadycznie wchodze na NL.[/list]

Chester: Jak oceniasz Polaków grających w Urban Terror? Może jakaś mała rada dla nich?

[list][*]|{onaN: Nechcialbym tu nikogo obrazac ale lamy pierdol*** sa.[/list]

Chester: Słyszałeś może opinie, że jesteś najlepiej grającym Polakiem na świecie w Urban Terror? Co o tym sądzisz?

[list][*]|{onaN: Slyszalem nie raz na serverach, ze dobrze gram. Ale zebym byl najlepszy.. chyba mi jeszcze daleko, zreszta ciezko powiedziec gdyz nie mialem okazji zmierzyc sie z jakims polakiem.[/list]

Chester: Dziękuję Ci za wywiad, dzięki temu Polska scena pozna Cię nieco bliżej, bo nie wiem czy wiesz, ale jesteś mało popularną osobistością u nas w kraju. Jak chesz to pozdrów kogoś.

[list][*]|{onaN: Pozdrawiam babcie, ktora wlasnie zmarla i dziadka ktory mial z babcia wypadek i nie wiadomo czy wyjdzie z tego calo. Narazie.[/list]

__

Użytkownik
screem

2004-05-26 16:31:09

fakt, gralem raz z gosciem ladnie siekal. nawet nie wiedzialem ze to polak :)

__

VIP
bizzare

2004-05-26 18:07:04

omfg! to chyba nie ten na zdjeciu ! :DD

__

Użytkownik
Chester

2004-05-26 18:15:35

To niestety on :)

__

VIP
bizzare

2004-05-26 19:05:47

co to rwa jest ? zyrafa ?:DDD

__

VIP
b0b3k_

2004-05-26 19:25:10

wtf ffs kto to jest? =p

__

Użytkownik
tt

2004-05-26 20:35:25

Chyba za duzo sciagal za mlodu :D

__

VIP
bizzare

2004-05-26 21:13:55

chyba tak :P

__

VIP
OnliNE

2004-05-27 09:58:01

omg.. nie chce być nie wscipski.. ale gdzie on sie chował ze tak dziwnie wygląda ;>

__

PRO
sxl

2004-05-27 11:51:34

ALE JAJA ^^
!

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2004-05-27 14:59:11

Csr...On najlepszym Polskim graczem na świecie? Oj...pierwszy raz o nim słysze dlatego, aż tak mnie to zdziwiło. Propozycji chłopak nie dostał, bo kto wiedzial, że on gra wogle...Chyba zawitam do niego i zagram te jego 1-1 ;d

__

Użytkownik
Chester

2004-05-27 15:13:21

Skoro byłeś kapitanem, to powinieneś znać wszystkich liczących sie polaków którzy garją w UrT, nie tylko tych z Polski.
Pozatym napisałem nieoficjalnie - to coś znaczy chyba?

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2004-05-27 15:24:41

Przyznaj, ze sam go nie znales, ani dobrze nie wiedziales, ze on gra w Anglii i jest liczącym się graczem. Nie musiałem go w cale znać, byłby chętny to by zgłosił się.

__

VIP
b0b3k_

2004-05-27 17:15:33

Phi jeden gracz w ta czy w ta ... :P i tak go nie widzialem nigdy ani nie znalem i nie znam :o

__

PRO
sxl

2004-05-27 18:28:38

hahhahaha!!

__

VIP
b0b3k_

2004-05-27 18:31:54

=] a plusa skąpisz ?:PPPPPPPPPPPPP

__

Użytkownik
Chester

2004-05-27 20:04:56

Może i nie znałem, ale jakbym był akpitanem to bym pewnie znał :P Ale nie ważne, dajmy spokój :P Chłopak naprawdę wymiata, ostatnio udało mi się go przekonać do holenderskich serwerów [ GameServers ] i tam może go spotkacie.

__

Użytkownik
grubka

2004-05-27 20:30:59

pytanie 5 od konca ....
muahahahahahah za kogo on sie uwaza ?;D
"Mam paszport brytyjsk[...]i"
buahahahhahaha
its real pr0 player :))

__

Użytkownik
ethical

2004-05-27 22:36:48

siedze na tej scenie tak dlugo, pierwsze slysze zeby ktos taki istnial.
./ufo :)

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2004-05-30 01:29:52

Widzisz, a mi chester kit wciska, że powinienem go znać :) jeszcze narzeka, że się nie odezwałem do niego, jesli miałby chęci to by zgłosił się ;]

__

Użytkownik
DudE

2004-05-31 08:33:51

dokladnie kto to jest? a co do tego ze lamy jestesmy pierdo**e? roofl ile klanow z GB siedzie w pofajdanym CB? ja znam tylko UrP, i do tego trodno powiedziec zeby to byl ownerski tim.... i juz sie zdenerwlem:/

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2004-05-31 13:55:31

Już wiem, dlaczego to jest jeden z najlepszych tam graczy ;d Ponoć jest to brat Deadsiego, więc ciekawe dlaczego my o tym nie wiemy? widocznie jest słabym graczem, gra w jakimś hmmm...słabym klanie. Nie rozumiem tamtego typa, dajcie mi namiary na niego, chętnie z nim zagram; ]

__

VIP
mat1x

2004-06-01 00:25:23

LOL. Dopiero zauwazylem ten topic. Koles na zdjeciu wyglada jakby sobie szyje od zyrafy przeszczepil :O. Masakra. Pewnie jak gra to kooka ludziom w monitor i dlatego jest taki dobry :P.

__

VIP
b0b3k_

2004-06-01 07:46:47

dlatego ma mieszkanie dwu poziomowe na 1wszym poziomie ma komp klawe i myche a na drugim monitor i glosniki a miedzy przejsiecm ma wywiercona dziure na szyje zeby sufit nie byl maly :D

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2004-06-01 13:33:08

matix, to nie jest On ;] hehehe

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6998 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie