Jak sie Robi Migajace Nicki!!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
hehe1

2006-09-14 12:34:46

elo mam do was prosbe!! Grałem na efreeze i przeniosłem sie na OSP bo jest wieksza nawalanka i chcem sie spytac was jak sie robi cien i migajace nicki pomocy

__

Użytkownik
kaboom

2006-09-14 12:44:59

^Bksywka

__
Cybersport.pl

Użytkownik
enj0y

2006-09-14 13:07:08

to sie nazywa wyczerpujaca odpowiedz ;p
-----------------------------------------------

tu masz opisanych troche komend: [url=http://quake3.imro.pl/rvgzone/osp2.php]http://quake3.imro.pl/rvgzone/osp2.php[/url]

a tak w ogole to sobie poczytaj biblie q3, dostepna do sciagniecia na stronie quake3.pl w formacie .pdf, moze wyczytasz cos przydatnego ;p

__

Użytkownik
FrD

2006-09-15 00:51:03

a jak się robi salto do tyłu? wie ktoś, zauwazyłem że niektórzy gracze robią takie salta w tył na serverach... :/

__

Użytkownik
black sunday

2006-09-15 01:03:34

no to salto jest kosior!!!! a jedna nawet szpagaty wali, ale to chyba jakies hihg skille :(
Biblia q3 spoko ksiazka :)

__

VIP
Sh1eldeR

2006-09-15 01:13:53

Nie wiem, czy sobie robisz jaja, czy naprawde pytasz, ale niewiele jest glupszych i gorszych zachowan od nasmiewania sie z newbies, ktorzy nie wiedza podstawowych rzeczy (skoro to newbies, to taka ich natura, ze nie wiedza i ze musza sie nauczyc). Wiec odpowiem.

Nie da sie tego "nauczyc". Tego sie nawet w pelni swiadomie nie robi. Nie zalezy to od stylu gry, tylko od modelu. Wiele modeli (Sarge, Doom, Major), ale nie wszystkie (np. nie TankJr) poruszaja sie w ten sposob w okreslonych warunkach. Jakich? Wystarczy najzwyklejszy skok do tylu (trzymasz +back i podskakujesz). Z oczu wykonujacego ta "akrobacje" gracza tego w ogole nie widac. Samo salto nie ma tez zadnego wplywu na gre i nie jest jakims wymyslnym unikiem - poniewaz q3 tak naprawde nie rozroznia ksztaltow, ulozenia rak i nog, gdy rozstrzyga, czy trafiles, czy nie - strzela sie do (niewidocznych) "prostokatow", a raczej prostopadloscianow, zwanych hitboxami. Ich wielkosc nie zalezy nawet od modelu - tak naprawde zarowno mala Major, jak i wielki TankJr stanowia taki sam cel (TankJra latwiej jednak zobaczyc).

Czyli te salta to generowane automatycznie przez q3 "upieknienie" rozgrywki, nie majace zadnego wplywu na jej przebieg, ani niewymagajace od gracza zadnych umiejetnosci.

Jesli chcesz zobaczyc na wlasne oczy, ze i ty tak robisz, ustaw sobie model np. na Sarge'a, po czym wpisz w konsoli (wlaczasz/wylaczasz ja klawiszem ~):

cg_thirdPerson 1

Dzieki temu bedziesz widzial swoja postac. Sprobuj poskakac do tylu. Jak sie juz nacieszysz, to wpisz:

cg_thirdPerson 0

zeby wszystko wrocilo do normy.

Jesli robisz sobie jednak jaja to pomysl o tym w ten sposob: odpowiedzialem tobie, a gdzies na IRCu jakis prawdziwy noob zadal prawdziwe pytanie, na ktore nie znal i nie potrafil zdobyc odpowiedzi. I jakas banda debili, wielkich pro plejerow go wysmiala i podala same glupie odpowiedzi. Zadowolony bys byl z czegos takiego?

Predzej czy pozniej kazdy sie znajdzie w takiej sytuacji, w dowolnej dziedzinie.

Jesli pytales serio, to mam nadzieje, ze pomoglem :P.

__

Użytkownik
unit10

2006-09-15 01:59:10

wiedziałem że fpsy to same strzelanie do kwadratów, czyli niczym to się nie różni od tetrisa ; D

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2006-09-15 03:23:40

jakbym ja był takim totalnym newbie, to g** bym zrozumiał z Twojego posta =)

__

Użytkownik
bekoo

2006-09-15 07:17:49

Cały czas włączasz i wyłączasz monitor :D [] joke

__

Użytkownik
e2

2006-09-15 08:18:48

arkanoida ;P

__

Użytkownik
Mr.B

2006-09-15 09:37:04

Ku**a srak!!!!!!!!!!!!

__

VIP
Sh1eldeR

2006-09-15 11:00:51

Ja sam go do konca nie rozumiem...

__

Użytkownik
yeltzyn

2006-09-15 12:56:35

^Btekst i ^btekst - uzywa sie 2ch 'przelacznikow' tzn. jedno miga w 1szej polowie sekundy a drugie w 2giej.

^xcyferki / ^X - sluzy do robienia 'tla', cyferki to kolor (chyba 4ry cyfry sie podaje)

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
wilgotna pela

2006-09-15 22:03:00

wszystko jest w manualu do osp, leniu.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

460 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie