q4 hekp

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
nbkadi

2006-08-31 23:02:34

Witam tak wiec po zakupieniu polskiej wersji (niestety - dotychcasz posiadalem eng i wszystko dzialalo normalnie) quake`a 4 juz mam problemy. Moj problem dotyczy PUNKBUSTERA ktory zawiesza gre przy:

-wejsciu na jakis serwer
-przy udanym wejsciu na jakis serwer i gry np. 10 minut
-jak juz sie raz sypnie to pozniej przy uruchamianiu gry przy napisie URUCHAMIANIE MENU sypie sie errorem nie wysylaj

chodzi o error:

Aplikacja powodująca błąd quake4.exe, wersja 1.3.0.2393, moduł powodujący błąd pbcl.dll, wersja 0.0.0.0, adres błędu 0x00046f3c.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.


Teraz jak probowalem sie pozbyc tego bledu:

1. usuniecie q4 wszystkich danych z dysku i rejestru i ponowna instalacja (NIE POMOGLO)
2. swieza instalacja q4 to wersja 1.2 chyba pobralem nowego patcha Quake4_1_3_Patch.exe 240 MB ze strony idsoftware zainstalowalem patcha to nawet sie q4 nie odpalil poniewaz przy napisie URUCHAMIANIE MENU wywalalo juz quake`a (NIE POMOGLO)
3. Tak wiec zrobilem znowu swierza instalacje q4 i od razu odpalilem patcha ! Gra sie zaaktualizowala odpalila lecz znowu bladzior wyskakuje (NIE POMOGLO)
4. Teraz instalowalem quake`a 4 bez punk bustera I DZIALA na singlu, doinstalowalem najnowszego patcha
(bez punk bustera) i dziala na singlu. - tak wiec odwiedzilem strone projektu PUNK BUSTER i pobralem instalatora tego pakietu. Skopiowalem go do katalogu z gra i odpalilem! Instalator ladnie sie zaaktualizowal odpalil sie program wybralem gre QUAKE 4 z menu wszystko ladnie sie odpala menu pobralo punk bustera dla quake 4 i gitara. Rebootowalem PC na wszelki wypadek ... odpalam quake`a na singlu smiga na high ustawienia na maxa zajeb***scie.... odpalam Multiplayera stawiam gre na lanie smiga super... wybieram przegladarke serwerow wchodze na jakis z wymaganym punk busterem i gra mowi mi abym wlaczyl punkt bustera bo inaczej nie wejde !!! wiadomo tak wiec szybki DISCONNECT wchodze do menu ustawien w menu gry multiplayer ustawiam xywke wlaczam punk bustera i co GRA ZNOWU MNIE WYWALA !!!! znowu ten blad tej biblioteki !!!!. Rebootuje pieca odpalam gre ! single chodzi ! mp bez punka chodzi ale jak wlaczam punk bustera to wypad do windy z mega erorem ktory wklejilem nad tym txt`em !!

Tak wiec odwiedzam strone tego penerskiego punkbustera i patrze dzial faq ! patrze i widze !


My game crashes with an error in pbcl.dll or a General Protection Fault. Why?

i odpowiedz :

This issue can be from a program that conflicts with PB. There are a few known program that cause this:

* Get Right
* DU Super Controler
* Macro Toolsworks
* Girder 3.2
* PRTG Traffic Grapher
* MS Office: ctfmon.exe (rarely)
* CyberCorder: cybrcrdr.exe
* Paessler Router Traffic Grapher: prtg4.exe
* 3dnasys.exe
* mIRCStats

Closing those programs, or any like them that contain user or kernel level debuggers should stop the problem.


Moja odpowiedz ! nie mam zadnych taki programow na dysku a tym bardziej dzialajacych w tle.



Teraz moja prosba jest taka ?? Moze mi ktos pomoc ??? Z kim moge sie skontaktowac jezeli tutaj mi nikt nie pomoze ? Place kule kase za q4 przymykam oko na polska wersje ktora jest ble... i tu takie jajca ....

Powiem jeszcze ze na eng dzialalo wszystko normalnie ! nawet na piracie jakiego mialem po premierze wszystko normalnie smigalo TAK WIEC SIE PYTAM WHYYYYYYY MEEEEE !!!!!

__

Użytkownik
nbkadi

2006-08-31 23:04:45

ludzie moze ktos pomoc ?

__

Użytkownik
kaboom

2006-09-08 09:20:47

jakbyś dał ten topic na widoczny, to by ci ktos pomogl, przeciez go nikt nie widzi

__
Cybersport.pl

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1389 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie