PES 08 vs FIFA 2008

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
no1se

2007-09-30 21:58:23

Gdzie tu jest 'pojscie na latwizne' ?

__

VIP
Van Helsing

2007-09-30 22:10:19

No jest. Zastanów się nad tym jak chcesz.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
no1se

2007-10-01 14:19:37

Mhmm..ale widzisz, ja mam odmienne zdanie jesli nie zauwazyles, dlatego pytam. Wiec?

__

VIP
Van Helsing

2007-10-01 14:29:34

Wybierając fife wybierasz stale zagrania po których w 95% wpada gol. te 5% to błędy gry jak nie wpadnie. PES jest o niebo trudniejszy i trzeba sie namęczyć żeby wbić bramkę już na poziomie regular - poziom średni. Grając z zywym przeciwnikiem który gra od dłuższego czasu i jest super pr0 wymiataczem można wygrać 1:0 lub przegrać 1:0. W fifie natomiast grajac z kuzynem walimy sobie gole z polowy wiec nie ma przyjemności i wyniki 7:5 są dla mnie śmieszne. Gdy fifa będzie mniej sztuczna, trudniejsza i bardziej dopracowana fizycznie będzie wtedy dobra. Narazie jest jak jest.


Oczywiście nikogo nie będę zmuszał w co ma grać ale każdy wie że pes > fifa, tylko że fifa ma wsparcie finansowe (potężne) i dlatego jest nad pesem w pl. Myslisz że dlaczego ESWC jest w pesa a nie w fife? Bo pes dopadł we Francji o niebo większą popularność i mega sponsorów.

Jednak tak jak napisał graLa "FIFA znajdzie swoich odbiorców, PES również ich znajdzie. Nie ma co porównywać."

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
no1se

2007-10-01 15:04:24

Chyba jednak masz problemy ze wzrokiem - w temacie jest wymieniona fifa 2008, w ktorej wymienione sytuacje sie nie zdarzaja ;>

__

Użytkownik
po1nt.x

2007-10-01 16:06:47

nie musze wiele pisac... gralem w pelan FIFE 2008 i PES 2008 Demo i to demo bylo ciekawsze niz kariera w fifie :)

__

Użytkownik
no1se

2007-10-01 18:11:02

Zagralem dokladnie 4 mecze w demo pesa i zarowno 3 i 4 mecz wygralem (2:0/3:0) na poziomie regular (nie modyfikujac ustawienia druzyny, nie zmieniajac graczy itd). Coz - zdecydowanie latwiej strzelic bramke niz w fifie.

__

Użytkownik
rox.

2007-10-01 19:42:48

wooo ;D to ja zagralem 2 mecze i dopiero zajarzylem co gdzie jest ;o

__
:S

Użytkownik
diGi

2007-10-01 19:59:34

A w Fifie bramkarz broni jakby był robotem i nie popełnia żadnych błędów.

__

Użytkownik
Qub!c

2007-10-01 20:01:18

stary, to nie joke tylko prawda, jak ten kolo chce zarobic troche kasy w fife, to nie od 2008 powinien grac...

Poza tym ja zamiast w coda chcialem grac w csa bo lepsza scena, no i po 2,3 miechach mi sie znudzilo... Fakt, graj w co ci sie bardziej podoba.

__

Użytkownik
Qub!c

2007-10-01 20:10:32

fifa jest pod tym wzgledem dziwna, jeszcze pamietam fife 2004 (ostatnia w jaka gralem full wersja) to nawalalem kompa na srednim poziomie trudnosci 4:0 - 6:0/1 , a teraz mam demo 2008 i jak narazie walnelem tylko jedna bramke z wielkim trudem...


... dlatego ze sterowanie jest jakies uposledzone ;x komp sam mi wybiera graczy, nie da sie ich zmienic, nie ma wogole dryblingu i gry ze sprintem, tylko jak dluzej pobiegniesz z pilka to ci ja odbiora, a jak ciagle podajesz to sie gra nie rusza z miejsca bo gracze ciagle sie cofaja ;x no i stare bugi EA w sensie "paralitycznych rekacji graczy na kontakt z pilka", czyli pilka przelatuje kolo nosa

__

Użytkownik
no1se

2007-10-01 21:40:43

Poniewaz trudno jest uzyc opcji "odpowiedz" Wobec 3 komentow to:

@ deo - no to juz nie moja wina, byc moze to kwestia grania pad/klawa [u mnie pad]

@ digi - owszem, broni wspaniale, ale nie jest niepokonywalny, gole mozna strzelac zarowno z dystansu jak i z bliska, z wrzutki, roznego czy czegokolwiek - trzeba UMIEC. Nie przecze iz nie jest to latwe ale tez nie jakos wyjatkowo trudne, wystarczy poszukac sposobu.

@ qubic - nie ma co porownywac 2004 do 08, to jakis kosmos xD komp wybiera graczy bardzo inteligentnie, wystarczy sie odrobine rozgladac, zmieniac owszem mozna, domyslnie klawiszem Q! [i przyznaje - jest to bzdurna zmiana]. Sprint i drybling - mozna, jednak wymaga to wiekszych umiejetnosci niz chociazby w 07, ogolnie takie bylo zalozenie - aby nie bylo zbyt latwo przebic boiska jednym pilkarzem [chociaz sie da] ale zeby bardziej rozgrywac pilke, kombinowac, kleic akcje. Nie wiem gdzie gracze sie cofaja [a moze czas uzyc Q, a nie tylko WSAD?:>]. I nie wiem gdzie tam paralityczne reakcje, dobre podanie - dobry odbior.

__

Użytkownik
rox.

2007-10-01 22:04:18

no ja gram na klaiwe wiec tu moze byc problem ;) ok, dajcie mu spokoj kazdy ma swoje zdanie ;) "FIFA znajdzie swoich odbiorców, PES również ich znajdzie. Nie ma co porównywać" @ GraLo

__
:S

Użytkownik
topekk

2007-10-02 23:40:26

Fifa =
1. dzieci ktore dostaly ją na gwiazdke
2. nuby nie znający sie na pilce noznej grający czasami pod blokiem ffa i w szkole na Wf-ach gdzie wybierani są do skladow na koncu
3. kolo widzial mecz w tv jak Polska grala - podjaral sie i chce pograc
4. ktos kto nigdy nie zagral w pesa
5. kichus.

__

Użytkownik
Pioo

2007-10-03 22:29:44

spoko, ale najpierw pomysl zanim napiszesz

__

VIP
Van Helsing

2007-10-03 22:35:37

w dużej części napisał prawde.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
Pioo

2007-10-03 22:38:10

zalezy z czyjego punktu widzenia ;-)

__

VIP
Van Helsing

2007-10-03 22:44:06

Otóż to :P

a jakby w PESa było do zgarnięcia to co w Fifie to w co byś grał?

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
pawelloo

2007-10-03 23:16:09

nie rozumiem... gadanie, że PES 'wymiata' chyba stało się modne...
jedni lubią pograć pesa inni bardziej lubią fifke i co w tym złego? po co kogo przekonywać, totalnie bezsensu temat.

a pisanie:
Fifa =
1. dzieci ktore dostaly ją na gwiazdke
2. nuby nie znający sie na pilce noznej grający czasami pod blokiem ffa i w szkole na Wf-ach gdzie wybierani są do skladow na koncu
3. kolo widzial mecz w tv jak Polska grala - podjaral sie i chce pograc
4. ktos kto nigdy nie zagral w pesa
5. kichus.
totalnie durne.
może coś takiego
Pes =
1. dzieci ktore dostaly ją na gwiazdke
2. nuby nie znający sie na pilce noznej grający czasami pod blokiem ffa i w szkole na Wf-ach gdzie wybierani są do skladow na koncu
3. kolo widzial mecz w tv jak Polska grala - podjaral sie i chce pograc
4. ktos kto nigdy nie zagral w fife
5. kichus.

i co? tak nie może być?

__

VIP
marikkkk

2007-10-03 23:23:03

nie

__

Użytkownik
Pioo

2007-10-04 10:00:45

nigdy sie nad tym nie zastanawialem ;P

__

VIP
Van Helsing

2007-10-04 10:09:21

nie madruj już swoimi wypowiedziami bo Ci nie wychodzi :]

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
diGi

2007-10-04 11:11:16

"nie rozumiem... gadanie, że PES 'wymiata' chyba stało się modne..."

Otóż nie modne, tylko taka jest prawda :)

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1783 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie