Problem z CPMA

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
[fhn]AL|EN

2008-01-05 18:19:05

no na wet ja miałem inne zdanie dopuki mi ktoś nie wytłumaczył że nie na tym polega dobra gra aby po respawnie zabić kolesia 4 razy, zginąć pojawić sie przy RG i zabić go kolejne 4 razy ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
Cwirkov

2008-01-05 20:01:19

Ja popieram Deta i Kabooma jesli chodzi o kwestie roznic. Poprawiony netcod, dobra ale jaka jest roznica skoro i tak wiekszosc z nas ma pingi na osp mniej niz 40 i na jednow wychodzi. Poza poprawionym netcodem nie widze zadnych powodow zeby cos zmieniac w osp bo np co ? Gram w cpma od Turnieju Miszcz Polski i nie widze zadnych zalet. Natomiast widze to ze dostaje przez sciane z raila o czym juz pisalem, a to smieszne nie jest i na poprawe mi nie wyglada. Powiedz Alien, co wniosl 1.44 ? Ja Ci powiem, serduszko w mh, a bugi z railem dalej zostaly, bo albo sa trudne do naprawienia, albo wiekszosc z nas ma zwidy. OSP dzialalo dobrze, q3 to bylo osp od zawsze i tak powinno byc, jak ktos chce zmian to niech gra w q4

ps. Nie wiem czy to zalezy od ustawien serwa, ale glosowanie spectow to wg mnie skandal, siedzi 2 upierdliwych na speccie i Ci vetuja zmiane mapy - a to nie Oni w tym momencie graja - piekne

__

VIP
zik

2008-01-05 23:26:41

wie ktos dlaczego mam na picmip 5 raila z picmip 1 na nowym cpma ? chce spowrotem miec z 5 tylko nie wiem zabardzo jak, ktos pomoze ?

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-01-05 23:39:17

cg_nomip (default = 1023 - all r_picmip 0)
Allows changing graphics to picmip 0 setting, regardless of current
r_picmip setting. Changes require a vid_restart. The parameter for
this setting is a bitmask:
1 - Lightning
2 - Plasma
4 - Rocket and Grenade explosions
8 - Grenades (the grenade ITSELF, not the same as 4)
16 - Bullets (machinegun and shotgun)
32 - Railgun
64 - BFG
128 - Blood
256 - Smoke
512 - Rockets (the projectile, not the same as 4)

czyli dla ciebie 1023 - 32 = 991 - cg_nomip 991

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
zik

2008-01-05 23:56:39

tyle ze ja nie chce miec wlaczonego nomipa na raila tylko zeby zostal w formie picmipa 5, kiedy mam cg_nomip 2 to mam plasme z picmip 1 co mi pasuje

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-01-06 00:08:03

Szkoda ze nie zaczoles od tego, ze masz cg_nomip 2. Sprawdzilem i roznica miedzy railem z picmipem a bez rozni sie tym, co rail zostawia na scianie: przy picmipie miga wielki placek na scianie, a bez picmipa jest 'animacja' 3 kolejnych obrazkow. Sam promien sie nie zmienia (cg_railstyle 5). Nie wiem jaki efekt chcesz osiagnac, ale w chnagelogu jest cos takiego:

add: cg_railCoreWidth (2), cg_railRingWidth (8), cg_railRingStep (32)
the r_rail* cvars are now obsoleted

Jezeli miales jakies swoje ustawienia r_rail to teraz sa przeniesione do cg_rail

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
[fhn]AL|EN

2008-01-06 11:56:45

Zapytaj się IX-IR o ten błąd z RG - on ci powie, że to wina OSP ... ja nie umiem tego wytłumaczyć tak, żeby ktoś kto grał na OSP pojął, że to przez OSP tak teraz czuje z tym RG ...

Głosowanie speców to pomyłka - normalnie nie mogą votować ...

__
Ta strona umarła...

VIP
zik

2008-01-06 15:54:51

jutro bede na swoim kompie to pokaze Ci w screenach o co chodzi, bo nie chodzi mi o komendy tympu corewidth itp bo wiem do czego sluza. Najzwyczajniej w swiecie chce na picmip 5 miec raila z picmip 5 a mam z picmip 1 i to mi nie pasuje ;(

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-01-06 17:35:18

Ok, sprawdzilem na 143 i widze ze to jest blad 144. Mysle, ze jest to wina programistow i nie da sie tego zmienic zadna komenda ;/

[hide=to chciales miec][url=http://imageshack.us]http://img120.imageshack.us/img120/8607/zonkcpmaks4.png[/url]
[/hide]

set arQon_epic_failure +1 ;P

__
więcej sprzętu niż talentu

Użytkownik
adiko

2008-01-06 21:43:46

Witam, pisze bo mam problem z promodem. Zainstalowalem dwie wersje to jest 1.44 i 1.43 i na obu ten sam problem, a mianowicie kiedy wlączam mape to po ok. 15- 30 sec. wywala mnie do menu :/ na obu wersjach co instalowalem jest to samo. Chcialem odkurzyc queja ale jakos juz mnie to zaczyna brac. Prosze o pomoce dobrzy ludzie. Pozdriawiam

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-01-06 22:39:32

Wywala cie z lana czy z netu?
Masz patcha 1.32?
Sciagnoles i zainstalowales mapy do promoda?
Zainstalowales/zaktualizowales PB (punkbuster)?
Jaki serwer (ip)?

Jak cie wywali zrob zrzut konsoli do pliku przy uzyciu komendy:

/condump error.txt

zaprezentuj nam zawartosc pliku.

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
zik

2008-01-06 23:57:02

no wlasnie o to mi chodzi zeby miec takie cos :( no i boli mnie nie...

__

VIP
vaf3l

2008-01-07 01:10:31

Jednak jedni robili to lepiej drudzy gorzej. Tak wiec umiejetnosci musialy byc zroznicowane. Wniosek: za trudne dla wiekszosci?

__

Moderator
mefikh

2008-01-07 04:06:55

Sproboj jeszcze sie pobawic komenda cg_railstyle, choc pewnie w Twoim wypadku to nic nie da...

cg_railstyle (default = 5)
0 - no trail
1 - straight core (line) only
2 - spiral only, no core
3 - spiral with straight core
4 - dotted core only
5 - original id style
6 - spiral with dotted core
7 - everything

Do tego warto dodac komende "colors", np "colors 67777" - spiral/head/legs/torso/core.

__

Użytkownik
adiko

2008-01-09 09:17:17

sorka ze nie odp. ale bylem bizi, juz sie z tym uporalem, chodzilo o ustawinia grafiki. Teraz mam inny problem, chodzi o postawienie serwa z excessiveplus ale na takim configu zeby mozna bylo grac 1v1 na same raile, zeby te skoki i ogolnie cala fizyka byla. Jak narazie postawilem serwa ale sa tam wszystkie broni itp. Nie mam pojecia od czego zacząc, moze ktos wie co i jak zrobic zeby taki serwik odpalic ? pRosze o pomoc.

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-01-09 13:11:14

krótka i rzeczowa odpowiedz: przeczytaj manuala do e+

A teraz mały offtop...

Widzisz yeltzyn ... masz zapał,chcesz pomóc, piszesz mądre rzeczy i naprawdę trzeba doceniać takich ludzi tak ty: newbiehelper(C)AL|EN. Niestety tym razem trafiłeś na kogoś kto nie rozumie co ludzie piszą, nie zastanawia się co pisze i tylko wali kolejne posty co my przyjdą do głowy:
najpierw problem z cpma a teraz nie wiadomo skąd chce bóg jeden wie co zrobić z cpma ? e+?

Cały twój trud poszedł na marne, komentarz tez można o dupę rozbić bo koleś nie potrafi zajarzyć podstawowych poleceń, nie wie sam czego chce, wszystko bez ładu i składu itp

Teraz pewnie nadal będziesz próbował mu pomóc a on znowu nie będzie rozumiał prostych rzeczy, ty będziesz się wkurwiał - w końcu powiesz dość bo nie będziesz miał siły tłumaczyć po raz n-ty: "Podstawowe pojęcia: plik,katalog,ścieżka" oraz "Podstawowa obsługa Windows XP" ...

Powiesz dość i w końcu ktoś znowu poprosi o pomoc a ty powiesz: nie bo i tak nie zrozumiesz co ci napiszę i zaraz podniesie się wielki krzyk, że gnoisz ludzi, że nie pomagasz, że jesteś hujem itp ...

Dla mnie osobiście koleś wyczerpał cierpliwość którą mogła by wystarczyć do nauczenia total newbie skoków cpma/vq3 - wolę ją właśnie na takich ludzi poświęcać bo wtedy każda bezinteresowna pomoc to sama przyjemność...

Mogę się założyć, że koleś nie przeczyta niczego tylko dalej będzie czekał, aż mu ktoś poda na tacy ... ech ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
yeltzyn

2008-01-09 13:46:19

Myslalem chwile co mozna napisac w odpowiedzi na twoj komentarz. Meczylem sie chwile i probowalem costam sklecic. Niestety nie pozostaje mi nic innego jak podpisac sie pod nim rekami i nogami, bo wlasciwie wyczerpuje temat. Od siebie moge tylko dodac, ze najbardziej przykre jest, jak pomozesz takiemu ignorantowi na poziomie na jaki zasluguje a w zamian dostajesz !@#$%^&*.

----
EDIT

To co napisales tlumaczy w duzej czesci 'przeslanie' twoich wypowiedzi w goracych tematach ;)

__
więcej sprzętu niż talentu

Użytkownik
adiko

2008-01-10 11:13:53

ej no jakie wy kolesie jestescie, zachowujecie sie jak moja babcia. mialem problem z cpma to pisze no nie, i tak bys mi nic nie pomogl bo chodzilo o ustawienia OpenGLa, wiec nie masz sie co rzucac. Z manuala do e+ nic nie rozumie moze dlatego ze nie zabardzo angielkis łapie. A juz was o pomoc nie prosze bo widac co za snoby tu siedza, pamietajcie ze nikt nie moze byc taki inteligenty w tych sprawach jak wy ! ludziom ktorzy nie znaja sie tak jak wy na q3 to sie nie pomaga tylko jakies pierdoły wypisuje. Dzieki za gowniana pomoc, piszcie sobie dalej na snobistyczne tematy i lejcie wode niekumatym.

__

Użytkownik
qwe

2008-01-10 13:10:26

jedna rada usun CPMA i zostan przy OSP
bo ja tak chyba zrobie

__

Użytkownik
adiko

2008-01-10 15:56:36

jesli ktos z Was gral na necie na serwie PolangDmg albo Rail4Ever 1v1 railwars to wie o co mi chodzi, musze dostac jakos configa na E+ takiego jak na tych serwach, przejrzalem caly necior i jakos nie umie znalesc :/ Moze ktos jestes bystrzejszy ode mnie i wie gdzie to znalesc ?Pleas Help...

__


Warning: getimagesize(http://img120.imageshack.us/img120/8607/zonkcpmaks4.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8936 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie