Rekrutacja .:ccc:.

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
K4czY

2006-10-29 10:28:01

Witam!!!

Chciałbym ogłosić , że Cruel Crew Clan (klan grający CTF) ogłosił nabór do klanu. Zgłoszenia prosimy zostawiać na forum w dziale rekrutacja.

http://www.plq4dforum.fora.pl/

__

VIP
spec_u

2006-10-31 12:50:09

nie gram w q4 więc pewnie sie nie znam ale... CTF w q4 wogóle żyje ? ; D

__
ema

Użytkownik
kaboom

2006-10-31 13:01:33

no coś graja tylko nie w europie, w usa niezle podobno e delte pocinaja

__
Cybersport.pl

Użytkownik
K4czY

2006-10-31 16:32:20

Niestety scena CTF w q4 nie zyje ale mam nadzieje że to się zmieni.

__

Użytkownik
_Vitez_

2006-11-03 03:46:53

Niestety ale nie masz racji. Chyba ze chodzi ci o polska scene Q4CTF, bo europejska ma sie calkiem dobrze :) .
Moge podrzucic namiary na aktywne klany, kontakty do roznych organizatorow, kanaly ircowe na quakenecie gdzie mozna znalezc graczy. Serwery public - Arena i vanilla CTF maja sie calkiem dobrze ale glownie w UK. Serwery pickup - bardzo aktywni Szwedzi, niestety ja na ich servie mam pinga > 150 :/ , czasem na .nl servach jakis pickup sie zrobi.

A co do polakow w Q4CTF to jestem calym sercem za tym by nareszcie zaczeli cos grac - w razie czego sluze wszelka pomoca by sie zorientowac co, gdzie, jak zarowno w typowym CTF jak i Arena czy DeltaCTF.

W DeltaCTF (CTF z hakiem, techami, powershield, glownie na bazie Q2CTF) zreszta bedzie niedlugo kolejny MiniCup, tym razem (o ile ponad 10 klanow sie zapisze) pierwsze 3 miejsca beda nagrodzone (najprawdopodobniej 300,200 i 100 euro).

Co do rozgrywek w normal Q4CTF to wlasnie rusza jolt q4ctf league (zabieram sie za njusa o tym) i prawdopodobnie za kilka dni rusza zapisy do Clanbase Q4CTF Cup.

__

Użytkownik
K4czY

2006-11-03 09:41:13

Vitez napeno masz racje co do europejskiej sceny CTF jednak jeśli chodzi o polaków to z tego co wiem to gra bardzo mało osób. Nie ma żadnych lig itp. Cieżko jest nawet zkołować ekipe do grania chyba że ja to żle robie. Jeśli ktoś ma pomysły to prosze o podpowiedz. Vitez mówisz ze możesz pomó wzelkie kontakty i namiary z potencjalnymi graczmi lub klanami są mile widzane. ps interesowało by mnie arena i zwykle CTF

__

Użytkownik
_Vitez_

2006-11-03 18:43:40

Jesli chodzi o Polakow to rzeczywiscie nie ma. Ja sie mocno napracowuje na europejskiej scenie i mam nadzieje ze w koncu jakeis klany z q3ctf rusza tylek i zrobia przesiadke, robiac jakis rozsadny polski serwis. Co wiem i co znajduje na temat ogolnoeuropejskich lub swiatowych rozgrywek - to staram sie pisac tu w njusach.
Co do kontaktow - jezyk angielski trzeba znac, zajrzec na IRC na Quakenet i najaktywniejszy kanal tam to #quake4all . Zagadac z opami (Twenty, Vindex, Whorechild) i ich podpytac o klany, serwery - jesli chodzi o Q4CTF vanilla na modzie Q4MAX glownie.
Jesli chodzi o ArenaCTF to jedynie przesiadywanie na servach publicznych i tam zaczepianie ludzi moze dac efekt - 130.88.189.66:28004 (q4base ArenaCTF) , 85.236.101.77:28404 (q4ase CTF), 82.192.78.113:28004 (q4base ArenaCTF).
Oprocz tego: http://www.q4.jolt.co.uk/index.php?page=servers.php , http://www.gameready.nu/ .
No i jeszcze ja swoje wyszukiwanie serwerow bazuje na SKQ4 do mirca,tam wyszukanie w masterserver wg modow/graczy/pingu, oprocz tego dodawanie do faworytek recznie podawanych adresow serwerow przez ludzi na ircu (glownie deltactf).
Oprocz tego jesli lubisz i ArenaCTF to polecam sprawdzic DeltaCTF :) (www.deltactf.com).

__

VIP
P!thrawn

2006-11-04 21:35:16

"klany z q3ctf rusza tylek i zrobia przesiadke, robiac jakis rozsadny polski serwis." to nie nastapi

imo życze powodzia :)

__

Użytkownik
Tombczis.pl

2006-11-21 13:30:54

Vitez a może masz jakiś namiar na kogoś, kto ma możliwość udostępnić serwer na jeden dzień w tygodniu początkującemu klanowi CTF?

__

Użytkownik
_Vitez_

2006-11-21 13:47:31

Niestety nie. W tematyce serwerow sie niezbyt orientuje - ot zapisuje adresy ktore podaja na ircu... ale to zagraniczne. Suri cos kombinuje z polskim serwerem CTF ale to sponsora/znajomego z serwerem trzeba pomeczyc.

__

Użytkownik
K4czY

2006-11-23 23:36:20

Rekrutacja już nie ważna, ekipe mamy i zaczynamy ze sobą grać przed nami pierwsze treningi,a za rok może juz jakaś liga.....

__

Użytkownik
_Vitez_

2006-11-24 07:49:08

To zgloscie sie do suriego/molotova - do tej niedzielie wlacznie jest deadline na zapis polskiego national teamu do ClanBase Q4CTF Nations Cup :>
http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879432913

__

Użytkownik
obni

2006-11-24 08:00:18

qle o ctf nie słyszałem nawet :P tdma przeciez mało sie chyba gra

__

Użytkownik
K4czY

2006-11-24 20:33:10

Ja myślę że do tego turnieju nie jesteśmy jeszcze gotowi, nie mamy zgrania z sobą, zarysu taktyk na mapy itp. Szkoda że ten turniej nie jest rozgrywany za parę miesięcy na pewno byśmy w nim zagrali. Miał bym do ciebie jeszcze taką prośbę Vietz w tym linku napisałeś że zgłosiło sie 6 polskich klanów. Czy mogł byś podać jakiś kontakt do tych klanów chodzi mi o ustawienie jakiś sparingów.. jeśli nie to rozumiem. Jak tak to napisz na forum naszym albo tym. Dzięki za pomoc.

__

Użytkownik
raz3r_2100

2006-11-27 01:48:55

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

__

Użytkownik
Shishka

2006-11-28 18:48:58

hm bez urazy ale ten tag mi przypomina sklep Cena Czyni Cuda... ssie przede wszystkim to ze scena nie moze wreszcie zdecydowac w co chcą grać, np takie CPL stawia na q3 podczas gdy większość "wielkich" postanowiło isc dalej.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3235 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie