Serwer. Odbijanie zapomoca broni

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
cmc_czewa

2007-01-26 11:44:00

Ustawilem sobie serwer 1vs1 ,aby pograc z kumplem.

Gramy na same reile. Zauwazylem ze na niektorych serwach mozna odbijac sie zapomoca reila.

Jaka komende trzeba dodac aby ustawic to odbijanie.

Z gory dziekuje za udzielenie pomocy.

__

Użytkownik
kaboom

2007-01-26 11:50:33

odbijac sie za pomoca raila? railjump? :D

nie slyszalem o czyms takim

__
Cybersport.pl

Użytkownik
obur

2007-01-26 12:00:05

to na insta jest

__

Użytkownik
sianko

2007-01-26 12:04:58

InstaGib Unlagged - potrzebujesz tego moda, wiecej informacji w google;]

__

VIP
aphex

2007-01-26 12:36:48

a moze mu chodzi o wiekszy odrzut przy trafieniu w powietrzu? ale chyba nie mozna tego rzadna komenda zmienic :S

__

Użytkownik
cmc_czewa

2007-01-26 15:58:27

Sry ze troche nie jasno napisalem.
Chodzi o to ze jak np. daje celownik w ziemie naciskam strzal to wyskakuje na pare metrow nie tracac zycia, i tak samo sie dzieja jak odbijam sie od scian itp.

Poczytam o tym modzie.

__

VIP
d00mer

2007-01-26 16:22:21

InstaGib, ten pierwszy typowy.

__

VIP
bociam

2007-01-28 13:50:22

true

__

Użytkownik
mtheus

2007-01-28 14:03:01

tyle grasz w q3 i nie slyszales o railjumpie? o_O :)) InstaUnlagged sie klania

__

Użytkownik
mtheus

2007-01-28 14:08:39

to sie wlasnie nazywa railjump, ty pewnie probowales to ustawic na osp albo cos a do tego musisz miec porpostu oddzielny mod InstaUnlagged

masz tu dwa polskie servy, na tym pierwszym mozesz z botami sie postrzelac jak nikogo innego nie ma

217.172.244.229:27961 - lodz.mm.pl 1v1 Rail
217.172.244.229:27962 - lodz.mm.pl 1v1 Rail

__

Użytkownik
kaboom

2007-01-28 14:30:12

modów jest bardzo dużo i nie probowalem 95% tych modyfikacji, zawsze interesowalo mnie tylko zwykle q3 (osp) i troche cpma

__
Cybersport.pl

VIP
Sh1eldeR

2007-01-29 06:56:25

Hmm, wiesz ja tez gram w q3 od siedmiu lat (i to gram dobrze) i w zyciu na insta unlagged nie gralem, ani nawet nie widzialem tego moda. Nie zamierzam tez go ogladac - imho rozgrywka jest tam zdecydowanie za bardzo splycona. A aimowo by mi to albo nic nie dalo, albo dalo bardzo niewiele. I tak outaimuje zdecydowana wiekszosc graczy z insta, nawet jesli liczyc tylko celnosc z RG, a uber-turbo-aimerem to ja nie jestem, ze tak powiem :D. Jasne, ze bez przygotowania na instagibie, grajac na dobrych graczy nie zylbym srednio dluzej niz 3 sekundy, ale nie ma to dla mnie jakiegokolwiek znaczenia. Gra na tym modzie w ogole mnie nie interesuje, a - co opisalem powyzej - granie na insta nie pomogloby mi w grze TDM. Z tego co widzialem (choc nie bylo to insta unlagged, tylko zwykyl instagib z osp), na same raile gra sie inaczej i celuje sie tez inaczej. Czlowiek jest ostrozniejszy (wiadomo - 1strzal=1smierc), nikt nie biega na pelnej predkosci w sytuacji bojowej. A to wlasnie mi sie podoba w q3 i w szczegolnosci w vq3 TDM (i moze przez to wielu instagibowcow wcale tak dobrze w vq3 tdm nie railuje). Chowac, skradac sie ciagle i celowac w kazdy rog to sobie moga CS-owcy i instagibowcy wlasnie, IMO :D.

Coz, rzecz gustu. Ale chyba nietrudno jest ci sobie wyobrazic, ze ktos moze byc kompletnie niezainteresowany tym modem, mimo ze gra dlugo - moze on mu po prostu nie lezec.

__

Użytkownik
boro71

2007-01-29 09:34:52

przypuszczam ze koles robi serw na 1.11 xD

__
.

Użytkownik
obur

2007-01-29 11:23:22

seta g_railJumpKnock "200" sproboj wzucic ta komende do cfg serwera, ale oczywiscie musisz miec wpierw instagib :D

__

Użytkownik
DeTonator

2007-01-29 17:05:50

a to nie przypadkiem jakis "excessiv" jest?? tez mod - w cholere tego na necie- wystarczy w q3 przeszukać serwery pod opcją "mplayer" albo "internet" - 100x wiecej tego niz osp:|

__

Użytkownik
MASTER-K

2007-01-29 19:50:24

o ile sie nie myle to na 1.16 jest mod o nazwie "Noghost" i to chyba o to mu chodzi . Baa myśle ze on nawet nie wie bardzo z czym wy do niego z tym 1.32 :D ściagnij go sobie i sprobuj po eksperymentować .Kiedys stawiałem server na tym modzie lecz nie zachowałem cfg servera z tam tych czasów ale poszukam (moze czasem znajdę ;>) W pliku który ściągniesz sa bodajże podstawowe pliki cfg servera .pozdro

__

Użytkownik
mtheus

2007-01-30 18:24:56

Musisz sie tak zawsze rozpisywac? :D oczywiscie ze sie z toba zgodze :) lecz dalej mi sie to wydaje dziwne jak mogliscie nawet o tym nie uslyszec :) i nie odbierajcie tego tak jakbym was wysmiewal, drwij ... porpostu sie zdziwilem :) na temat skradania i chowania. Alez na Instaunlegged nie ma czegos takiego :) rozgrywka jest rownie szybka, a moze nawet szybsza niz na zwyklym vq3 :)

Ps.: ostatnia mala porpawka :D na dobrgo gracza nie dalo sie wytrwac nawet czasem 1 sekundy ;D co konczylo sie okolo 15-20 sekundowym duelem ;>

__

Użytkownik
ramm_pl

2007-01-31 01:23:09

skoro "już w to grał" to znaczy ze musi miec tego moda?! bo jak inaczej... ? moze jest jakas opcja zabawy z pakami na 1.11... kwestia przeszukania netu i stron ludzi w to wkręconych.

__

VIP
ognos

2007-01-31 02:30:01

lala
ps mtheus co Ty tu robisz? ;D

__

Użytkownik
mtheus

2007-01-31 17:28:07

hehe a tak sobie zaczalem zagladac na nowo co tu w tym esportowym swiecie slychac :D w q4 tez cos tam pogrywac zaczalem z fronkiem miedzy innymi ;D ty jak tam zyjesz? czemu ff.pl nie dziala!? :)

__

Użytkownik
cmc_czewa

2007-02-01 13:26:54

Omg ale sie rozpisaliscie.

Ja jak gram z kumplem to ustawiam serw na wersji 1.11 na modzie OSP. W OSP jest taka opcja InstaGip wiec ja zaznaczylem jak generowalem plik serwerowy. Po ustawieniu serwa i tak nie dalo sie odbijac. Zdziwilem sie bo na serwach ktorych gram pytalem sie na jakim modzie ustawiony jest ten serw to kazdy odpowiadal ze OSP; zawsze moglem sie odbijac i nic nie musialem sciagac.
Jak kumpla nie ma to gram TDM na modzie Freeze Tag. Rowniez na tych serwach oprocz zamrazania przeciwnika jest reiljump. Ja traktuje q3 jak zrecznosciowke zawsze wybieram z samym reilem bez zadnych innych broni. Gram w wolnym czasie, te serwery zadko sa polskie głownie Ruskie i z tych okolic :D, ale Polacy rowniez tam graja. To odbijanie i tak mi nie lezy, kumpel chcial zaby to bylo. Pare lat temu moze 2 lata temu zaczolem grac na serwerach na wersji 1.11 sam reil + hook . Swietna zabawa jak dla mnie :D Teraz rowniez na niektorych serwach jest to ustawione ale inne parametry hooka (przyciaganie,szybkosc) To juz nie to samo.

Teraz od dluzszego czasu stawiam serwer na wersji 1.32, oczywiscie sam reil+hook :D.
Wiecej ludzi gra na niej i o wiele wiecej serwerow jest. Dziwi mnie to bo wiekszosc graczy ktorzy wbijaja na moj serw robia wielkie zdziwienia jakby widzieli to pierwszy raz. Zawsze pytaja sie jak to ustawic itp. Co prawda za dobrze oni nie graja :D

Bardzo dziekuje za udzielenie pomocy. Pozdrawiam.

__

Użytkownik
NunRa

2007-02-01 23:18:17

na .32 ultra freeze tag 1.60 :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1967 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie