Klasztor, ruiny, czołg...pamiętacie?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Hitman[CCC]

2006-08-14 03:45:36

TO K**WA inaczej znacie panowie mape z mohaa
Klasztor, ruiny, czołg...

__

Użytkownik
pavo

2006-08-14 08:39:00

a ty piszesz pamietnik czy bloga?

__

VIP
spec_u

2006-08-14 08:56:56

Hitman[CCC] - ty masz naprawde 18 lat ? ;ASDF

__
ema

VIP
Van Helsing

2006-08-14 10:28:06

Ręce opadają.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
yareq

2006-08-14 11:19:54

Szesc tematow w ciagu 4 godzin, kazdy bez wiekszego sensu, moze sie ktos zajmie w koncu tym trollem? :c

__

Użytkownik
Hitman[CCC]

2006-08-14 11:21:14

Nic z tego... nie widzisz, ze pytam czy znasz tą mape.... fakt napisałem iż na niej grałem to to co już K****a retrospkcji nie moge przytoczyć

__

Użytkownik
Hitman[CCC]

2006-08-14 11:25:26

pytanie w tym poscie było i jest oczywiste.... bardziej sprecyzować chyba tego się nie da....
Trollem odezwało się dziecko neostrady jak nie umiecie odpowiadać na posty to nie piszcie i tak w każdym poście robi się off topic.....

__

Użytkownik
pavo

2006-08-14 11:55:00

nie nie znamy tej mapy, ale za to znamy zakon, gruzowisko i jeep

__

Użytkownik
Akhor

2006-08-14 11:57:26

Hitman z każdym postem, tematem mnie rozwalasz. Masz 18 lat, no ok, ale rozwinięty jesteś na 12-13. Patrz na yara - mowisz na niego dziecko neostrady ? na esports.pl jest od sierpnia 2003, Ty tez od sierpnia ale od 2006. W 2003 neostrada nie była tak rozpowszechniona, albo jej w ogóle nie było - nie pamiętam neta wtedy miałem dopiero od poł roku i nie orientowałem sie co i jak. Więc jest większe prawdopodobieństwo, że to własnie Ty jesteś takim mały pryszczatym gnojkiem(który wprowadził fałszywą datę w profilu aby inni myśleli, że jesteś już dojrzały) co dopiero dostał internet(cudem), wcześniej spędzał czas na "ELO YO MELANŻACH" aby przyszpanować jeszcze głupszym kumplom, chociaż nie wiem jak można być głupszym od Ciebie.
Więc uważaj co mówisz, trollu.

__

Użytkownik
Hitman[CCC]

2006-08-14 12:20:10

O mojej biologi wiecej opowie Ci lekarz... Ty masz 16 lat sikucie i chcesz mnie tu umoralniać buuhahaha widze, ze ty nie wyszedłes z pierwszej dziesiątki w rozwoju bo nadal ciągniesz ze sobą wszedzie pluszaka. Jak nie wiesz co to dziecko neostrady to poczytaj o tym. Neta mam od kiedy pamiętam nie było jeszcze tak bardzo dostepnych dsl'ów jechałem na modemie później na dsl teraz mam łącze 1mb neostrade zostawiłem dla Ciebie i twoich znajomych..
P.S.
Chcesz sioę pozbyć pruchnicy to polecam siebie i moich ello kolegów.

__

Użytkownik
Hitman[CCC]

2006-08-14 12:38:28

pewna zakonica i pewien mnich spłodzili synka ktorego wyrzucili na gruzowisko pozniej ktos go znalazł i przywiuzł do sierocińca jeppem (nazwisko podrzutek) buhahahahaa

__

Użytkownik
Akhor

2006-08-14 12:48:30

Ciekawy jaki lekarz - proktolog ? psychiatra ? bo rodzinny na pewno nie.
Tak ja - sikut mam 16 lat i po Twoich intelektualnie rozwiniętych postach twierdze, że jestem bardziej dojrzały od Ciebie - ale ta polemika nie ma sensu. Ponieważ Ty jako "elo yo" rozwinięty koleś, który nie potrafi sklepać normalnego topicu(patrz->topic, w którym aktualnie piszemy) będziesz nadal twierdził, że z tą "niby" 18-stką na karku jesteś bardziej rozwnięty ode mnie, od yara czy od kogokolwiek. "Jak Cię widzą tak Cię piszą" -> dzięki temu jak się tu - na esp.pl zachowujesz, każdy ma już o Tobie wykreowane/wyimaginowane zdanie i uważam iż jest ono prawidłowe. Niestety nie mam neostrady, ani nie chodzę nigdzie z pluszakiem - to się nazywa schizofrenia. Do tego zdanie po "P.S." mnie rozwaliło - groźby na tle uszkodzeń fizycznych - charakterystyczne dla mało rozwiniętego intelektualnie i społecznie człowieka ;) Przemoc jest dla dresów / neadertali (niepotrzebne skreślić). Jedynym (jak dla mnie) rozsądnym źródłem przemocy jest przemoc w celach resocjalizacji takich baranów jak Ty. P.S. mam nadzieje, że ktoś poprze, to co mówię.

__

Użytkownik
Hitman[CCC]

2006-08-14 13:09:07

Neurolog Ci powie na mój temat
- Hitman to młody Einstein :D
A na twój
-Panie wiecej szarych kamórek przypisuje się małpie

Jesteś jeszcze prawiczkiem koleś? Buhahaha
Topić jest sklepany ale z tego Co widze nie umiesz na takie pytanie odpowiedzieć co pokazuje, ze jesteś jakiś zefektowaną jednostką.
Mapa naprawde jest rewelacyjna dlatego pytam czy ktos na niej grał
P.S.
Nie propaguje przemocy bo jej nie lubie ale "w celach resocjalizaci" by Cie to nauczyło trochę pokory Janku...

__

Użytkownik
Hitman[CCC]

2006-08-14 13:11:24

Neurolog Ci powie na mój temat
- Hitman to młody Einstein :D
A na twój
-Panie wiecej szarych kamórek przypisuje się małpie

Jesteś jeszcze prawiczkiem koleś? Buhahaha
Topić jest sklepany ale z tego Co widze nie umiesz na takie pytanie odpowiedzieć co pokazuje, ze jesteś zefektowaną jednostką.
Mapa naprawde jest rewelacyjna dlatego pytam czy ktos na niej grał
P.S.
Nie propaguje przemocy bo jej nie lubie ale "w celach resocjalizaci" by Cie to nauczyło trochę pokory Janku...

__

VIP
spec_u

2006-08-14 13:23:32

hej, Hitman[CCC] znasz może Qspy'ego ? ; D Jak nie to polecam poznać - > [url=http://esports.pl/?id=user&user=profile&profile_id=838]Qspy[/url] , patrząc na poziom twoich topiców i twoich postów wydaje mi się, że powinniście szybko znaleść wspólny język ;- )))

Btw a tak serio to radze tobie wyluzować bo spamowanie forum topicami z **** i nazywanie "starych" użytkowników "dziećmi neo+" raczej nie przysporzy tobie popularności a wręcz przeciwnie..., przemyśl to ;- )))

__
ema

Użytkownik
Akhor

2006-08-14 13:34:58

Einstein miał autyzm i częściową schizofrenię :)
Czy ja jestem prawiczkiem ? Powiem tyle, że "głodny głodnemu chleb wypomina".
Gdybyś normalnie zadał pytanie w topicu, na pewno odpowiedziałbym na nie - po prostu jaki autor takie pytania. Mnie pokory ? Mylisz osoby, to Ty rzucasz na prawo i lewo bluzgami, debilnymi postami i jak to powiedział spec_u raczej nie bedziesz lubiany wyzywając od "dzieci neostrady" znaczących coś użytkowników. Także "kończ Waść, wstydu oszczędź(sobie)".

__

Użytkownik
Hitman[CCC]

2006-08-14 13:50:08

Nie zależy mni na popularności nie jestem komercyjną świnią. Nie znam Qcoś i nie chce go znać... Ja jestem wyluzowany zawsze tylko jak moge obojetne przejść koło tego co wy robicie, nie umiecie normalnie odpowiadac na posty nie jestem dupolizem, żeby wam w dupy włazić. Post jest prosty i oczywisty nie rozumiesz go to nie komentuj.

o i jeszcze jedno nie moge się patrzeć na twój avatar co to britney?

__

Użytkownik
Kornholio

2006-08-14 13:51:33

N0 K**W4 J45n3 ż3 ZN4m TOŁ M4P3 !!!111!1!!!11111!!!11!111111111111111!!!!!!!!
;D;D;D

__

Użytkownik
szefo

2006-08-14 14:00:23

Hitman jak ci wszyscy mowia, ze jestes pijany, to usiadz.

Jak post jest taki prosty i oczywisty to czemu rozumiesz go tylko Ty? Moze sam jestes taki prosty i oczywisty.. stawiam nawet dyche ze tak jest.

__

Użytkownik
Hitman[CCC]

2006-08-14 14:05:12

Ty janku nie sprawdza sie w tym momęcie twoja metafora.
Wiecej szmul miałem niż mozesz sobie to wyobrazić
Pytanie jest jak najbardziej normalne ale normalni ludzie tylko go zrozumieją
Nie imponujesz mi jakimiś cytatami z Potopu. Jak narazie to tylko ty tu palisz janka sikucie

__

Użytkownik
Hitman[CCC]

2006-08-14 14:07:48

Ja postawie 30$ na to, że jestes kolejnym jankiem

__

Użytkownik
Hitman[CCC]

2006-08-14 14:10:19

Ja postawie 30$ na to, że jestes kolejnym jankiem
Wiem kiedy jestem pijany i wiem kiedy na forum siedzą barany...
Co do prostoliniowego człowieka masz taki wyraz twarzy

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7356 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie