Poluzujcie czapki!

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
e2

2007-02-09 13:20:20

Powiem tylko tyle, że piwoszeq zachował się odpowiednio.

Btw. grubka - powiedz mamie, że jak utniesz sobie głowę to żeby mi ją wysłała. Powieszę na ścianie jako trofeum ;]

__

Użytkownik
PiWo5z

2007-02-09 13:32:56

nie chce przeprosin od "kozojada" (c) GaD

__

VIP
bizzare

2007-02-09 13:36:37

Ej a propo czapek... MEGA HIT NA IMPREZE :DD

[url=http://allegro.pl/item160875908_czapka_mega_kupa_hit_na_impreze_.html]czapka[/url]

__

Użytkownik
suri

2007-02-09 13:44:41

piwosz! w sam raz dla ciebie ;D tylka ta ci sie zmiesci na glowe :D

__

VIP
Sh1eldeR

2007-02-09 14:15:45

Sorki ale jak dla mnie, tak w ogole to caly ten pomysl z cenzura jest troche smieszny :D. Czym sie rozni zacenzurowana "ku**a" od niezacenzurowanej? Ze ktos nie moze zrobic ctrl+f i znalezc przeklenstw na stronie? I tak gdy bedzie czytal post, nie przeczyta tego ku-gwiazdka-a, tylko zrobi to normalnie (czy moze sie myle? :D). Nie znam tez dziecka starszego niz 12 lat, ktore nie potrafiloby rozszyfrowac takiej zacenzurowanej "ku**y" od niezacenzurowanej.

W wiekszosci gazet, gdzie jest troche bluzgow, przewaznie zamiast calych Zlych Wyrazow sa wpisane gwiazdki, ew. cos w stylu @#$@$! -- to rzeczywiscie moze miec jakis sens. Wiadomo, ze ktos przeklal, ale trudno powiedziec jak :p. Z drugiej strony w niektorych powaznych gazetach spotkalem sie z cytatami, w ktorych znajdowalo sie np. cos w stylu: "kur...".

Serio nie bardzo kminie, co to ma na celu?

Jestem przeciw nadmiernej ilosci przeklenstw, z drugiej strony wierze, ze one tak naprawde nikomu nie wyrzadzaja najmniejszej krzywdy (chyba ze uzyte przeciw jakiejs osobie - ale tak jest tez z normalnymi wyrazami) i nie wierze, ze pojde do piekla za rzucanie miesem ;). Z drugiej strony naduzywanie przeklenstw (ktore badz co badz sa czescia jezyka polskiego i... kultury) jest bezsensowne, powoduje trudnosci z odczytaniem tekstu i czesto - troche paradoksalnie - nie za dobrze swiadczy o bogactwie jezykowym autora ;).

__

VIP
-=eXe=-

2007-02-09 14:16:29

ale... kupa

__
http://www.egu.org.pl || http://www.facebook.com/EastGamesUnited

Użytkownik
grubka

2007-02-09 14:16:25

Przepraszam Cię, że nie wyczułeś ironi, ani żartu. Nie musze po każdym komentarzu dodawać jakiś idiotycznych emotek, żeby wszyscy zrozumieli o co chodzi. Nikogo tutaj nie obrażałem, nie obrażam ani nie będę obrażać, jeżeli on nie obraża mnie.

btw.
glowa bedzie odcieta nozem wygranym w turnieju :D

__

Użytkownik
Kaczor

2007-02-09 16:14:58

piwoszeq poplacz sie jeszcze :D

__

VIP
Nas1R

2007-02-09 17:05:27

normalnie jak przeglądam tutejsze forum, to coraz częściej przypomina to kolejne odcinki
z serii "P jak Problem"...

naprawde dla wszystkich oczekujących przeprosin i czujących się pokrzywdzonymi, bądź oszukanymi :) - poluzujcie czapki...

i trochę dystansu chłopaki...

__

Użytkownik
unit10

2007-02-09 17:52:32

Dobrze, tylko jeśli ostatnio Paweł napisał mi że nie będzie tolerować nawet "wygwiazdkowanych" przekleństw to ręce opadają.

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8161 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie