Mapy+repy

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
JuiCe

2007-04-01 21:14:05

Hejka! Ostatnio bawię się trochę SC, oglądam repy ale natrafiam często na następujący problem - ściągam jakiegoś repa, np. teraz z lancrafta. Widzę, że mapy są z WGT. Ściągam cały mappack i rozpakowywuję do maps\download lub maps\broodwar, nie ma znaczenia - efekt ten sam --> rep ładuje się, i mimo tego, że jest to gra 1v1 pokazane są 4 bazy (tak jakby dla obsów też) i drony biegają, niby souty też wychodzą ale efekt jest taki jakby mapa była zła - czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć co robię źle? Wrzucam mapy do złego katalogu? Czym różnią się mapy z (n) na końcu od (o)? Te z (o) są dla observerów? Powinienem je w innym katalogu trzymać?

__

Użytkownik
demisen

2007-04-01 21:29:53

Problem polega na tym, że potrzebujesz programu BWLuncher.

__

Użytkownik
JuiCe

2007-04-01 21:49:36

Dzięki za tip. Mam Bwlauncher - nie korzystałem tylko z niego.
No to odpaliłem rep Draco vs Hulla na longinusie i znowu podobnie tzn. Draco spawn w prawy górnym, Hulla dół lewo i.... CC Terran w lewym górnym, robi liftof i odlatuje do rogu od razu. Dodatkowo nie mogę w ogóle ruszać mychą czy ekranem (strzałkami) bo widać tylko sposób w jaki Draco klika. Jednym słowem litanii lamera ciąg dalszy. Proszę o dalsze sugestie.

__

Użytkownik
JuiCe

2007-04-01 23:28:18

Hmm zaczynam coś qmać - te repy to fpovy tak? No dobra, ale dlaczego to CC tam wisi w rogu? To normalne? I dlaczego rep ma 571 kb? Czy on ma tak jakby mapę w sobie? Skasowałem wszystkie mapy z katalogu, a on dalej działa :D

__

Użytkownik
demisen

2007-04-02 07:21:06

Tak rep zawiera w sobie mape, CC wisi w rogu bo pewnie nalezy do hosta, lub streamera, sc nie ma takich mozliwosci jak W3 jezeli chodzi o hostowanie gier.

__

Użytkownik
JuiCe

2007-04-02 21:54:24

Dzięki za info! first person rep jest niezły ale czasami trudno się zorientować co się dzieje, dobrze by było miec możliwość oglądania tych repów "normalnie" Anywayz - thx za informacje!

__

VIP
AvangarD

2007-04-03 19:43:30

Jesli sciagasz repy z gier europejskich graczy, to mozesz byc pewien ze bedziesz potrzebowal BW lunchera do obejrzenia repa, gdyz wiekszosc z graczy uzywa tego programu jako natychit. Czego np nie uzywaja Koreanczycy. No i pomocny jest on rowniez do ogladania starszych repow z wczesniejszych wersji SC.

__

Użytkownik
JuiCe

2007-04-03 22:53:07

Czyli żeby oglądać starsze repy muszę tylko ściągnąć extinsions (czy jak to się tam zwie) bo BWLoadera? Czy muszę również ściagać stare pacze i kombinowac z katalogami, oddzielnymi exekami idt itp?

Nie proszę o dokładne instrukcje (to wygoogoluje jak trzeba będzie) tylko o odpowiedź tak/nie :>

__

Użytkownik
JuiCe

2007-04-03 23:33:49

Ha! Mam o to o co mi chodziło - /fpplay off :D Anywayz - thx za pomoc.

__

VIP
AvangarD

2007-04-04 16:25:09

Wystarczy zwykly BWLuncher i mozesz ogladac wszystkie rpey z wszystkich patchy i wersji.

__

Użytkownik
JuiCe

2007-04-04 20:55:43

Dzięki za odpowiedź!

__

VIP
P!thrawn

2007-04-05 13:31:48

początkie niesą takie piękne :) trzba poczytać lub faktycznie popytać

__

Użytkownik
3one

2007-04-12 10:27:01

ta jedna sprawa dotyczaca BWLunchera dlaczego ogladajac repa czesto mi pauzuje i wyskakuje komunikat typu Nal_ra zaznaczył vultura lolka (oczywiscie w jezyku angielskim) plizz podajcie komende do wylaczenia tej opcji

__

Użytkownik
syerrmiro

2007-04-12 12:37:33

polecam zajrzeć na forum netwars.pl, to jest stronka tylko o sc i tam wszystkie informacje znajdziecie co, gdzie, jak, i dlaczego :P

__

Użytkownik
syerrmiro

2007-04-12 12:41:46

W BWluncherze masz takie cos jak "BW anty cheat" wejdz tam i wyłącz.

__

Użytkownik
Alexander_LorD

2007-04-16 23:33:36

Polecam www.monikon.prv.pl tam znajdziesz to czego szukasz :P mapki z (o) xD są na obserwatrów i włączasz je w UMS _^ przez to mozesz rozegrać mecz 1/1 a 4 Twoich fanów będzie Cie podziwiać pozdrawiam _^

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1783 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie