Painkiller Game Tournament 2008

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
neoxs

2007-11-30 20:15:09

news z http://painkiller.gamescore.pl:

Jeden z użytkowników na naszym forum - V0yager informował nas ostatnio o wizycie Johnathana “Fatal1ty” Wendela w warszawskim Empiku gdzie przeprowadził z nim mini wywiad. Dowiedzieliśmy się w nim m.in. o tym, że Painkiller jest dużo bardziej wymagającą grą od Quake 4 oraz sprawiającą więcej frajdy niż słynna seria Quake.

Jednak nie o tym w dzisiejszym newsie mowa. Wspomniany przeze mnie na początku user wpadł na pomysł organizacji ogólnoświatowego turnieju w Painkillera. Pierwszy krok został już w tym kierunku zrobiony, mianowicie rozpoczęto rozmowy z firmą Creative, która by miała pomóc w stworzenia tego przedsięwzięcia.

Nie od dziś jednak wiadomo, że głównym warunkiem na odbycie się tego typu imprezy jest zadowalająca organizatorów jak i sponsorów odpowiednia frekwencja oraz zainteresowanie samym pomysłem. Tak więc jeśli jesteś zainteresowany/na podziel się swoją opinią na naszym forum w tym temacie.

Mało kto o tym wie ale V0yager jest jednym z redaktorów miesięcznika komputerowego Chip tak więc wszelkie obawy odnośnie słomianego zapału tudzież bujnej wyobraźni pomysłodawcy wydają się być zbędne. Jeśli chciałbyś wziąć udział w takowym turnieju i nas popierasz napisz o tym na forum w temacie podanym niżej, w ten sposób pomożesz nam stworzyć Painkiller Game Tournament 2008.

[url=http://painkiller.gamescore.pl/forum/viewtopic.php?p=18576] Painkiller Game Tournament 2008 - temat na forum[/url]

-------------------------

Jak ktoś jest zainteresowany lub chciałby wziąć udział w takim turnieju niech napisze swoją opinię na forum w linku tematu podanego wyżej ;)

__

Użytkownik
freak

2007-11-30 20:36:07

Yhm.

__

Użytkownik
rox.

2007-11-30 20:49:08

ciekawe :D

__
:S

VIP
spec_u

2007-11-30 21:28:46

Pk żyje :D

__
ema

Użytkownik
Yakcyll

2007-11-30 23:02:41

I żyć będzie... Tania gierka > Q4 > all, Q3 poza klasyfikacją ze względów oczywistych (kastracja ze strony tej czy innej grupy użytkowników) ;]

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5901 gości

1 użytkownik

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie