FIFA08/PES2008 - PC/PS2 - kompatybilność

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Shenlong

2007-11-25 21:25:05

Mam kilka pytanek:
1. Czy powtórki zapisane na PC/PS2 są kompatybilne ? Czyli powtórki z PS2 można odpalić na PC ?
2. Czy turnieje są rozgrywane na PC czy PS2 / Xbox ?
3. Czy na turniejach można zapisywać powtórki jeżeli obie strony się zgodzą ?
4. Czy jest jakiś serwis odpowiednik wcreplays.com/replays.net z powtórkami do FIFA/PES ?
5. Czy grając przez hamachi istnieje możliwość zapisania powtórki z meczu ?
6. Na jakich padach przeważnie grają gracze ? Co możecie polecić ? Grają na strzałkach czy na gałkach ?
7. Topowi polscy gracze PES/FIFA oraz kto na świecie jest debeściakiem ?

__

Użytkownik
Adriano

2007-11-26 08:46:32

wiec jestem graczem FearFactory X-Fi takze moze odpowiem na pytania sceny mi najblizszej.

1. Nie ( ps2 wykorzystuje wogole inny format kodowania plikow niz zwykly windows )
2. Turnieje sa rozgrywane na wszystkich platformach np na Heyah Logitech Cybersports mielismy turnieje PC i Xbox osobiscie gralem na xbox z 3-4 rezultatem. Juz np PGA jest PC/PS2. W gruncie rzeczy nie robi to nam roznic gdyz pady / klawiatury mozemy podlaczac osobiscie.
3. W trybie multiplayer nie ma mozliwosci zapisywania powtorek. Na turniejach ja przynajmniej i chyba reszta tez bylo by lekko nie taktowne zatrzymywac gre i zapisywac powtorke bramki.
4. Nie nie ma , jesli chodzi o powtorki z demo viewera sa one przeznaczone raczej do wlasnego archiwum i okazania lagow.
5. Jesli chodzi o bramki nie. Demotool oczywiscie dziala w grze sieciowej.
6. Cordless Rumbelpad 2 by Logitech (przewodowe i bez) tych jest najwiecej.
7. Kartek :) a swiatowy to na pewno Hero

mam nadzieje ze w czyms pomoglem, jesli cos pytaj dokladnie :)

__

VIP
Pajda

2007-11-26 12:31:11

Nie wiem jak w PES 2008, ale w poprzednich czesciach turnieje lanowe byly glownie na konsolach, a gdy zdarzylo sie, ze na PC jak na ESWC to gracze glosno krytykowali (inna sprawa predkosc gry byla troche inna to widac odrazu). W Polsce raczej sie gra na tym co organizator wymysli, czyli w praktyce na wszystkim.

__

Użytkownik
Adriano

2007-11-26 15:41:18

krytykowalismy jak ktos ogladal powtorki bramki...On pytal czy mozna je jeszcze sobie zapisac...Widzisz mysle ze wiekszosc graczy by go otwarcie wyniosla z hali :D

Predkosc gry w 2007 byla srednia i mulitool to naprawial dlatego to gracze krytykowali. Teraz w 2008 domyslna predkosc to szybka i tutaj nie ma problemow. Gorzej bedzie z Padpatcherem bo panowie z ea zaimplantowali kilka fajnych funkcji ktore nie dzialaja u jednej ze stron =] w meczach on line(hej ea!)

__

Użytkownik
tobster

2007-11-26 16:28:25

Szkoda, że gracze nie godzą się na zapisanie powtórek. Zawsze można zrobić jakiś fajny film z imprezy, najlepsze bramki etc. Co komu szkodzi poczekać 20s na zapis ?

__

ex-Redaktor
exilek

2007-11-26 16:45:40

ale on pisał o PES a nie marnej fifie ;)

__

VIP
Pajda

2007-11-27 01:32:00

Ale o czym Ty do mnie rozmawiasz? :P
Jestes pewien, ze przeczytales mojego posta, albo odpowiadasz na wlasciwego? :P

__

Użytkownik
Adriano

2007-11-27 15:39:49

"Nie wiem jak w PES 2008,"

Pozdrawiam kolege Exile =]

__

Użytkownik
Adriano

2007-11-27 15:41:51

to nie jest warcraft...W W3 latwo sie mowic zapisze i rozdam repa. Ale tutaj jest taka sytulacja kiedy no trzeba poprostu czasem trzymac tego pada w dloni. Najczesciej gracze remisuja albo podwyzszaja w tym momencie wlasnie po stracie/zdobyciu gola. Kiedy jest presja i to jest najlepsze w fifie ze wszystko dzieje sie szybko i to jest skill ogarnac siebie a jak bylo by inaczej to gra byla by tylko na popis bez emocji

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7358 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie