mobile esport? 100 000zł w puli

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
fronki

2007-11-12 14:23:42

Play The Game Tour

» txt - rozmiar: 1-4kB

Play The Game Tour to pierwszy ogólnopolski turniej gier rozgrywany na telefonach komórkowych.

Multimedialny operator komórkowy PLAY rozpoczyna pierwszy ogólnopolski turniej gier rozgrywany na telefonach komórkowych „Play The Game Tour”. Wydarzenie skierowane jest do fanów elektronicznej rozrywki z całej Polski, a jego celem oprócz zaprezentowania multimedialnej oferty Play, jest zbudowanie społeczności graczy gier komórkowych, wyłonienie mistrzów i ich uhonorowanie, jak również określenie rekordów na poszczególnych grach.

W trakcie Play The Game Tour prezentowane są gry i możliwości jakie dają obecnie telefony komórkowe. Należą do nich m.in. współzawodnictwo na dwóch telefonach połączonych poprzez bluetooth, gdy obraz z telefonu wyświetlany jest na telewizorach plazmowych, czy rozgrywka ośmiu graczy jednocześnie kierujących swoje pojazdy telefonami w grze wyświetlanej na wielkim ekranie sali kinowej.

Wartość atrakcji i nagród przygotowanych przez Play dla graczy przekracza kwotę 100 000 pln i zawiera m.in. nagrody pieniężne dla najszybszych zawodników gry Rajd Polski 3D, telefony Wiedźminofon z serii limitowanej, gry komputerowe Wiedźmin i wiele innych nagród. 50 najlepszych graczy spotka się na wielkim finale w Multikinie w Złotych Tarasach, gdzie rozegrają pasjonujące pojedynki wyłaniające najlepszych i najszybszych graczy komórkowych w Polsce. Zawodnicy będą ustanawiać pierwsze klasyfikowane rekordy kraju w poszczególnych grach. Finaliści spoza Warszawy mają zagwarantowany przez Play pobyt w luksusowym hotelu.

Po wielkim finale 15 grudnia 2007 r. odbędzie się VIP After Party, impreza muzyczna w trakcie której wśród licznych atrakcji zaplanowano niecodzienny występ gwiazd muzyki światowej klasy, a swój udział potwierdziły znane osobowości telewizyjne, grające na co dzień w gry na komórkach. Całość wydarzeń tego dnia uwiecznią ekipy telewizyjne, m.in. MTV, TVN i TVN Gra.

Turniej prezentuje tytuły, które są obecnie wyłącznie w ofercie Play, z najnowszą grą Wiedźmin, oraz wyścigowym Rajd Polski 3D. Trzecią turniejową grą jest Speedway 3D.

„W gry komórkowe grają wszyscy, zarówno miłośnicy gier komputerowych i konsolowych, aktorzy, piosenkarze, ale i biznesmani, gdyż telefon, w przeciwieństwie do konsoli, czy komputera, mają zawsze przy sobie”–– powiedział Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play. „Projekt jest elementem prowadzonej przez PLAY strategii związanej z dostarczaniem swoim użytkownikom bogatej oferty multimedialnej.” – dodał Marcin Gruszka.



***

Plan rozgrywek:

07.11 – Mercers Warszawa ul. Chmielna 21

09.11 - 10.11 Playzone Warszawa Złote Tarasy ul. Złota 59

10.11 - 11.11 Multikino Warszawa Złote Tarasy ul. Złota 59

14.11 - Mercers Warszawa ul. Nowy Świat 25

16.11 - 18.11 Playzone Gdańsk ul. Rajska 4B

17.11 – 18.11 Multikino Gdańsk al. Zwycięstwa 14

21.11 - Mercers Warszawa ul. Puławska 22

23.11 - 25.11 Playzone Kraków ul. Królewska 65a

24.11 – 25.11 Multikino Kraków ul. Dobrego Pasterza 128

28.11 - Mercers Warszawa Wola Park ul. Górczewska 124

30.11 - 02.12 Playzone Poznań ul. Św. Marcin 31

01.12 – 02.12 Multikino Poznań ul. Królowej Jadwigi 51

05.12 - Mercers Warszawa ul. Chmielna 21

07.12 – 09.12 Play Germanos Wrocław CH Arkady ul. Powstańców Śląskich 2/408.

12 – 09.12 Multikino Wrocław CH Arkady ul. Powstańców Śląskich 2/4

12.12 - Mercers Warszawa ul. Nowy Świat 25

14.12 - 15.12 Playzone Warszawa Złote Tarasy ul. Złota 59

15.12 – Multikino Warszawa Złote Tarasy ul. Złota 59 (FINAŁ)

Więcej o Play The Game Tour

W trakcie turnieju można uzyskać za darmo takie tytuły, jak: Desperate Houswives, New York Nights, Real Football 2007, Asphalt 3: Street Rulet, Brain Challenge, Everybody English Training, Block Breaker Deluxe, Czat, Dogz. Osoba, która pojawi się w pobliżu miejsca turnieju (salon Playzone, restauracja Mercers, Multikino) lub spotka hostessy Play w centrum miasta, może włączyć funkcję bluetooth w telefonie aby uzyskać kolejne tytuły rozsyłane przez Play za darmo: Undercity, Rajd Polski 3D, Foofa Lumpa i Sudoku. Patronami medialnymi Play The Game Tour są: Mercers, MTV, Onet.pl, Aktivist, Komputer Świat Gry, Magazyn Play, TVN Gra i Radiostacja.

Więcej o grach w Play:

Wiedźmin - Geralt, obiecujący adept sztuki wiedźmińskiej, ukończył właśnie swój trening i jest gotów stawić czoła złu panoszącemu się na świecie. Aby sprostać zadaniu eliminacji potworów został poddany ekstremalnym testom i mutacjom. Zwiększyły one jego możliwości fizyczne, ale także wyprały z emocji. Starzy wiedźmini przekazali mu wiedzę ezoteryczną, znajomość ziół i magii Znaków. A przede wszystkim, nauczyli po mistrzowsku władać mieczem, czyniąc z Geralta prawdziwą maszynę do zabijania. Alarmujące wieści miejscowych wieśniaków ściągnęły Geralta do ciemnej puszczy, w której rzekomo grasuje krwawa bestia. Zagłębiając się w przygodę Wiedźmin odkrywa, że to tylko początek walki ze złem..

Rajd Polski 3D - Rajd Polski 3D Jeszcze nie opadł kurz, nie ostygły silniki i emocje, nie przebrzmiały owacje kibiców a już pojawia się druga odsłona Rajdu Polski! Tym razem w TRZECH WYMIARACH! Poznaj na nowo smak zwycięstwa! Zmierz się ponownie z przeciwnikami i własną słabością! Spójrz na świat Rajdu Polski z nowej, trójwymiarowej perspektywy! Wciśnij gaz do dechy, ścinaj zakręty, omijaj przeszkody i nie daj się wyprzedzić! Cechy gry: - widok 3D (trzy ustawienia kamery do wyboru) - różnorodne tryby rozgrywki w tym multiYou! Bluetooth - 27 tras w 3 malowniczych sceneriach - 4 różne samochody do wyboru z możliwością ich tuningowania - różnorodne typy nawierzchni wpływające na fizykę jazdy - 5 dynamicznych utworów muzycznych do wyboru - duża dawka adrenaliny Do zobaczenia na mecie! S

peedway 3D - Dodaliśmy do naszej przebojowej gry cały nowy wymiar. Speedway jest teraz w 3D! Teraz jesteś bezpośrednio na torze, bezpośrednio na żużlu, w samym środku wyścigu! Dzięki naszemu nowemu silnikowi 3D, który wykorzystuje technologię JSR 184, gracz jest usytuowany za plecami swojego zawodnika, widzi co on widzi i przeżywa to co on przeżywa, pełny adrenaliny wyścig w sypiącym się żużlu. Oczywiście wszystkie opcje z oryginalnego Speedway'a nadal są dostępne. Możesz brać udział w Grand Prix, możesz ścigać się z duchem swojego (lub czyjegoś) najlepszego przejazdu, i możesz wysyłać swoje własne wyniki na serwer.

Desperate Housewives – Odkryj nowe sekrety z Wisteria Lane w tej oryginalnej i pikantnej historii umieszczonej w twoim telefonie komórkowym! Graj na zmianę Susan, Bree, Lynette, Gabielle i spotykaj inne postacie w poszukiwaniu wskazówek. Nie pomiń żadnego z 24 ekskluzywnych epizodów, stworzonych specjalnie na potrzeby gry przez jednego z twórców serialu. Stań się częścią Społeczności Wisteria Lane - dzięki 6 miejscom szczegółowo odtworzonym w grze. Odkrywaj mini gry sprawdzające twoje logiczne myślenie i zręczność, a ponadto odpowiedz na 100 szczegółowych pytań sprawdzających Twoja wiedzę na temat „Gotowych na Wszystko”!

New York Nights - Pierwsza symulacja życia w Nowym Jorku na Twojej komórce! Bądź gotowy na zmiany i niespodzianki - zabawa i nieprzewidywalna fabuła są jak w banku! Pracuj, mieszkaj, umawiaj się na randki i osiągnij sukces! Po raz pierwszy na komórce gra, która pozwoli Ci mieszkać, pracować i randkować w Nowym Jorku. Stwórz własnego bohatera, którym zawsze chciałeś być. Rozwijaj swoje życie uczuciowe w mieście. Rozmawiaj, wykazuj zainteresowanie i zapraszaj przyjaciół, aby dzielili się swymi przeżyciami, bawili i randkowali. Kolorowa grafika i innowacyjna rozgrywka - New York Nights to nowy standard gier symulacyjnych - ciekawy scenariusz, pełen zadziwiających zwrotów gwarantuje niepowtarzalne bogactwo opcji.

Real Football 2007 - Najlepsza komórkowa gra piłkarska powraca! Graj w największych turniejach obok Gerrarda, Vieiry i Puyola. Przeprowadzaj wspaniałe akcje i zdobywaj niezapomniane gole.

Asphalt 3: Street Rules – Najlepsza komórkowa gra wyścigowa powraca i przenosi Cię w sam środek świata nielegalnych wyścigów.

Brain Challenge – Rozpocznij własny, pełen zabawy program treningowy dla mózgu, dzięki któremu pozbędziesz się stresu w każdej sytuacji na swoim telefonie komórkowym.

Everyday English Training – Popraw swój angielski dzięki indywidualnemu treningowi na komórce! Dwanaście różnych ćwiczeń podzielonych na trzy różne kategorie. Trzy stopnie trudności w każdej kategorii. A wszystko zamknięte w przyjaznym i intuicyjnym interface dla miłej atmosfery uczenia. Ćwiczenia stworzone przez profesjonalistów

Block Breaker Deluxe – Zniszcz wszystkie cegiełki! Przygotuj się na szaleństwo najbardziej odlotowej gry z klockami w roli głównej. Bądź świadkiem niesamowitego powrotu zapomnianego gatunku gier. Niepowtarzalny powrót gatunku i fantastyczna atmosfera lat osiemdziesiątych. Dzięki szybkim animacjom i innowacyjnym trybom rozgrywki, każda gra będzie prawdziwą jazdą bez trzymanki. Wciągająca fabuła, trudni przeciwnicy. Najlepsza gra mobilna w swoim gatunku - 50 poziomów, 7 lokacji, 5 bossów, 11 rodzajów cegieł i 14 bonusów! Co miesiąc najlepsi gracze otrzymują nagrody. Catz – W tej grze komórkowej ukrywają się przeurocze kociaki. Zabierz je dokąd zechcesz, opiekuj się nimi, baw się i przygotuj je na wystawę kotów rasowych.

Dogz - Adoptuj chętnego do zabawy i wiernego szczeniaka, karm go, wychowuj... a to wszystko na Twojej komórce! Baw się z nim kiedy zechcesz, gdziekolwiek jesteś!

Undercity - Poruszaj się po podziemnym świecie miasta kierując metrem. Jedź od stacji do stacji pamiętając o limitach czasowych i zabieraniu po drodze wszystkich oczekujących pasażerów. Pamiętaj jednak, że przyjechanie za wcześnie jest równie złe jak spóźnienie się składu! Pilnuj odpowiedniej prędkości, a wszystko się dobrze skończy. Pasażerowie bezpiecznie dowiezieni do celu zapewniają ci dodatkowe punkty, zaś Ci którzy w dziwny sposób nie dotrą – działają w dokładnie odwrotny sposób. Jednak praca to nie tylko wożenie pasażerów na czas. To również ulepszanie wagoników i zarabianie pieniędzy. Dzięki temu możesz przenieść się do innego miasta, bogatszego i roztaczającego przed tobą jeszcze większe możliwości.

Foofa Jumpa - Koniecznie nie przegap tego jedynego w swoim rodzaju światowego wydarzenia. Foofaki wszystkich kolorów zbierają się na swoich ulubionych skoczniach i walczą by zdobyć całkiem, całkiem złoty pucharek. Oczywiście nie tylko możesz im kibicować, ale również sam wziąć czynny udział w zawodach! Możesz skakać z przyjaciółmi i wysyłać swoje wyniki na serwer by porównać go z całym światem. Cel gry to skoczyć jak najdalej i jak najefektowniej wylądować. Przy lądowaniu każdy styl jest dozwolony: wbijanko, masakra, odbijany czy spoko stopy. Cała sztuka polega na dobrym balansie swojej pozycji w locie i refleksie przy lądowaniu. Trzeba uważać na wiatr i niespodzianki, a na koniec krytyczną ocenę sędziów. obądź puchar FOOFY.

Sudoku - Dr Tetsuo ostrzega: Ta gra silnie uzależnia! Przed użyciem przeczytaj ulotkę!!! Oto Dr Tetsuo. Dr Tetsuo prowadzi badania nad logicznym myśleniem. Ma nadzieje odnaleźć wspaniałe umysły, które przewyższają zdolnościami inne. Aby to osiągnąć stworzył cały zestaw różnorodnych puzzli zwanych Sudoku, dzięki którym przetestuje osoby, które podejmą wyzwanie.



PLAY to pierwszy multimedialny operator komórkowy w Polsce. Sieć działa komercyjnie od 16 marca 2007. PLAY posiada najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku usług abonamentowych, na kartę oraz MIX. Od 19 października jest dostępna specjalna oferta przeznaczona dla odbiorcy biznesowego. PLAY świadczy usługi dla ponad pół miliona użytkowników, a do końca bieżącego roku planuje pozyskać 750 000 abonentów. Sieć działa na terenie całego kraju. Usługi PLAY można kupić w prawie 400 salonach, a usługi na kartę dostępne są w ponad 40 tysiącach punktów detalicznych w Polsce. Siecią PLAY zarządza firma P4 Sp. z o.o.

__

VIP
svisstack

2007-11-12 14:27:55

no co za żałosne gówno ;]

__

VIP
fronki

2007-11-12 14:30:21

http://media.playmobile.pl/notatka_87174.html

link do informacji prasowej na stronie, zeby nie bylo ze wymyslilem

__

VIP
V!ct!M

2007-11-12 14:45:21

L M A O

__

VIP
samolot

2007-11-12 14:47:52

juz widze stada 12-13 latków z komórami :D

__

VIP
guandinek

2007-11-12 15:11:08

Wiesz no nie sadze zeby ci sie chcialo wymyslac tekst na pare tysiecy znakow ;P

__

VIP
fronki

2007-11-12 15:27:19

"Wartość atrakcji i nagród przygotowanych przez Play dla graczy przekracza kwotę 100 000 pln i zawiera m.in. nagrody pieniężne dla najszybszych zawodników gry Rajd Polski 3D" - ja bym nie uwierzył, szczególnie porównując do nagród na heyah/wcg/pga/eswc

__

VIP
spec_u

2007-11-12 16:22:25

ahaha a już myślałem że prowarsow organizuje jakieś g3 reaktywacja ;asdff

__
ema

VIP
V!ct!M

2007-11-12 16:24:28

/1v1 rajd polski 3d med serv on qry me

__

VIP
Andrzej :)

2007-11-13 00:23:50

me2 ;D

__

VIP
virus~T

2007-11-13 00:52:34

A wiedziałeś, że PLAY pożyczyło od banku chińskiego 150mln dolarów z czego większość tych pieniędzy wydała na reklamę?

__

Redaktor Naczelny
rml

2007-11-13 01:08:35

nowy gracz wchodzący na ciasny rynek musi od czegos wystartowac - musieli sie miec czym rozpychac miedzy erami i plusami :D

__

Redaktor Naczelny
rml

2007-11-13 01:08:57

: ))

__

VIP
virus~T

2007-11-13 12:55:25

No ale PLAY ma w tej chwili najsensowniejsza ofertę. Jestem w ORANGE (IDEA) od 7 lat ciągle w abonamencie i średni rachunek jaki mi wyliczyli za te wszystkie lata to 159zl. Kończy mi się umowa i proponowali mi standardowo przedłużenie na jak to oni określili specjalnie dla mnie przygotowanej ofercie :) Poszedłem do salonu i ich wyśmiałem, zaproponowali mi plan na rozmowy za 100zl (chyba jakies 120min do wszystkich) i telefon za 800zl. Poszedłem więc do Ery tam na starcie dostałem 2x więcej niż w ORANGE. Jakoś za PLAY nie byłem przekonany, ale mówię blisko mam to idę. Co się okazało, za 100zl dostałem 364min do wszystkich smsy po 15gr i telefon samsung sgh-u700 za 99zl. Dodatkowo wszystkie promocje liczą się przed abonamentem, czyli najpierw schodzi kasa z promocji potem z abonamentu czyli odwrotnie jak we wszystkich innych sieciach. Moim zdaniem PLAY jest w tej chwili najsensowniejszym operatorem komórkowym w Polsce. PLUSA nie szanuję, mój stary miesiąc w miesiąc im 4 bomby za telefon płacił raz zapomniał zapłacić rachunku i go po 3 dniach odcięli - to się nazywa nieszanowanie klientów.

__

VIP
fronki

2007-11-13 13:18:10

a ja mam plusa i mnie tratkuja jak króla :ASD nigdy mi nic nie odcieli a zapominalem nie raz o rachunku, pozatym sam wymyslilem sobie warunki przedluzenia umowy i oni sie na nie zgodzili... eot nic mi wiecej nie potrzeba

ps. płaciłem małe (koło 60zł) rachunki, a teraz to mam tel jak za darmo

__

Redaktor Naczelny
rml

2007-11-13 16:40:36

sam byłbym już w playu gdybym sie poł roku wczesniej nie związał z erą abonamentem -_-

__

Użytkownik
Crb

2007-11-13 16:50:06

"Wartość atrakcji i nagród przygotowanych przez Play dla graczy przekracza kwotę 100 000 pln i zawiera m.in. nagrody pieniężne dla najszybszych zawodników gry Rajd Polski 3D" - ja bym nie uwierzył, szczególnie porównując do nagród na heyah/wcg/pga/eswc "oraz g3 ;-D

__

VIP
j3sh

2007-11-13 19:28:05

czyli Ty też :P?

__

VIP
fronki

2007-11-13 20:05:21

pajda juz 4 dzien trenuje wiec nie ma co sie smiac

__

VIP
V!ct!M

2007-11-13 20:16:48

msuize nowy telefon kupic bo mi dzojstik zle dziaua :DDD

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8608 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie