Warrock - FREE FPS

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
Ottar

2007-03-25 18:03:23

Uhhh, czyżbym uraził? No tak,"każda sroczka....". Ostudź emocje, oswój się z tym, że gra jest po prostu słaba. Nie trzeba w niej też specjalnych umiejętności. To taki mało umiejętny klon cs z bf. Jedyne, co moim zdaniem jest warte zwrócenia uwagi to system awansów, odblokowywania broni.

Z bugów nie korzystam, a gram wystarczająco dobrze by znać swoją wartość jako gracza. I na przynajmniej 10 różnych scen fpp nie obserwowałem takiej "kaszanki", spamu i dziecinady.

I nie jest to kwestia tego, że gra jest darmowa. Po drugiej stronie jest np znakomity Warsow, przykład, że można tworzyć wartościowe fpp bez zaplecza i pieniędzy. Nie wspominając już np. o FEAR - bo za nią stoi sierra.


__

Użytkownik
bAlb1n

2007-03-25 19:27:29

scene tworzą gracze. Gracze są z wyższej półki scena jest mocniejsza grają słabiej to i scena jest słabsza to jest oczywiste. W q4 grają dobzi gracze scena jest mocna w q3 grają ludzie po 5 lat scena jest mocna w CS jest wiele osób które zaczynają dopiero swoją przygode z esportem i ogółem (zaznaczam) scena prezntuje się na niższym owiele poziomie niż 2 wyżej wymienione mimo, że gra w nią owiele więcej graczy. Daj ludzoim się nauczyć grać na to trzeba czasu ;]
pozdro
Chyba jak przyjade do domu to ściągnę ją sobie i zobacze co to jest ;]

__

Użytkownik
semp

2007-03-25 23:25:56

Właśnie w tym cały urok tej gry ,że nie trzeba się długo uczyć grać. Jak ktoś niema czasu na to ,a chce sobie pograć w ciekawą gierke i do tego War Rock jest za darmo.
Nie uraziles mnie bo nie masz czym każdy ma swoje zdanie, ale to ,że ktoś cie kickowal nie znaczy odrazu ,ze cala scena sie tak zachowuje. Duzo ludzi gra sobie w ta gierke na emeryturze esportowej ;] i potrafia sie zachowac.
Nasza scena moze sie pochwalic klanowym mistrzem europy w esl ,a gra w pelnej wersji jest dopiero od 6 tygodnii.


Sama lista dostepnych broni jest ciekawa:
- Piesc
- Colt
- Desert Eagle
- MP5K
- 357 Magnum
- Glock
- MP-5
- AK-47
- K-2
- K1
- M24
- M4A1
- G36C
- G36
- G36C_D
- FAMAS
- P90 Customizzato
- UZI
- PSG1
- Winchester
- AUG (Styr AUG A1)
- SSG
- AWM
- M-60
- MINIMI
- M134
- Panzerfaust3
- RPG-7
- Stinger
- Granat K400
- Grant dymny
- Mina TMA-1A
- Oerlikon

Do tego dochodzą jeszcze pojazdy, czolgi, pojazdy opancerzone, helikoptery, samoloty, mysliwce, łodzie, motor:
- M2 Hummer
- Hummer Avenger
- Hummer TOW
- Covered Truck
- Gepard
- Wiesel
- K1A1 Tank
- Luchs
- A10 Warthog
- UH-60 Blackhawk
- F-15 Eagle
- Rafale
- LSSC
- Mark V
- Leclerc
- K200
- MD500

Do wyboru 21 map o różnym charakterze.

Niewiem jakie ty masz wymagania ale dla mnie ta gierka jest poprostu super .
Warsow jest na enginie quake'a wiec nie trzeba w niej tez wiekszych umiejetnosci i o to chodzi.
Punkbuster działa gra jest w pełni chroniona, wiekszosc bugow zostala wyeliminowana i nie ma juz chodzenia pod mapa czy cos w tym stylu.
Za szybko sie zniecheciles.
Pozdrawaim

__

Użytkownik
icee

2007-03-26 07:10:31

ET też chroni punkbuster :-d

__

Użytkownik
Zippi9

2007-03-26 12:11:47

Haha punkbuster działa? Jak może działać jak nawet PB screenshota nie da się zrobić. Złapiecie cheatera gratulacje jednak jest kolejny problem nie ma tutaj możliwości sprawdzenia guida i typ założy se nowe konto i po kłopocie... Konsoli nie da się nawet otwrozyć... Sam w to grałem i własnie to wszystko mnie bardzo zniechęciło.

__

Użytkownik
zzet

2007-03-26 12:15:47

Pewnie w warrock jest jeszcze wiecej cheaterów niz w ET :) i jeszcze na dodatek nie ma tej gry na yawnie :o)

__

Użytkownik
semp

2007-04-08 12:50:54

Nowy tryb rozgrywki FFA ( Free For ALL )
O co chodzi? Chodzi o to że każdy jest przeciwko każdemu i nie ma żadnych teamów, spotkasz kogoś ZABIJ!

Nowy tryb rozgrywki CONQUEST

Mapy Średnie i Duże, Gra zespołowa każda drużyna ma za zadanie przejęcie jak największej liczby flag na mapie w innym wypadku "tickety" będą spadać na niekorzyść i team przegra walkę. Baze przeciwnika mozna przejac dopiero po 3 minutach od poczatku rozgrywki!

Inne zmiany:
- Nie można wyrzucić gracza (Vote Kick) pod koniec rozgrywki ( gry CQC ma ukończone więcej niż 60%,gdy Urban Ops/Battle Group mają ukończone ponad 80% rozgrywki)
- Na mapie ALBERON mozna wylaczyc efekty pogody!

Poprawki:
- Darmowi gracze i gracze z kontem BRONZE mogą utworzyć room z dowolną liczbą graczy.
- Użytkownicy Premium BRONZE mogą teraz zmieniać licznik fragów jeśli są Room masterami (liczbę do zabicia przy tworzeniu pokoju)
- Gra się nie zawiesza jeśli użytkownik w Sklepie z bronią wciśnie któryś z przycisków w sekcji PX
- Granaty dymne są teraz białe a nie czerwone
- W grze licznik czasu dla graczy premium wyświetla poprawnie czas pozostały do końca ważności konta
- Cena PX dla 5-tego slotu wyświetla się teraz poprawnie
- Sklep: opis dla Aug jest teraz poprawny
- Kliknięcie Suicide przy definiowaniu klawiszy nie powoduje powstania czarnego prostokątu
- Broń którą używamy a skończy się jej ważność w trakcie rozgrywki może być używana do końca meczu
- Mapa Conturas: Zostały dodane liny do mostów. Przedtem ich brakowało.
- Sklep: Poprawnie są wyświetlane przedmioty dostępne dla Medic-a.
- CQC: Można teraz zmienić broń oraz klasę jaką chcemy walczyć (zaraz po śmierci)
- Blackhawk: działko zadaje obrażenia
- Blackhawk: pociski rakietowe zadają obrażenia
- Dodanie graczy do listy zablokowanych powoduje że info (whisper) do nich nie dociera
- Liczba bonusowych punktów doświadczenia wyświetla się na zakończenie rozgrywki.

Zostala rowniez wybrana reprezentacja polski w War Rocku:

[PH] Madafaka
[PH] Handles
[PH] Baksiar
[PH] Mariusz012
[PH] Morell
[PH] Więcek
.:LM:. Fisher
=]PSF[= Kaczka
Team wB| Specnaz
[PLA] Hornet

Co do cziterow to w pewnym momencie bylo ich dosc sporo ,ale na szczescie po wprowadzeniu PB i ostatnim updacie juz ich nie ma zbyt wielu. Czesem sie zdazaja ale przewaznie nie graja zbyt dlugo.

__

Użytkownik
Zippi9

2007-04-08 13:54:21

ROTFL jak mają haxa i są w klanie to nie muszą chyba ciągle aimbota używać wystarczy wallhack i wymiatasz... A to że na publikach dzieci się bawią z haxami to już przywykłem x]

__

Użytkownik
semp

2007-04-08 19:33:40

Był jeden taki klan i moge sie mylić ale chyba ty w nim grales (albo ktos o podobnym nicku). Administratorzy Esl usuneli ten klan z ligi i nie ma juz z nimi problemu.
Wiekszosc jak nie wszystki polskie klany sa przeciwne czitowaniu i nie uzywaja niczego.
Tak jak wczesniej napisalem teraz juz nie ma problemu z cziterami i zdazaja sie tylko sporadyczne przypadki (jak w wiekszosci gier online) gdyz w miare skutecznie PB chroni nas przed nimi.
Jesli grasz z zaufanymi ludzmi nie musisz sie martwic ,ze uzywaja.

__

Użytkownik
Zippi9

2007-04-08 19:42:41

Tak team exavs też se wiele nie pograłem bo po 2 tygodniach gra mi się znudziła. Nie wiedziałem że cheatuja nic na TSie na to nie wskazywało nikt nic o tym nie mówił... A tak na przyszłość używaj opcji odpowiedz wtedy każdemu będzie łatwiej.

__

Użytkownik
cnn.GreaTeye

2007-04-09 09:34:32

Pograłem sobie troszke w tego warrocka i stwierdzam iż jest słabiutki. Nie wiem, może to dlatego, że już żadna gra poza UrT mi za bardzo nie podchodzi ?

__

Użytkownik
Zippi9

2007-04-09 09:46:20

Po prostu jest słaby i tyle. Nie wiem jak można zrobić tak skopany kod sieciowy, że są ludzie z pingiem b. wysokim normalnie se grają nic im niby nie przycina, później strzelą do ciebie powinni cię zabić a ty giniesz po 3 sekundach oO.

__

Użytkownik
semp

2007-04-09 23:49:08

Gierka ma swoje plusy i minusy ale mojim zdaniem dla kogos kto nie ma czasu na giercowanie ,a chce sobie w krotkim czasie ogarnac gierke i dobrze radzic Warrock jest idealna propozycja.

__

Użytkownik
Zippi9

2007-04-10 00:04:57

Only 4 lowskills x] w 3 dni treningu spokojnie dostałem sie do nuclear outside (wakacje) wtedy silne jeszcze było x] A w ET lamie, choć przy nim spędziłem około 2 lata...

__

ex-Redaktor
exilek

2007-04-10 00:45:01

ooo :D temat o namiastce BF2, jak chcecie pograć w coś dobrego to na allegro kupcie BF2 za 40 zł, a nie to coś.

__

Użytkownik
Zippi9

2007-04-10 01:59:55

Nie każdy jak to ujął semp chce dostać baty w BF2 tylko od razu wymiatać w Warrocku jeśli się wcześniej grało w FPP, no i nie każdy ma nawet dzisiaj kompa który pociągnie BF2...

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9318 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie