PGS.eSp.plGATE?!?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
makeer

2008-02-28 00:01:48

Z góry napiszę, że WSZYSTKO to co jest poniżej przeze mnie napisane jest TYLKO I WYŁĄCZNIE MOIM ZDANIEM.

Wolałem napisać, bo zauważyłem, że parę osób ma problemy z rozróżnianiem osobistego stanowiska autora, a serwisu.

Temat topicu chyba mówi sam za siebie o czym chcę napisać. Zmotywowałem się by skomentować zaistniałą aferę ze względu na dość przytłaczający charakter obecnej sytuacji na linii PGS eSports.pl. Parę tematów temu już zaobserwowałem kłótnię guandi'ego z rr'em. Teraz artykuł Księcia plus “ostra riposta” PGS'u, czyli tak zwane sprostowanie o charakterze gorzkich żali Czesia z serialu “Włatcy móch”. Na koniec deserek zaserwowany przez pana s2e pod tajemniczym nagłówkiem “eSp kradnie więcej niż pgs?". Przeczytałem wszystkie tematy i komentarze. Generalnie odbieram to jak trzecią ligę niewidomych w bierki. O co kur..de chodzi?!

eSports.pl, portal traktujący o gamingu, słynący z tego co jest pisane. Ogólnie znany na polskiej scenie esportu.
PGS, multigaming klan i portal esportowy, słynący ze “złotej piątki” i Krzycha. Z pewnością nie z tego co jest pisane.

Jeśli ktoś miał w szkole zbiory to się zgodzi ze mną, że częścią wspólną tych zbiorów jest m.in. esport. Nasuwa mi się w tym momencie pytanie. Dlaczego eSp i PGS, w dobie słabej pozycji esportu w kraju, zamiast się wspierać i promować tą dziedzinę, wbijają sobie noże w plecy? To nie Anglia, gdzie Polak Polakowi dupę obrabia. Może jednak się mylę?

“Dupa, a nie robota” cytują Kiepskiego. Styl, którym toczy się batalia pozostawia wiele do życzenia i tu z pewnością większość się ze mną zgodzi. O ile tekst opublikowany przez Księcia jest jeszcze w miarę do przyjęcia (pomijam już wątek dowodowy i udokumentowania zawartych argumentów i danych, ponieważ nie jestem ani wstanie tego sprawdzić ani na tyle zainteresowany a tym bardziej poinformowany) tak sprostowanie PGS'u to już totalne dno. Ognia dorzuca s2e postem, który mnie wręcz rozbawił. Generalna żenada i ogólny "żal”. Nie omieszkam wspomnieć o wątku gaundi'ego, który "świetnie” reprezentuje swoich pracodawców na łamach eSp i nie tylko. Podpisując się pod czymś tak, prawie że, debilnym jak to sprostowanie wzbudził we mnie co najmniej zniesmaczenie. Wydaje mi się, że jego następnym pracodawcą może być chyba tylko FAKT. Smutne. Pytam również eSp, co miała na celu publikacja takiego materiału? Wiadomo przecież było, że odbije się to głębokim echem w światku esportowym. Popularność drogą plotek i pomówień czy chęć przedstawienia prawdy kontrowersyjne sytuacji? Jeśli to drugie to gdzie dowody? Nie widziałem dotychczas żadnej umowy itp., także bardziej kwalifikuje się ten artykuł na plotkę z pudelka rodem.

Osobny akapit tej sprawy to komentarze. Jak to zwykle bywa każda afera rodzi nowych “specjalistów” i “biegłych”. Tu nie mogło być inaczej. Zaczęło sie robienie screen'ów, wyciąganie ip, log'ów itp., itd. Prawda, jakże smutna, wyszła i tak w wielu przypadkach owych “detektywów” dość szybko na jaw uwidaczniając tylko pustą polemikę autorów, chcących zaistnieć na scenie. Przykre. Ludzie mają mózgi po to, aby najpierw myśleć potem robić, nie na odwrót.

Na zakończenie napiszę tylko jak bardzo jestem zażenowany i zniesmaczony tą sytuacją... jestem bardzo.

DO MODERATORÓW: Jeśli mój post zostanie zablokowany proszę o pm z przyczyną, bym mógł poprawić zaistniałe błędy.

DO KOMENTUJĄCYCH: Proszę przeczytać pierwszy akapit trzy razy. Pomyśleć i wtedy komentować. Tych, którzy mają to w nawyku serdecznie pozdrawiam.

UPDATE Moimi przemyśleniami nie miałem na celu wzbudzania nowej bądź nowych kłótni i sporów!

Bartosz 'maker' Cłapiński

__

Użytkownik
BezimiennyJoe

2008-02-28 00:36:04

Czyżby głos rozsądku?

Ja również uprzejmie proszę, o przemyślenie komentarzy nawet pięć razy jeśli trzy nie wystarcza. Nie piszcie co Wam do głowy przyjdzie, ale zastanówcie się, ułóżcie zdania, poprawcie błędy. Wysilcie się by zawartość była zachęcająca. Zostanie to wynagrodzone podobnym postem kogoś innego, co z kolei może prowadzić do ożywienia i zwiększenia poziomu intelektualnego dyskusji. Piszcie tak jakby każdy Wasz komentarz miał być ostatnim. Dziękuję

PS. Chciałbym pozdrowić wszystkich ludzi trzeźwo myślących. :)

__

Użytkownik
makeer

2008-02-28 00:49:05

Prędzej załamania i bezsilności.

__

VIP
marikkkk

2008-02-28 01:01:24

Po kazdej wojnie nastaje pokoj, czy bedzie tak tez w tym przypadku;)?

Moze wkoncu zrozumia ze im to na dobrze nie wyjdzie. Wiem ze jeden drugiemu latwo nie odpusci i wrogowi reki nie poda, ale jestem przekonany ze gdyby ktos zrobil taki pierwszy ruch w dobra strone to by moze cos z tego wyszlo.

Ogolnie to esports.pl na tym traci swoich uzytkownikow bo z tego co widze kazdy ( nie licze trolli ) ma tego dosc. Wchodza na strone by poczytac co sie dzieje na swiecie a tu w komentach a co gorsze w np. felietonach jeden drugieo usiluje oczernic. Dziwna polityka byla takze jezeli chodzi o zombka.

PGS znam ich tylko z cs'a, nic mnie do tej strony nie ciagnie wiec nie bede tez o niej nic pisac.

Nie ma sensu sie rozpisywac bo kazdy to i tak wie, a i tak nic nie zrobi w ta strone by bylo lepiej. Ale wazne ze cos sie dzieje i jest reklama nie?

__

Użytkownik
LaM

2008-02-28 02:11:51

"Na zakończenie napiszę tylko jak bardzo jestem zażenowany i zniesmaczony tą sytuacją... jestem bardzo. " XDDDDDD

Eee tam pitolicie :D Ja tam wole czytac whine i flejm w komentach :P

__

Użytkownik
andrzejq

2008-02-28 07:43:46

Czytałeś pierwszy akapit tematu czy już chcesz przed wszystkim popisać się sra*iem na zasady, prośby i normalną rozmowę między użytkownikami, której poziom merytoryczny i intelektualny będzie troszkę wyższy niż poziom panelu prysznicowego co?

A tak ode mnie to owszem maker w wielu aspektach całej tej pomyłki (wybaczcie inaczej się tego nazwać nie da) ma rację tylko istnieje pewien problem. My jesteśmy tacy super ekstra elo mądrzy i fakt faktem chyba najlepiej byłoby beż takich problemów, możemy się jak nie wiem co starać wytłumaczyć to obu stronom. Jedna się zgodzi druga nie. Widzicie niestety żeby doszło do jakiegoś kompromisu muszą się zgodzić obie strony. Niestety niektórym osobom wytłumaczenie, że tak jest lepiej, graniczy z cudem.

Propo marika. Marik jedną ręką będą zawierać pokój, a druga znowu sięgnie po nóż, który przy sprzyjających wiatrach najpóźniej wyląduje w plecach konkurencji po 3-4 miesiącach spokoju. Niestety póki na świecie żyją ludzie będą i wojny. Póki będą wojny będzie burdel. Póki będzie burdel świat będzie się dzielił na tych co walczą, trolli dolewających oliwy do ognia i normalnych starających się przemówić do rozsądku całej reszcie.

Pozdro i elo

__
Sygnatura SPAM !

VIP
samolot

2008-02-28 08:28:05

nie masz zielonego pojęcia o tym co się dzieje w okół Ciebie, a wypowiadasz się jak jakiś ekspert ;x

__

VIP
marikkkk

2008-02-28 08:38:13

To juz predzej wy jestescie zapatrzeni w siebie i nie widzicie swoich bledow. Ja pisze to co widze i jakbys byl na moim miejscu to bys wiedzial o co chodzi, zreszta jak sam widzisz nie tylko ja tak mysle.

__

Użytkownik
reurion

2008-02-28 08:56:40

jak wszedłem po 4 dniach bez neta zobaczylem tyle postów w obu tematach to się przestraszyłem wchodząc to chciałem poczytac trochu a nie szukać dziury w całym imo wojna narazie 1;0 dla esp.pl bo PGS jest na straconej pozycji przez MMV :D

__

Użytkownik
LaM

2008-02-28 09:25:50

Ale o co ci chodzi :D ? Nie wyspales sie czy co ?

"czy już chcesz przed wszystkim popisać się sra*iem na zasady, prośby i normalną rozmowę"

Tak :D O to mi chodzilo Kurcze rozgryzles mnie.

PS: Niewiem jaki masz panel ale moj jest wysoki :OOOO

__

Użytkownik
s2e

2008-02-28 09:37:17

Od siebie mogę dodać parę zdań wyjaśnienia.
Pisząc wczorajszy temat, nie sugerowałem się stricte sytuacją z PGS (bo nie interesują mnie dokładnie ich poczynania, a cała ta afera - dokładniej charakter i przebieg afery), a jedynie posłużyłem się zaistniałą ostatnio niejasnością właśnie (czy wojenką) pomiędzy tymi serwisami, by pokazać, jak łatwo jest atakować innych, a jak trudno jest przyjmować atak. Chciałem pokazać tę różnicę.
Esports zarzucił wiele PGS, tym samym PGS musiał się bronić.
Wczoraj ja zarzuciłem coś esports, tym samym oni musieli się bronić.
Czy się obronili? Chyba widać, że nie do końca, bo sam redaktor naczelny przyznał, że to "nie jego działka".


__

Użytkownik
e2

2008-02-28 09:48:42

bo nie on odpowiada za kod?

__

Użytkownik
s2e

2008-02-28 10:00:31

No właśnie. Odezwało się wczoraj kilkadziesiąt osób, które nic nie wiedzą o sprawie, a piszą i stawiają takie argumenty, jakby przynajmniej odpowiadali za stronę techniczna tego serwisu.
Sęk właśnie w tym, że wypowiedziała się cała armia ludzi, która mi nawytykała, a nie wiedzą o co chodzi, albo są na tyle niekompetentni, że nic nie wnieśli do tematu. Nic.
Bo na chwilę obecną, jak postawiłem argument, to nikt go nie podważył sensownym komentarzem.

__

Użytkownik
e2

2008-02-28 10:08:13

odpowiedział, że banner jest ukryty bo liczyli, że może kiedyś nawiążą współpracę po raz drugi. Wiadomo, że łatwiej jest ukryć i odkryć niż wkomponować go od nowa bo mogą stronę rozsypać :). A ty się niepotrzebnie denerwujesz...

__

Użytkownik
Wyrocznia

2008-02-28 11:19:21

Widze, ze niestety polowa uzytkownikow tego serwisu to co najwyzej CHomo sapiens, a nie homo sapiens.

Jestem bardziej niz pewien, ze podczas powstawania e-sports.pl zalozyciel mial w planach ''no bedzie serwis i przy okazji reklamki walne zeby troche kaski wpadlo''. Jezeli ktos krytykuje ta postawe to jest po prostu glupcem. Spytajcie sie rodzicow czy oni pracuja za darmo. Jestem pewien, ze nie. Dla mnie jest to najnormalniejsza rzecza, ze tworzac ten serwis chcieli miec jakies wynagrodzenie. Pomijajac wszystko pewnie nie zdajecie sobie sprawy ile moglo trwac tworzenie takiego serwisu - ja tez nie, ale boje sie o tym pomyslec. Macie portal na ktorym na biezaco macie wszystkie newsy e-sportowe, macie komentarze, macie wszystko, ale oczywiscie Polakowi dogodzic trudno. Moze ktorys z was stworzy taki serwis z taka popularnoscia i bedzie siedzial dziesiatki godzin tygodniowo robic wszystko za darmo zeby potem otrzymac zaplate w komplementach typu ''ty je**** zlodzieju''. Ja bym tego nie wybral dlatego popieram reklamy na e-sports.pl i tym samym jakiekolwiek wynagrodzenie dla redaktorow.

Co do PGS. Zapewne zalozyciele nie spodziewlai sie, ze zakladajac klanik rozrosnie sie on do takich rozmiarow i takich powaznych sponsorow przyciagnie. Zapewne jak zobaczyli $$ na koncie to zglupieli, ja bym zreszta tez zglupial. Jedyna osoba nadajaca sie do zarzadzania tego typu klanu jest jakis cholerny filantrop, dla ktorego takie pieniadze to grosze. Ale oczywiscie teraz wszyscy pokazuja sie publicznie co to nie oni, jacy z nich PGS RANGERS i co to oni by nie zrobili. Swoja droga gdybym mial dostep do takiej kasy dawno by juz byla na moim koncie, a teraz bym wygrzewal tylek na jakichs cieplych wyspach. Oczywiscie nie popieram takiego dzialania, tylko chcialbym zebyscie zwrocili uwage na ta sprawe takze z innej strony.

__

Użytkownik
s2e

2008-02-28 11:31:25

Ale nie reklama, która jest schowana, jak chociażby w lipcu 07, kiedy to były ukryte aż 4 boxy reklamowe.
Czy Ty czuł byś się komfortowo gdybyś wiedział, że płacisz za reklamę której nikt nie widzi? Jeśli tak, to dołącz do grona osób które czują się dobrze z tym, że są oszukiwani.
Wszystko bynajmniej na to wskazuje.

Nie pisz wielkich przemówień na temat pracy charytatywnej, pracy za darmo czy innych tego typu, bo to naprawdę nie o to tutaj chodzi.

__

Użytkownik
Wyrocznia

2008-02-28 11:33:35

A nie pomyslales, ze te reklamy byly juz nieaktywne tylko byly dlatego na stronie, aby przy ewentualnym wznowieniu wspolpracy nie babrac sie w tym od nowa? Bo jak pamietam to one nie byly ukryte caly czas ;)
Ale spojrz na to z ludzkiego punktu widzenia bo caly czas probujesz udowodnic, ze sa zlodziejami. Gdybys spedzil czas na tworzeniu tego serwisu mozna powiedziec liczony juz w miesiacach, nie chcialbys miec z tego zadnych korzysci?

__

Użytkownik
buzzek

2008-02-28 11:44:56

Sprawa jest chyba prosta. Esports.pl w kodzie swojej strony może trzymać wszystko, co im się żywnie podoba, nawet linki do nagich zdjęć Paris Hilton. Ci, którzy zamieszczają tutaj swoje reklamy, na pewno mają swoje sposoby, aby sprawdzić, czy wszystko jest OK.
A osoba odpowiedzialna za kod strony pozostawiła boxy reklamowe, aby w przyszłości móc je łatwo przywrócić, bądź włączyć nowy, używając funkcji kopiuj - wklej, zmieniając tylko obrazek.
Oszczedność czasu, bo nie trzeba przepisywać linijek kodu. I jeżeli ktokolwiek widzi w tym wielka aferę, to chyba musi być spokrewniony z Macierewiczem :P
No a poza wszystkim, jeśli coś Ci nie pasuje w tym serwisie, przestań wchodzić, znajdź sobie inny, a jeśli czujesz społeczny obowiązek powiadomić o 'przekręcie', to złóż może zawiadomienie do prokuratury?

__

Użytkownik
Wyrocznia

2008-02-28 11:48:45

A nie pomyslales, ze te reklamy byly juz nieaktywne tylko byly dlatego na stronie, aby przy ewentualnym wznowieniu wspolpracy nie babrac sie w tym od nowa? Bo jak pamietam to one nie byly ukryte caly czas ;)
Ale spojrz na to z ludzkiego punktu widzenia bo caly czas probujesz udowodnic, ze sa zlodziejami. Gdybys spedzil czas na tworzeniu tego serwisu mozna powiedziec liczony juz w miesiacach, nie chcialbys miec z tego zadnych korzysci?

__

Użytkownik
s2e

2008-02-28 11:53:50

Oczywiście, że pracownikowi należy się stosowne wynagrodzenie. Tak jest wszędzie i tak powinno to działać. Z tym nie co się spierać.

Sęk w tym, że tej reklamy nikt nigdy nie widział, ale ciągle jest w kodzie. To już raczej podchodzi o nieuczciwość, prawda?

__

Użytkownik
garo

2008-02-28 12:57:33

A więc twierdzisz, że korporacja typu SteelSeries na przestrzeni 2 lat nie sprawdziła ani razu, czy te reklamy się ukazują? A nawet jeśli sprawdziła, że się o nie nie upomniała?

Kontrakt na reklamę ze SS wygasł jakiś czas temu i nie wyświetlamy żadnych reklam tej firmy. Te kilka wierszy w kodzie to tylko pozostałość po tej współpracy. Dlaczego nadal jest w kodzie? A po to, żeby w przypadku nawiązania nowego kontraktu z jakąś firmą nie trzeba było grzebać w kodzie (wiemy jak kochacie zawieszki strony), tylko po prostu podmienić linki.

Cały czas marudzisz, że to oszustwo. Czy ty, albo jakikolwiek inny użytkownik zostaliście oszukani? Czy odczułeś w swoim portfelu rzekome oszustwa eSp? Nie sądzę.

I ostatnia kwestia. Ktoś tu zarzucił, że nieudolnie się bronimy? Ale przed czym mamy się bronić!? Takie bzdury to tylko w żart można obrócić ;) Jeśli niedawny artykuł także jest kłamstwami, czy wymysłami wyssanymi z palca (teoria oczywiście PGS), to dlaczego oni nie potraktowali tego w taki sposób, jak my potraktowaliśmy Twoje zarzuty? Od razu na szybko i z błędami pisane oświadczenia, quasi-artykuły... Może mają coś do zarzucenia i niczym mała dziewczynka machają w obronie rączkami na lewo i prawo?

__

Użytkownik
s2e

2008-02-28 13:32:02

Odwócę na chwilę Twoje słowa:
"Czy ty, albo jakikolwiek inny użytkownik zostaliście oszukani? Czy odczułeś w swoim portfelu rzekome oszustwa eSp? Nie sądzę."
Czy ktoś z esports czuje się oszukany przez PGS? Czy odczuliście w swoim portfelu rzekome oszustwo PGS, że staracie się im to na silę udowodnić? Jeśli nie, to po co to robicie?
Widzisz, łatwo odbija się piłeczkę słowną. A jak trudniej z tego się wybronić?

Inny wątek. Komentarze w języku HTML wstawia sie przez "< !-- tekst -->" a nie przez width=0 height=0. Hm?

__

Użytkownik
Wyrocznia

2008-02-28 13:32:27

Dokladnie, gdyby niczego nie bylo na rzeczy to PGS nie probowalby sie tak panicznie bronic, a jedynie wystosowalby oswiadczenie.

__

Użytkownik
Wyrocznia

2008-02-28 13:32:45

Dokladnie, gdyby niczego nie bylo na rzeczy to PGS nie probowalby sie tak panicznie bronic, a jedynie wystosowalby adekwatne oswiadczenie.

__

Użytkownik
s2e

2008-02-28 13:32:55

Patrz 2 akapit komentarza #21.

__

Użytkownik
garo

2008-02-28 13:41:03

Nie, nikt z eSp nie został oszukany przez PGS. W jaki sposób miało by to zadziałać? Mieliby podawać nam fałszywe wyniki swoich meczów. Przykład oczywiście luźny.

Chyba zapomniałeś o jednej istotnej kwestii. Jako serwis e-sportowy musimy informować czytelników o takich sprawach. To tak jakby sąsiad widząc, że dom obok jest właśnie okradany nie zadzwonił na policję. Zbieramy informacje, a kiedy wszystko układa się w logiczną całość pokazujemy to opinii publicznej. Taka jest nasza rola.

Nie jest naszym "widzimisie" prowadzenie śledztwa o finansach PGS. Wiemy - publikujemy

__

Użytkownik
s2e

2008-02-28 13:51:46

By nie dublować słów napiszę, że dość ciekawe wyjaśnienie napisał niejaki "mst" na stronie PGS w komentarzu pod artykułem "Quasi-profesjonalne dziennikarstwo quasi-profesjonalnego serwisu".

Pozwolę sobie jednak zacytować część:
"Dochodzi tutaj do paradoksu. Właściciel, czyli Shooters.pl nie powinien zezwolić na publikację oszczerczego materiału, a dziennikarz (jeśli nim w literze prawa rzeczywiście jest) powinien rzetelnie i z super dokładnością zbadać opisywane liczby czy fakty. To jest wpisane w jego zawód. Jednak "nasz" autor postąpił nielogicznie. (...) Tym bardziej śmiesznie przytaczany IRC czy google..."

Inna wątek. Napisałeś: "
Nie, nikt z eSp nie został oszukany przez PGS. W jaki sposób miało by to zadziałać?"
Ja też się nie czuje oszukany przez eports, jednak jeśli zauważyłem coś dziwnego w kodzie Waszej strony, napisałem o tym. Widzę, że nie przyjęliście tego dość pogodnie, tylko raz spokojnie odbieraliście zarzuty, a to ktoś przyznał mi rację, a i też zostałem zwyzywany.
A przecież dlaczego? Chciałem poinformować opinię publiczną. Mogłem oczywiście wątek zatytułować "Gdzie są reklamy na esports.pl, które widać w kodzie", ale jednak wolałem użyć coś, co Was zdenerwuje - sprowokuje.
Tak samo Wy postąpiliście, umieszczając ten artykuł o PGS. Można było delikatnie, Wy zrobiliście tak, by zdenerwowało to PGS - sprowokowało.
Teraz już wiesz o co mi chodzi?

__

Użytkownik
s2e

2008-02-28 13:53:27

Gdyby niczego nie było na rzeczy to by ludzie z esports nie robili ataku na moją osobę, tylko od razu napisali w czym rzecz z tymi reklamami.

__

Użytkownik
varfare

2008-02-28 14:17:22

napisali po czasie ale napisali, nie kazdy siedzi przed kompem 24/7 jak ty. z kolei pgs napisalo oswiadczenie ktore nic nie wnosi, jedynie stwierdza ze esp jest nieprofesjonalne gdyz pgs jest profesjonalne. 0 dowodow, 0 wyjasnien. na esp wytlumaczyli.

__

Użytkownik
Wyrocznia

2008-02-28 14:29:31

Nikt tutaj wjazdu na Ciebie nie robi, tylko po prostu tlumacza Ci dlaczego te ''rzekome reklamy'' sa na serwerze.

__

Użytkownik
ezekiel

2008-02-28 14:43:10

jak dla mnie to tym tematem nic nie wnosisz, powtarzasz to co zostalo juz napisane w komentarzach do felietonu ksiecia, odpowiedzi guandiego i tematu s2e

__

ex-Redaktor
exilek

2008-02-28 14:44:33

wjazd na ciebie to zrobili użytkownicy, a nie członkowie redakcji ;)

__

Użytkownik
s2e

2008-02-28 14:47:30

Już wcześniej napisałem, że dziwne to wszystko, bo komentarze w języku HTML wstawia sie przez < !-- tekst --> a nie przez width=0 height=0. Dla Ciebie nie jest to zastanawiające?

__

VIP
ZnowuJa

2008-02-28 15:06:44

Ja pragne dodac, ze lubie ciastka i kaszke.

__

VIP
JamJestZuras

2008-02-28 15:09:11

Wiosna wyszla, a teraz to trolle zaczna ale dawac po ląkach i pastwiskach.

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
garo

2008-02-28 15:41:28

Ale kogo to zdenerwowało? Nas?! Nie... Nas to rozśmieszyło. Jeśli nawet Naczelny obraca to w żart, to chyba oznacza, że się tym nie przejmujemy. I rzeczywiśćie tak jest, bo to co ty tutaj zaprezentowałeś to jakiś kiepski dowcip.

Przeleć się po komentarzach i zobacz ilu ludzi uznało Cię za debila. I jeszcze teraz wmawiasz, że Redakcja na Ciebie wjazdy robi? Pokaż mi tu jakiś atak? Sam wystawiłeś się na pośmiewisko to i ludzie się z ciebie śmieją.

Proponuję zakończyć temat. Wszystko zostało wyjaśnione, a powoli się żałośnie robi...

__

Użytkownik
s2e

2008-02-28 15:48:20

Sęk w tym, że Wy jako redakcja macie jakieś niewielką wiedzę na temat serwisu - przynajmniej tak z tego wynika, a i też nikt nie próbował udowodnić mi, że ma pojęcie na temat serwisu.
Nikt mi nie wytłumaczył jasno na czym rzecz polega. Bo tłumaczenie, że wpis w kodzie został po starych reklamach jest dość naprawdę śmieszny.
Tak się właśnie tłumaczą osoby, które nie siedzą w temacie.

Wiesz, nazwanie kogoś debilem bezzasadnie, jest dość mało wiarygodne. Ja bynajmniej się tym nie przejmuje, bo patrząc na to co dzieje się w serwisie, patrząc na to, ile lat ma przeciętny użytkownik serwisu, to nie spodziewam się wysokiego poziomu. Przynajmniej po użytkownikach.

__

Były Redaktor
so0fka

2008-02-28 15:58:01

a ja kakałko

__

Użytkownik
garo

2008-02-28 15:59:10

"Sęk w tym, że Wy jako redakcja macie jakieś niewielką wiedzę na temat serwisu - przynajmniej tak z tego wynika, a i też nikt nie próbował udowodnić mi, że ma pojęcie na temat serwisu."

A skąd ty możesz wiedzieć kto jaki ma dostęp? Nigdy nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz w Redakcji więc nie masz pojęcia jakie kto ma możliwości techniczne tutaj.

"Nikt mi nie wytłumaczył jasno na czym rzecz polega. Bo tłumaczenie, że wpis w kodzie został po starych reklamach jest dość naprawdę śmieszny."

A kogo to obchodzi, że ty nie wierzysz w to, co cały czas przekazujemy. Zostało podane rzeczywiste wyjaśnienie. Jak ty się do tego ustosunkujesz to już Twoja prywatna sprawa.

"Tak się właśnie tłumaczą osoby, które nie siedzą w temacie."

Widocznie cwirek jako "szef eSp" nie ma pojęcia o czym mówi. Smutne :/

"Ja bynajmniej się tym nie przejmuje, bo patrząc na to co dzieje się w serwisie, patrząc na to, ile lat ma przeciętny użytkownik serwisu, to nie spodziewam się wysokiego poziomu."

Sam o wiele większego nie zaprezentowałeś.

Kończę rozmowę.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6215 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie