Battlefield Vietnam - Server !

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
OnliNE

2004-03-17 18:38:57

Battlefield Vietnam już w piątek

Electronic Arts Polska poinformowało, że już w najbliższy piątek, 19 marca, do sklepów w całej Polsce
trafi długo oczekiwana, najnowsza cześć doskonałej gry akcji - Battlefield Vietnam
Kolejna odsłona Battlefield wiernie odzwierciedla warunki panujące w czasie konfliktu w Wietnamie,
jednocześnie zachowując dynamiczny charakter rozgrywki, jak miało to miejsce w przypadku poprzedniej cześci gry.
To wciąż jest stary, dobry Battlefield 1942, tylko, że w Wietnamie.

Użytkownik obserwuje przebieg wydarzeń z perspektywy pierwszej osoby oraz wykorzystuje autentyczny zbiór broni i pojazdów bojowych z okresu wojny w Wietnamie. Gracz otrzymuje sposobność wyboru Armii Stanów Zjednoczonych lub regularnych sił pólnocnowietnamskich i komunistycznej partyzantki (Vietcong), aby móc walczyć w rozmaitych lokacjach począwszy od dżungli wokół słynnego szlaku zaopatrzeniowego Ho Chi Minha, a skończywszy na ulicach miasta Hue.

Klimat rodem z kinowego ekranu potęguje ścieżka dźwiękowa, zawierająca sztandarowe utwory z epoki.

Dla pierwszych klientów, którzy odwiedzą w czasie premiery sklepy Empiku i Media Markt, czekać będzie wspaniała niespodzianka. W Empiku Fani otrzymaja oryginalną smycz na klucze, a w Media Markt czekać będzie dodatkowa ścieżka dźwiękowa do Battlefield Vietnam wszystko całkowicie gratis.

Nie przegapcie okazji i pamietajcie, że oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.<hr>Nazwa serwera: GRY-OnLine
IP: 69.56.212.250
Hasło: GOL
Punkbuster: ON
Graczy: 20

__

VIP
Nor

2004-04-13 15:29:52

Fajnie fajnie... ale servera chyba nie wykrywa... w ASE nie ma nic... sa tylko te standardowe.... anyway fajnie ze cos sie dzieje wokul BF&#039;a.

__

VIP
OnliNE

2004-04-13 15:43:58

hmm .. troche dawno to pisałem .. ale jak sie coś dowiem to dam znac ;] jak mnie ktos zapozna ze scena BF to bede o tym pisał :D:D

__

VIP
Pajda

2004-04-13 21:24:35

www.battlefield1942.pl

czuj sie zapoznany :P

__

VIP
Nor

2004-04-13 21:51:15

Hmm... Polska scena BF&#039;a jest dosc dobrze rozwinieta i mysle ze warto cos o tym pisac... Polska ekipa zajela ostatnio IV miejsce na NC w clanbas&#039;ie. Nie grali o III miejsce bo tak chcieli za protestowac, ale to dluzsza historia....

__

VIP
OnliNE

2004-04-14 10:41:44

hyhy .. spoko DD::DD:D:D:

__

VIP
Empty

2004-05-21 00:18:09

wiec ja musze sie wizasc za bf`a na eS.pl widze :D
DAMY RADE

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1205 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie