Dziewczyny na scenie QUAKE 3

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
tomm1

2007-05-29 23:32:07

a tak btw jestem ciekaw ile osob w ogole przeczytaly cala twoja wypowiedz:Adasd

__

Użytkownik
tomm1

2007-05-29 23:34:57

"przeczytalo*" poprawie bo znajac twoje wypowiedzi to z braku argumentacji zaraz wrzucisz tu kolejne 10stron o zasadach poprawnej polszczyzny byle byc fajnym i tylko cos odpisac:ASd

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-29 23:41:56

Nie pisze tego godzine. IMHO posty bez argumentow ani zadnego przeslania sa bezwartosciowe i nie ma sensu pisac tylko takich. Z drugiej strony trudniej jest mi napisac to wszystko co chce napisac zwiezle niz nie patrzac na limit slow. Ale zdaje sobie sprawe ze jakbym to wszystko bardziej upchnal (bez obnizenia zrozumialosci tekstu), to by bylo lepiej dla czytajacych. Niestety NIE MAM CZASU na to. Moich postow nawet drugi raz nie czytam.

I nie, nie pisze ich dlugo. Jestem programista i pisze bardzo szybko, duzo szybciej od przecietnego czlowieka (ok. 40-50 slow / min. zapewne, choc dawno nie sprawdzalem). Wiec mi to czasu nie zajmuje, a jesli komus tak, to po prostu niech nie czyta.

Wiem, ze mimo wszystko niektorym te komentarze sie przydaja i nawet gdyby chodzilo mi o dobro innych (a nie chodzi), a tych marudzacych czytaczy byloby 10x wiecej niz tych, ktorzy posta z ciekawoscia przeczytali - to olalbym tych 10 i pisalbym chociaz dla tego jednego. Bo ominac komentarz jest latwo. A jak czegos nie zauwazasz, to czesto nie zauwazysz tego dopoki ci nikt nie wytlumaczy.

Tak naprawde to pisanie mi tez pomaga i glownie o to mi chodzi - i nie twoja sprawa czemu tak jest. Nie do ciebie nalezy tez ocenianie mnie; moze jakbys sam pokazal ze umiesz dobrze pisac to wtedy twoja opinie wzialbym pod uwage. Ale to tez raczej pod teskstem, ktorego sie _staralem_ dobrze napisac, a nie przy komentarzu walnietym w 5 minut (albo w minute) "na kolanie".

Pozdro - nie pasuje ci? Za dlugie? Nie czytaj. Chyba nie jestes az takim idiota, zeby na to nie wpasc.

__

Użytkownik
3333

2007-05-29 23:50:25

mowisz ze masz dyplom z mistrza polski polskiej klawiatury ?: DDDDDDDDDDDDDDDDD

nie odpowiadaj mi komento-artykulami bo sobie tego nie zycze.

__

Użytkownik
3333

2007-05-29 23:51:46

ja czytalem poczatek : DDDDDDDDDDDDDDD chyba z raz potem usnolem: DDDD
pisze 2-3 zdania o tym samym :P

__

Użytkownik
tomm1

2007-05-29 23:56:35

whatever:As

__

Użytkownik
avalon

2007-05-30 00:00:16

Watek tego tematu napewno zostal gdzies w tyle,az trudno uwierzyc ,ze kobieta moze miec taki wplyw na ludzi :P

__

Użytkownik
nergal

2007-05-30 01:34:21

dziewczyno nie graj w quake:)

__

Użytkownik
DeTonator

2007-05-30 07:27:59

Te wszystkie wasze posty to i tak nic, bo to co kolo do mnie rzucil tekst to koniec: "wiesz det, najgorsze w graniu z kar1ma jest to, ze jak ze mna wygrywa (ostro:p) to nie mozna jej nawet porzadnie zjeb...ć, bo nie wypada" ahhahahahhahahhahahahahhha hahahhahahahhahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhaha padłem na cycki

__

Użytkownik
mbronka

2007-05-30 09:52:06

chyba post bedzie zablokowany, a szkoda :D

__

Użytkownik
bysiu

2007-05-30 10:48:54

LOL :asdasdasdasdasdasd kto takim gosciom daje dostep do internetu? xD chociaz w sumie bez nich, nie byloby smiesznie xD

__

Użytkownik
prm

2007-05-30 11:00:51

Rzeczywiście robi sie maly OT,ale to nic nadzwyczajnego,przynajmniej jest zabawnie. Co do wypowiedzi Sh1eldera,to przeczytalem ja cala.Faktem jest to,ze czasami moglby wyrazic swoja mysl w kilku zdanich,ale Shl woli napisac jak to niektórzy twierdza 10 str.
Przeciez nikt nikomu nie kaze na sile czytac kogos postów,nie podoba mi sie to nie czytam i unikam glupich komentarzy,ale niektorzy maja z tym problem.

__

Użytkownik
DGN

2007-05-30 11:33:35

Dziękuje ;]

__

Użytkownik
DGN

2007-05-30 11:36:14

DGN jak juz....

__

Użytkownik
nergal

2007-05-30 11:54:47

najgorsi to sa tacu jak mav_ niby nic, dzentelmen, niby mil, mil. a pozniej... do sadu i dwowdy podarte majtki, slady nasienia na tylnim fotelu skubiduja skubiduja skubi dubi du.

__

Użytkownik
kar1ma

2007-05-30 13:01:30

przepraszam DGN.. to byl nieswiadomy blad literowy

__

Użytkownik
putek

2007-05-30 13:06:42

informatycy/programisci tak maja ;D;D;D kondolencje z powodu wykonywanego zawodu w przyszlosci:D

"Po pierwsze, karima napisala jak najbardziej normalnego posta. Temat zwiazany z grami i spolecznoscia esportowa - dobrze. Tytul topicu - opisowy i prawidlowy. Tresc OK - rzeczowa, nie za dluga i uprzejma." PADLEM!!!! shr czy Ty kiedys miales, a moze masz dziewczyne??? ;]

"Tytul topicu - opisowy i prawidlowy." OWNED !!!!
"...nie za dluga..." i Ty tresc niezadluga nazywasz OK ?:D

__

Użytkownik
kar1ma

2007-05-30 13:07:03

kto chce ten to robi.. bez wzgledu czy wygrywa czy przegrywa.. przyzwyczajam sie juz do obecnego chamstwa na serverach. ale cieszy mnie rowniez to, ze sa takze i kulturalni gracze, traktujacy gre jako esportowa zabawe w forme rozrywki i zamiast (gdy wygrywaja) wyzywac od najgorszych, po prostu mowia jakie popelnilam bledy, a kiedy przegrywaja - powiedza kilka milych slow..

__

Użytkownik
kar1ma

2007-05-30 13:08:21

kto chce ten to robi.. bez wzgledu czy wygrywa czy przegrywa.. przyzwyczajam sie juz do obecnego chamstwa na serverach. ale cieszy mnie rowniez to, ze sa takze i kulturalni gracze, traktujacy gre jako esportowa zabawe w forme rozrywki i zamiast (gdy wygrywaja) wyzywac od najgorszych, po prostu mowia jakie popelnilam bledy, a kiedy przegrywaja - powiedza kilka milych slow..

__

Użytkownik
DGN

2007-05-30 13:22:36

Spoko ;]

__

Użytkownik
prm

2007-05-30 14:02:18

Nie chce bawic sie w adwokata,ale co sie uczepiliscie Shl??Chalopak lubi sie konkretnie i szczegolowo wypowiedziec.Na pewno ma w nosie te wszystkie niekonstruktywne wypowiedzi.
Kar1ma chamstwa calkowicie nie da sie wyplenic..w koncu to Polska,a nie elegancja Francja:D

__

Użytkownik
avalon

2007-05-30 14:12:36

To sie nazywa zazdrosc,jak sie za malolata nie nauczyl pisac to musi sie przyczepic do kogos kto znacznie lepiej wlada polskim od niego...n/c

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-30 14:25:25

Co ci znowu nie pasuje? Trollowanie sprawia ci az taka przyjemnosc?

No powiedz, co ci znowu w tamtym pierwszym cytacie nie pasuje? Konkretnie, bez ironii i wprost. Na pewno umiesz sie tak wyrazic - a jesli nie, to zapewne nauczenie sie tego dobrze ci zrobi.

Co to ma wspolnego z tym, czy mialem dziewczyne czy nie? I co cie to w ogole interesuje? Chcesz sie ze mna umowic? Poznac moja zwiazkowa przeszlosc? Nie sadze (mam nadzieje, ze nie). Wiec o co ci chodzi?

Tresc niezadluga to plus dla wiekszosci osob. Az tak dziwne ci sie wydaje, ze to, ze ja CZASEM napisze dlugi komentarz nie oznacza jeszcze, ze nie moge chwalic innego stylu? Spojrzales kiedys na cos obiektywnie - nie patrzac na to, jak TY cos robisz? Pewnie tak. Wiec czemu tutaj cie to tak dziwi?

Odpowiesz konkretnie i bezposrednio na moje pytania, to ja odpowiem na twoje. Nie chcesz normalnie dyskutowac, to sie laskawie zamknij, albo gadaj do sciany.

__

Użytkownik
kar1ma

2007-05-30 14:52:08

prm - co do chamstwa to tak jak i w realu tak i online wychodze z zalozenia, ze jak ktos Cie obrzuca gownem to nie ciap sie w nim, bo staniesz sie tak samo gowniany jak ten ktory Cie nim ciska

__

Użytkownik
DGN

2007-05-30 15:50:02

Oj putek coś mi sie wydaje ze w tym momencie Ty jestes tym niebieskim ze swojego avatara ;]

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2007-05-30 15:57:33

: DDDDDDDDDD

__

Użytkownik
putek

2007-05-30 16:21:23

DGN nie wiem jaka Ty masz wyobraznie;o

"Po pierwsze, karima napisala jak najbardziej normalnego posta. Temat zwiazany z grami i spolecznoscia esportowa - dobrze. Tytul topicu - opisowy i prawidlowy. Tresc OK - rzeczowa, nie za dluga i uprzejma. Jesli cos komus bardzo nie pasuje w tej tresci, to niech mi napisze, bo ja na forach siedze od wielu lat i niczego zlego tu nie widze (moze nie znam netykiety wystarczajaco dobrze)"

shr to co Ty piszesz nie tylko ja wysmiewam. Ty z tego co ludzie do Ciebie pisza nie wyciagasz zadnych refleksji. Smieszne w tym poscie jest sposob w jaki opisujesz post tej kobietki. Tak jakbys mial spis punktow ktore sa spelnione a ktore nie.
1. tytul - prawidlowy
2. tresc - OK, rzeczowa, nie za dluga...
3. temat - dobrze.
Wypisujesz takie rzeczy jak typowy informatyk z dobrego dowcipu, albo co gorsza komputer. Moze Ty jestes tak naprawde botem? Troche dystansu do zycia i tego co ludzie pisza. Mnie po prostu smieszy kazdy Twoj post w ktorym robisz z siebie pana super a tak naprawde do niego Ci daleko.
O Twoja kobiete pytam dlatego bo po tych postach uwazam ze na razie kochasz swoj komputer. A kobieta zrobilaby z Ciebie ludzi.
Pozdro
eot.

__

Użytkownik
e2

2007-05-30 16:26:18

Koniec. kar1ma - powodzenia na serwerach ;) w razie jakichkolwiek pytań co do mojej postawy - zapraszam (imsg, e-mail). Panom na fake'ach powiem tylko tyle, że to chyba wy piszecie definicje słownikowe słowa tchórz. Reszta - dajcie sobie spokój i traktujcie to tak jak napisała to autorka tematu - jak zabawę.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8849 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie