Sennheiser PXC450 !!!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
iVon3ry

2008-07-24 16:55:08

Model PXC 450 to wokółuszne high-endowe słuchawki do podróży wyposażone w system aktywnego tłumienia hałasu NoiseGard™ 2.0 oraz funkcję TalkThrough oferujące najlepszą możliwą izolację akustyczną od otoczenia. Bezprecedensowe doznania dźwiękowe podczas słuchania 'w ruchu' słuchawki PXC 450 zawdzięczają przegrodzie pochłaniającej działającej w połączeniu z membranami duofol zapobiegającymi powstawania niechcianych oscylacji co zapewnia bardzo naturalne i zbliżone do rzeczywistego brzmienie dźwięku.

NoiseGard™ to system aktywnego tłumienia hałasu wstępnie rozwinięty przez firmę Sennheiser dla potrzeb pilotów wymagających dobrej jakości dźwięku oraz skutecznej ochrony przed dźwiękiem z zewnątrz w bardzo hałaśliwym otoczeniu. NoiseGard™ tłumi zewnętrzny hałas w oparciu o fizyczną zasadę fali dźwiękowej i fali przeciwnej.

NoiseGard™ 2.0 stanowi udoskonalenie wersji NoiseGard™ charakteryzujące się zoptymalizowanym projektem obwodów elektronicznych i jeszcze bardziej wydajnymi układami przetwarzającymi. Wyposażony jest również w lepsze mikrofony odpowiedzialne za 'zbieranie' niechcianych dźwięków. Specjalnie przygotowane algorytmy filtrowania umożliwiają poprawę aktywnego tłumienia do wartości 90% (23 dB). Istnieje oczywiście możliwość wyłączenia systemu NoiseGard™ i korzystania jedynie z tłumienia pasywnego.

Użytkownicy PXC 450 mogą komunikować się z osobami w sąsiedztwie bez zdejmowania słuchawek. Uruchomienie funkcji TalkThrough włącza mikrofony umieszczone na zewnątrz słuchawek co umożliwia 'wpuszczenie' dźwięku z najbliższego otoczenia. Jednocześnie niechciane dźwięki z otoczenia jak hałas silników lotniczych są w większym stopniu eliminowane dzięki czemu do ucha dociera tylko głos sąsiada w formacie dźwiękowym wysokiej jakości.

Słuchawki są składane i wyposażone w etui transportowe, dwie baterie AAA oraz przejściówkę audio (2 x jack mono 3,5 mm + jack 6,3 mm). Regulacja głośności zintegrowana z odłączanym przewodem mocowanym z jednej strony słuchawek oferuje maksimum wygody dla użytkownika.
.

Cechy charakterystyczne słuchawek PXC 450:

- audiofilskie doznania muzyczne podczas słuchania muzyki 'w ruchu': wyjątkowa jakość dźwięku dzięki zastosowaniu przegrody pochłaniającej oraz membran duofol
- system aktywnego tłumienia hałasu NoiseGard™ 2.0 zapewnia najlepsze możliwe tłumienie dźwięku z zewnątrz (nawet o 90 %)
- funkcja TalkThrough pozwala na komunikowanie się z otoczeniem bez zdejmowania słuchawek
- wygodny kontakt z uchem oraz bardzo dobre tłumienie pasywne dzięki zastosowaniu wokółusznych nauszników oraz pałąka wykonanych z najlepszych materiałów
- regulacja głośności bezpośrednio w słuchawkach
- idealne dla osób 'w ruchu': wygodne, solidne słuchawki o składanej konstrukcji
- możliwość pracy nawet przy wyłączonym systemie tłumienia aktywnego
- idealne do pracy z pokładowymi systemami audio-video odtwarzaczami MP3 i innymi przenośnymi źródłami dźwięku.
- zastosowanie materiałów najwyższej jakości, wymiennych nauszników oraz kabla zwiększają żywotność słuchawek
- w zestawie wszystkie akcesoria: etui, przejściówki audio i baterie

Dane techniczne:

Impedancja 150/750 Ohm
Połączenie jack 3,5 mm kątowy
Pasmo przenoszenia 8 - 28000 Hz
Dynamika SPL 108 dB
Czas pracy bateryjnej (1 x AAA) 16 godz
Tłumienie pasywne do 32 dB
Tłumienie aktywne NoiseGard do 23 dB
Zniekształcenia harmoniczne THD

www.sennheiser.co.uk/uk/icm.nsf/root/500643

jak sadzicie sa warte uwagi bo jutro zamierzam je kupic

moze ktos poleceic jakas karte zawnetrzna na lany?

__

Użytkownik
iVon3ry

2008-07-24 16:59:57

^^

__

VIP
Preak

2008-07-24 17:44:36

moze [url=http://allegro.pl/item403656016_asus_xonar_u1.html]xonar u1[/url]?

__

Użytkownik
Kaczor

2008-07-24 17:51:20

kał warte jak za te cene, ale ok

Co do karty tez tego xonara bym wzial.

__

VIP
Eragorn

2008-07-24 17:59:36

Ale pidżies grał w tyh mushlak roshumiesz!

__

VIP
Hakan

2008-07-24 18:01:34

Za ta cene kup sobie Beyerdynamic DT 770 (akurat te, bo sa zamkniete) i jeszcze Ci zostanie...

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

Użytkownik
Rzeźnik

2008-07-24 18:10:10

tak chciałem przy okazji zapytać: koss td85, da się w nich wytrzymać :> ?

__

Użytkownik
iVon3ry

2008-07-24 18:21:05

o jaka cene wam chodzi bo ja kupuje za 160 funtow i wierze ze sie sprawdza bo testy wyciszenia robia na mnie wrazenie chyba niema lepszych sluchawek na lany

__

Użytkownik
exile

2008-07-24 22:49:45

Co za różnica czy grasz na steelsoundach, senkach, sony etc? Jeśli ktoś ma zintegrowaną kartę dźwiękową to i tak nie usłyszy dużo większej różnicy po kupnie słuchawek o parę klas lepszych.

__

VIP
El_Matador_SSJ

2008-07-24 22:57:05

usłyszy, słuchawki to element, na ktorym tracimy najwięcej jakości, no chyba, że mamy do dyspozycji sprzet klasy audiofilskiej xD

__

VIP
reaktiv

2008-07-24 23:00:20

Dlatego pyta tez o zewnetrza karte dzwiekowa, ktora moze sobie w domu tez podpiac.


Np to co dali wyzej, tego Asusa, albo Creative Xmod X-Fi.

__

Użytkownik
exile

2008-07-25 02:20:29

Widzisz, grałem bardzo długo na słuchawkach Plantronics .90, później na SteelSound 5Hv2, i na końcu testowałem przez spory okres Sennheisery hd555. Dopóki nie wymieniłem karty dźwiękowej to w grach niewiele się zmieniło oprócz głębszych niskich tonów i ciut wyraźniejszego dźwięku. Dopiero po zmianie źródła dźwięku w komputerze usłyszeć można kolosalną różnicę w grach, filmach, muzyce ;]

__

VIP
El_Matador_SSJ

2008-07-25 06:47:34

w takim wypadku musiałeś mieć fatalną integre, a właściwie słabe wyjście analogowe, ja słuchawki podłączam pod amplituner.

__

Użytkownik
iVon3ry

2008-07-25 08:24:05

dlatego kupuje jeszcze zewnatrzna asusa bo przyda mi sie do lapa a w stacjonarce mam xfi

__

Użytkownik
iVon3ry

2008-07-25 08:37:33

dlatego kupuje jeszcze zewnatrzna asusa bo przyda mi sie na lany i do lapa a w stacjonarce mam xfi

__

Użytkownik
tobster

2008-07-25 08:47:32

Jakaś dźwiękówka na Express Card jest już :> ?

__

Użytkownik
GrooBer

2008-07-25 09:36:31

X-Fi Extreme Audio Notebook

Mam i nie narzekam póki co.

__

Użytkownik
iVon3ry

2008-07-25 11:13:57

nie pod usb bo nie wykorzystalbym jej na lanie a nie zamierzam grac na zintegrowanej

__

Użytkownik
iVon3ry

2008-07-25 21:04:17

sluchawki juz zamowilem teraz tylko karte musze wybrac

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1379 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie