ET.PL HACKED?!

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
LaM

2006-07-23 10:58:22

"A dlaczego w ET gra tyle ludzi? Bo ta gra jest darmowa...."


Mam orga bfa2 , coda 2, css-a hmm i musze ci powiedziec ze zadna gra nie wciaga tak jak ET.

Gralem 10 min w rtcw i nie spodobalo mi sie x] Kkwestia gustu.

__

Użytkownik
tequar

2006-07-23 13:52:01

Hehe 10 minut to za mało żeby ocenić taką grę, pograj tak z tydzień (nie non stop of kors ;D) i gwarantuje, że się wciągniesz.

__

VIP
blacktyger

2006-07-23 16:01:11

Ja gralem ponad miesiac, ale mimo wszystko odstawilem to na rzecz L2. Teraz srv L2 mi padl i zaczynam powoli po pol roku wracac do... ET. Coz nie jest mozliwym aby tworzyc jedna z najwiekszych scen gier fpp tylko dlatego, ze cos jest darmowe. Poprostu, gdybys nigdy nie gral w RtCW tez bys sie wciagnal w ET, a ze jest na odwrot... tez probowalem na sile grac w RtCW bo je kupilem i sadzilem, ze przeciez skoro kazdy mowi, ze jest znacznie lepsze od ET to musi mi sie spodobac. Spedzilem wiele h nad cfg, pytalem roznych ludzi co i jak. Dopiescilem co moglem, i tak jak mowie prawie miesiac gralem codzinnie pare h. W koncu zaczalem fragowac, poznawac ludzi na ffa... przysla dluzsza przerwa i nie mam ochoty wracac. Nie wiem dlaczego, na pewno jeszcze nie raz to wlacze, tylko czy bedzie jeszcze z kim grac?

__

Użytkownik
Blademaster

2006-07-23 17:12:19

Tu ci przyznam racje, wczesniej gralem w moh'a, cod'a, bf1942, AAO a takze i cs. I zadna gra mnie tak nie wciagnela jak et... grywalnosc jest jednak zawsze najwazniejsza.

A co do darmowosci, mechaniki a takze bugow gry - shit happend, zadna gra ne jest doskonala, ale niewiele gier zyskalo takiej popularnosci jak ET ;] (nie liczyc sc, w3 czy innych crpg, rpg, mmorpg/strategi) .

__

Użytkownik
krawiec[PL]

2006-08-09 14:01:20

a et.pl teraz w ogole nie dzila :o jestem ciekway czy zrezygnowali juz z porwadzenia portalu czy wlamali sie i usuneli wszystko???:#

__

VIP
conish

2006-08-09 14:25:51

afaik po licznych atakach serwis byl generalnie niestabilny. raz dzialal (czesciej wieczorami), raz nie. strona sama juz od dawna przestala byc interesujaca, ale board byl fajny i mam do niego sentyment. mam nadzieje, ze jeszcze uda sie to dzwignac

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
krawiec[PL]

2006-08-09 18:15:32

no masz racje board byl spoko i w sumie mi pomogl sporo jak bylem newbie :P zreszta teraz tez mozna fajne rzeczy znalezc/poczytac, szkoda zeby padl :/

__

Użytkownik
pilinskim92

2007-08-07 17:11:37

Chcesz sie do wiedzieć co stało się z Polska Liga w Enemy Territory? Jako jedyni posiadamy wywiad z założycielem Polskiej Ligi w ET. To nie ściema. Zobacz na www(kropka)et-ssu(kropka)yoyo(kropka)pl

__

Użytkownik
Zippi9

2007-08-07 17:38:39

OMG nie ma to jak odświeżyć temat z 2006 roku?

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4760 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie