Zapraszam

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Suprise

2007-03-07 13:57:42

Zapraszam na mojego bloga. Nie tylko do czytania, ale podsuwania tematów na kolejne wpisy :-) co prawda znajduje się on na konkurencyjnym serwisie, ale wierzę w brak podziałów :P

http://www.pentagram-gshock.pl/start.php/profil/4081/

niestety musicie wejść przez profil, lub poczekać do czasu aż odkryję metodę bezpośrednią

__

Użytkownik
MASTER-K

2007-03-07 14:24:11

close ;/

__

Użytkownik
panish

2007-03-07 14:32:49

A mi się tam podoba. Fajnie piszesz i chociaż poruszasz tematy na o których prowadzono już tysiące dyskusji, robisz to w sposób nietuzinkowy i ciekawy. Będę śledził bloga - dzięki za info. :)

PS Z pierwszym wpisem się zgadzam. Z drugim - już niekoniecznie.

__

VIP
Suprise

2007-03-07 14:41:13

wiec zapraszam do dyskusji :)

__

Użytkownik
panish

2007-03-07 15:17:41

Jak tylko znajdę trochę wolnego czasu i przypomnę sobie hasło do mojego konta na PGS to nie widzę przeszkód. :)

__

Użytkownik
nihilist

2007-03-07 17:48:14

lol

__

Użytkownik
garo

2007-03-07 18:07:09

Moderatorzy, śpicie?

__

VIP
Grmx

2007-03-07 18:09:11

a co w tym zlego?

__

Użytkownik
garo

2007-03-07 18:14:35

Czy to jest biuro reklamowe?

__

VIP
Grmx

2007-03-07 18:39:45

buhahubhuhauhua :)
no to zablokuj 3/4 topicow na tym forum, dotyczacych reklamy "fragmovies" , "dem" , "piosenek" , "gametrailerow"...
badz subiektywny koles :/

__

VIP
Pajda

2007-03-07 18:45:23

Surprise jest bylym czlonkiem redakcji, a co wazniejsze doskonale rozpoznawanym graczem na swojej scenie. Jezeli to co pisze w swoim blogu jest ciekawe (nie czytalem:P) to niby czemu nie.

__

Użytkownik
garo

2007-03-07 18:48:56

Jeśli porównujesz reklamy filmów i blogów no to sorry...

"badz obiektywny koles :/"

__

VIP
Grmx

2007-03-07 18:52:38

nei bede z toba dyskutowal bo poziom tej rozmowy bedzie zalosny...

lepiej zobacz jak ten czlowiek pisze, moze pomoze to Tobie przy nastepnych newsach, nie mowie ze sa złe ;/// tylko zawsze moze byc lepiej.

__

PRO
Lucas

2007-03-07 19:00:42

Moze swoje smutki i zale w zyciu osobistym pojdziesz odreagowywac na forum onetu?

Bo nie widze aby garo pisal "zalosnie".

__

Użytkownik
garo

2007-03-07 19:03:10

Koniec rozmowy:) Lepiej skończyć na tak niskim poziomie niż powiedzieć o kilka słów za dużo :D

__

VIP
Grmx

2007-03-07 19:39:16

słucham?
Lucas, czy napisalem ze garo pisze zalosnie? Napisalem wyraznie "poziom tej rozmowy bedzie zalosny", a kazda rozmowa ktora jest zbedna jest zalosna...bo bezcelowa...a bezcelowa bedzie dlatego ze on bedzie potwierdzal to swoimi argumentami a ja wlasnymi... i zaden z nas nie uzna aby druga osoba miala rację... to mozna wywnioskowac z pierwszych 2 komentarzy naszej rozmowy.

i nie mow mi o smutkach i zalach, bo czasami niewypada :/ a w szczegolnosci takiej osobie jak Ty.

I po 3) kolego, powiedz mi... czy suprise zrobił cos złego? wypowiedz sie wystarczajaco subiektywnie, bedziesz podtrzymywal zdanie garo, czy jednak uznasz ze suprise nie robi niczego zlego, i to chyba dobrze ze robi cos dla gier... a malo wazne czy robi to na team-pentagram.pl czy blogaski15.pl :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

__

PRO
Lucas

2007-03-07 19:53:48

Nie wiedzialem ze wymiana argumentow to zawsze zalosna jest bo bezcelowa. Czasem warto wymienic argumenty. Pozwala to innym wyribic swoje.

Problem w tym, ze ty nie wymieniales (zaczynales) argumentow ad rem tylko odrazu ad presonam - czyli robiles pyskowke.

Secundo - znowu to robisz. Zamiast wyjasnic czemu w kazdym komentarzu jedziesz i siejesz defetyzm, to odrazu ze "mi cos nie wypada". Co mi nie wypada? Nie moge stwierdzic okolicznosci, ze twoje komentarze wieja negatywnymi emocjami i sa w dolowatym klimacie. Takie sa.

Tertio
Osobiscie nie podoba mi sie ten topic - ale przekonanie to jest nie wystarczajace do zamknieca to, bo nie znajde mocnych argumentow aby zbic argumenty zwolennikow. Zwlaszcza, ze ciezko bedzie zbic co jest #10.
A nie lubie miec racji tylko dlatego ze mam uprawnienia moderatora a ktos nie ma. Czyli lubie sile argumentow, a nie argumenty sily.

Quadro
Blogi suprise'a (obecne) nie zachwycily mnie i nie sadze aby byly dobre dla gamingow. Porblem ich wynika z jednej rzeczy - suprise mial za malo czasu na zaglebienie sie w temat, dlatego niektore wnioski z nich sa na szybko i nie bardzo mnei przekonuja.

__

VIP
Grmx

2007-03-07 20:10:25

:)
1) oj oj oj :) chyba sam w to nie wierzysz abym o tym mowil... wyraznie napisalem iz argumentuję to dwoma pierwszymi komentarzami, które byly bezcelowe i wiały urazą i bezkompromitowoscią. Tak jak dyskusja gracza CS z Q3 :|, badz moja z graczem Q3... nigdy nic z tego nie wyjdzie... (nie LECHO?:DDD)

2)czemu pyskowkę? ... czy jak ktos ci mowi ze wzor na pole prostokatu to a*b, a ty sie pytasz 'czemu', to to jest pyskowka ? Co w tym zlego ze ktos zalozyl topic na temat bloga? czemu niby odrazu moderatorzy powinni blokowac takie topici ? "co w tym zlego?" Zwazywszy ze blog jest na temat esportu a nie nowego dziecka michala wisniewskiego.

3)Czemu?! Bo sie nie znamy, nawet nie wiem kim jestes oprocz tego ze masz "redaktor naczelny"... dlatego nie powinienies w ogole ruszac tematu zycia osobistego... "Moze swoje smutki i zale w zyciu osobistym pojdziesz odreagowywac na forum onetu?".No prosze Cie :///.
Zas dopiero w drugim poscie zrobiles sprostowanie i napisales "Nie moge stwierdzic okolicznosci, ze twoje komentarze wieja negatywnymi emocjami i sa w dolowatym klimacie?"... to mozesz stwierdzic, ok to jest tylko opinia {softowa}, nawet i prawdziwa... ale to chyba moja sprawa, dopóki nikogo nie obrazam. A negatywne emocje nei zawsze są obrazliwe. Przynajmniej tak staram się ich uzywac :BE
. Więc ten drugi post jest ok, luz..ale ten pierwszy z zyciem prywatnym to powinines sobie oszczedzic. Pomijajac fakt ze mnie naprawde to rybka co tam napisales :)

4)Cos robi, angazuje sie... i napewno to nie powoduje cofania sie tego młynu esportu a raczej go wciaz nakreca.

czołem

g

__

PRO
Lucas

2007-03-08 06:20:52

No i tak sie dyskutuje...

__

VIP
priAm

2007-03-08 11:44:35

myszka: wygolona ;-)


hahahahahahaha!

__

PRO
Lucas

2007-03-08 22:53:50

Nie - dwa pierwsze posty sa ok.

Ad 2) pytanie "czemu" nie jest pyskowka. Ale ty nie pytasz czemu tylko jakbym ja mowil wzor a dostawal "a TY ciagle cos sie wymandrzasz, ciegle cos chcesz i mowisz". Nie ma dyskusji na temat wzoru.

No co prosze Cie. Jezlei wypowiesz zdanie sepleniac, a ja zwroce uwage ze zle "s" mowisz, to co - odpowiesz "nie znasz mnie, nie wiesz jak mowie, wiec prosze cie".

Ja wiem ze wieja negatywnie, nie mowilem ze nie moge tego stweirdzic. To zdanie odnosilo sie do teamtu topicu- czyli pierwszego posta. Ja wyczuwam problemy i je eleminuje w zarodku. Jeden negatywny post nie szkodzi, ale jezeli ma byc, ze ciagle bedziesz tak postowac i prowokowac tym klotnie z innymi (bedziesz sobie odreagowywal) to ja na to nie pozwole i skoncze dyskusje zanim nie bedzie pyskowki.

Powinienem sobie oszczedzic bo? Sorry ale ja nie oszczedzam. Ja wytykam i robie to bezglednie. Jezeli powiesz "twoj pomysl jest zly" to ja bede polemizowal, ze jest ok. Jezeli powiesz "twoj pomys jest zly dupku". to ja bede a) polemizowal ze nie jest zly, b) odniose sie do obrazy i upomne. Bede prowadzil dwutorowo dyskusje. Wiekszosc tego nie rozumie. Nie potrafia odczytac ze jedno zdanie moze miec sens w roznych plaszczyznach.

Cos robi. Hm... dobrymi checiami jest pieklo wybrukwoane. Mnie nie zadawala cos. Mnie zadawalaja konrety. Wiec jak ma byc cos "na odwal" "na szybko" to bezcelowe, bo zorbi wiecej szkody niz pozytku.

__

VIP
postal1

2007-03-08 23:00:46

mi posta na pgs usuneli jak podalem link do arta na esp.
bylo to w komentarzu.

tyle

ps. grumx kolejny raz zachowuje sie jak byly red esp - tylko ze nim nigdy nie byl.

__

VIP
Suprise

2007-03-10 16:45:29

Ja piszę bloga, nie artykuły informacyjne. Stąd mało tam konkretów, ale postaram się żeby z czasem było więcej.

__

VIP
Suprise

2007-03-10 16:45:39

Ja pisze bloga, nie artykuły informacyjne. Stąd mało tam konkretów, ale postaram się żeby z czasem było więcej.

__

PRO
Lucas

2007-03-10 17:25:54

Ok.

Pisz co chcesz i jak chcesz.

Sek w tym, ze jezeli to co napisales ma byc oceniane w kategorii "ciekawe" to muszi byc pozadnie.

__

Użytkownik
icee

2007-03-10 21:10:48

A co jest złego w podejmowaniu dyskusji? Po nic nie wnoszącej odpowiedzi Gara można było się domyślić jak dalej potoczy się dyskusja i wtedy grumx ją uciął. Ja nie widzę w tym nic złego.

__

Użytkownik
bt55

2007-03-10 22:35:21

edit

__

Użytkownik
bt55

2007-03-10 22:37:27

"Ciekawe" wcale nie musi byc "pozadnie" , sywstarcz se zaprzata uwage , ew. daje rozrywke ;P ( pozadnie to oczywiscie na + ^_^).
zartem biorac ofc ;P

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2007-03-10 22:49:07

ja tez

__

PRO
Lucas

2007-03-10 22:54:51

Ja mam czas tylko czytac pozadne i ciekawe. Taki life...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8094 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie