najlepsi dla nas...

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
g.j

2004-01-07 13:34:33

Witam,
Mam taki pomysł...Dokładnie chodzi mi o grę Counter Strike i najlepszych w nią graczy (Aristocracy, Arena, Specster, Korn itp...) Otóż pomyślałem sobie, żeby organizować raz w tygodniu, np w weekend, imprezę typu: “Better Skill”. Np na umówionym serwerze przez 2 godzinki byłoby ok 4 graczy z czołówki polskiej sceny, i do nich dołączyło by powiedzmy 12 graczy (kto pierwszy się połaczy ten jego plus...) Można wtedy podpatrzyć najlepszych i czegoś się nauczyć... Mogło by się tym zająć eSports.pl aby zaprosić danych graczy w danym tygodniu na umówiony wcześniej serwer...
Co wy na to ?
Ustaliło by się pewne reguły, żeby chamstwa nie było (np jakakolwiek obraz kończy się banem itp...)

__

PRO
igor

2004-01-07 13:38:18

Witam.

Pomysl nie jest nawet glupi. Niestety, wszyscy admini maja teraz mase roboty i nie na wszystko jest czas. Wypowiedziec sie musi ekipa CS'a :- D

__

PRO
girith

2004-01-07 14:12:59

jestem na tak? :)

__

Użytkownik
yareq

2004-01-07 17:10:27

owszem jesteś :P

__

Użytkownik
yareq

2004-01-07 17:12:04

Jak dla mnie to tez dobry pomysl. Tylko trzeba by kogos kto sie zajmie realizacja - kogos od cs'a oczywiscie.

No i trzeba jeszcze wziac pod uwage to czy tym graczom sie bedzie chcialo :p

__

Użytkownik
g.j

2004-01-07 17:36:13

dlatego właśnie najlepiej byłoby, gdy zajęła by się tym ekipa ESP.PL, ponieważ Wy macie przebicie. Jedno wiem, że na pewno nie zorganizuje tego normalny gracz, ponieważ prawdopodobnie by mu odmuwiono. Dlatego właśnie wszystko w rękach ESP.PL
Kwestia organizacyjna. Jeśli udało by się załatwić serwer (null[5], RUN.s.c, Herrflick) na 2, 3 godzinki w niedzielę czy też w sobotę to myslę, że nie było by już więcej problemów...noi oczywiście kwestia obecności ELITY. To już...no właśnie.
Fajnie by było, gdyby ten temat został jakoś szerzej rozpropagowany ponieważ na to forum troszkę mało osób zagląda. Może jakaś wiadomość do wszystkich użytkowników wysłać (którą otrzymają przy zalogowaniu się)...

W imię polskiej sceny CS !!!
:p

__

VIP
3Months?ping500

2004-01-07 19:54:19

dokladnie pomysl nie glupi, tylko jest ale: ci lepsi graja duzo cw i ciezko byloby ich przekonac zeby xx czasu poswiecili na ffa

__

VIP
bizzare

2004-01-07 20:24:15

Co to jest cw ? :D

__

Użytkownik
g.j

2004-01-07 21:21:18

#7 Cla War - mecze w ramach Clanbase....
#6 - ja nie mówię o xxx czasu tylko o 2 góra 3 godzinkach, to nie jest dużo...
To wszystko w imię polskiej sceny CS'a :) Jeśli im zależy :P
Dlatego mówię, najlepiej by było jakby ekipa ESP.pl to załatwiła bo zwykły gracz tego nie uczyni bo nie da rady. Cóż. Pozostaje nam czekać... :)
Pozdrawiam...

__

VIP
3Months?ping500

2004-01-07 21:26:44

nie tylko w ramach clanbase :P

no zobaczymy co da sie zrobic.

__

Użytkownik
g.j

2004-01-07 21:59:05

trzymam palce za Was chopoki :P

__

VIP
wania

2004-01-08 13:58:26

Pomysł jest ciekawy, z tym, że jest problem pt duzo klanowek i sparingów :) Zwłaszcza soboty i niedziele są na to poświęcane. g.j - 2, 3 h to jest bardzo dużo, w tym czasie można zagrac 1 - 2 CW, a to jest bardziej opłacalne niż granie ffa ^^ Znam jedną osobę która by na to poszła - SHAGALL/m!xer jak kto woli :] on potrafi siedziec godzinami ...

__

Użytkownik
g.j

2004-01-10 01:02:37

hmmm :( no to może inny dzień ? piątek ? raczej nie w tygodniu bo ciężko z czasem i to chyba nie tylko u mnie. mówisz, że 2 ,3 godziny to dużo. godzinkę to nie ma zbytnio sensu ... nie wiem co z tego wszystkiego wyniknie. ja zarzuciłem tylko pomysł. nie koniecznie musi coś z tego wyjść.
ale bardzo fajne by to było, gdyby coś takiego wypaliło
(człowiek nawet nie czuje jak mu się rymuje :P)
pozdrawiam, szacunek

__

VIP
Smooth

2004-01-14 20:17:47

1. Fajnie ze nas wymieniono ...
2. jak macie kase to ja mam czas :D
3. niewiem czy chamstwo wyeliminujecie itd.
4. pomysl nie jest glupi zakladajac ze komus sie chce meczyc na ffa ...
5. dobry server
6. Ja nie lubie ffa :D

__

Użytkownik
g.j

2004-01-14 20:56:05

1. Smooth PRZEPRASZAM CIĘ ale mam powód czemu Was nie wymieniłem :P głupi bo głupi ale mam. Nie wiedziałek jak się Was pisze. godlike.cN czy godLike.cN a nie chciałem gafy popełnić. Wiem, że to żadne wytłumaczenie dla tego z tego miejsca PRZEPRASZAM i zwracam honor. Internet mi tak wolno chodzi ostatnim czasy, że mam dość otwierania nowych stron - ten topic otwierał mi się dobre 45 sekund.
2. czemu za kasę ?
3. chamstwo wyeliminować można kickami i bananami.
5. Server ? Fajnie by było gdyby było to null, herr albo idk ale to musieliby załatwić koledzy z ESP.pl
6. Nie tylko Ty :P Widzę, że nic raczej z tego nie będzie. Na forum jest nowy topic podobnego typu. Lecz nie chodzi o FFA.
Zapraszam.

__

Użytkownik
Maniac

2004-02-05 12:10:19

HMm pomysl jest dobry, chociarz z drugiej strony nie wiem czy to przejdzie, jezeli ktos z tej "ELITY" nie gra CW to czesto gra sie mixy , ktora sa wlasnie tym czym chcesz zrobic ...

__

Użytkownik
Maniac

2004-02-05 12:13:07

wania ty tez mogl bys sie oderwac od Savage Eden i zaczac grac :D

__

Użytkownik
t2

2004-02-08 18:58:40

2. jak macie kase to ja mam czas :D

No jasne, z checia zaplacimy za to, zebys jak meczennik z bolem na twarzy, zdegustowany faktem gry ffa z noskillami pokazal nam plebsom co to jest skill... pozdro ;].

__

VIP
OnliNE

2004-02-08 21:47:15

a jak sie kiedys zjarałem .. to oglądałem Familiade i pomyslałem ze czołówka polskiej sceny mogła by wystapić w Familiadzie a pieniądze poszły by na rozwój prO w polsce.. oczywiście Familiada czystotematyczna do CS'a :D

__

Użytkownik
Blom

2004-02-09 00:41:56

Wedlug mnie slaby pomysl. Nie bardzo wiem jak to sobie wyobrazacie. Przeciez wiadomym jest, ze najlepiej podpatrywac 'mistrzow' na demach, grajacych jakies powazne cw. Sadze, iz nawet jesli udaloby sie to zorganizowac, to daloby slaby efekt.

__

Użytkownik
El

2004-02-09 09:07:43

mam nadzije, ze dojdzie to do skutku :)niezły pomysł

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5593 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie