.... co za ****

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
dezCartezz

2007-12-20 22:38:42

:DDD

__

VIP
Van Helsing

2007-12-21 00:51:15

ale spójrz ile Europa zawiera krajów a USA jest jedno.. u nas państwa są tak jak tam stany i my mamy inne prawo inne obyczaje, tam myślą że wszystko im wolno uważają się za nad ludzi ruchają własną flagę i widzimy efekty^^

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
no1se

2007-12-21 10:10:33

W wieku 16 lat psycha jest juz raczej uksztaltowana i jesli cos takiego sie stalo, to MK raczej byl tylko dodatkiem. Dziecko, ktore nie rozroznia czlowieka od gry komputerowej i nie ma swiadomosci, ze bicie kogos innego jest zle to juz od wczesnego dziecinstwa cos musialo byc nie tak. Moze patologia w rodzinie, moze ciezkie przezycia, moze pozornie dobry dom - ale bez nalezytej uwagi rodzicow. Ale na pewno gra nie byla glowna przyczyna..

__

Użytkownik
bytek

2007-12-21 10:38:48

Huh, w jednym sie nie zgodze, 16 lat to nie sa osoby prawie dorosle... Wiem, ze wiekszosc z osob w takim wieku ma sie za doroslych, ale niestety ja uwazam, ze czlowiek jest dorosly dopiero w momencie gdy moze wziasc pelna odpowiedzialnosc za to co robi i jest w pelni samodzielny (czyli jest w stanie np. sam sie utrzymac), bo wg. mnie wlasnie to robi z czlowieka doroslego a nie fakt ukonczenia ilus tam lat... Jezeli macie okazje to porownajcie swoich znajomych, jak sie zachowuje ktos kto ma np. 25 lat i nadal mieszka z rodzicami, a jak zachowuje sie ktos, kto juz mieszka sam i pracuje w takim samym wieku czy mlodszym...
Co do samego wydarzenia: IMO zapewne rozdmuchane przez media(co nie zmienia faktu, ze jest to wydarzenie tragiczne)... Nie pamietacie jak od czasu do czasu leci info w TVP o tym jakie to gry sa brutalne, satanistyczne, zboczone i z kazdego kto w nie gra robia zboczenca, morderce i czciciela szatana...

__

VIP
acci

2007-12-21 12:22:35

myslalem, ze bedzie jakies wyrywanie kregoslupa a'la sub zero sie zawiodlem ;(((

a tak powaznie to jak sie idiota urodziles slowikiem nie zdechniesz czy jakos tak :p

__

ex-Redaktor
exilek

2007-12-21 14:47:59

z większością się zgodzę, ale imo USA to jeden z najbardziej patriotycznych narodów na świecie ;)

__

VIP
Van Helsing

2007-12-21 14:51:40

z tego powodu ze w dużej większości są kolonizatorami i imigrantami z pochodzenia a nie prawdziwymi amerykanami więc udowadniają innym a i samym sobie (może lepsze słowo wmawiają) że są amerykanami! wielkimi Panami zza oceanu którzy są patriotami. nie wiem dlaczego ale ostatnio ja tak to odbieram : P

tam prawdziwymi amerykanami są indianie i chyba tyle?

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
pawelloo

2007-12-21 17:13:33

musisz być ładnie poczochrany skoro śmieszy cię siedmiolatka która zginęła w ten sposób

__

Użytkownik
GAMBZOR__

2007-12-21 17:55:29

stare

__

VIP
Onion

2007-12-21 18:18:17

wybacz ale codziennie na drogach ginie tylu ludzie ze jakos jedna siedmiolatka zamordowana przez brata nie wywola u mnie lez...

__

VIP
fronki

2007-12-21 18:23:58

troche nie kumasz chlopaku, daj newsa Ance i poros zeby Ci wylumaczyła o co chodzi :)


wiecej EMPATI

__

VIP
Onion

2007-12-21 23:00:43

wybacz ale taka praca;P

__

Użytkownik
gÓpek

2007-12-25 13:00:00

Rownie dobrze mozna powiedziec ze obejrzeli karate kid i im od**balo. Jezeli ta informacje podala np. gazeta typu amerykanski odpowiednik naszego faktu to mogla byc calkiem porzadnie zabarwiona;-P
Mysle ze znajda sie tu ludzie ktorzy mogli tez nie najlepiej skonczyc przez glupie zabawy starszego rodzenstwa;-P Np starszy o 3-4 lata brat mojego kumpla jak byli jeszcze lebkami namowil mlodszego do zjedzenia tabletek na serce babci. Skonczylo sie zatrzymana akcja serca i kilkudniowa spiaczka;-P
Podsumowujac- lepszy wrobel w garsci niz golab co wilka nosi!

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2068 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie